SOCJAL
Do góry


Above & Beyond: Polskie imprezy zawsze niosą ze sobą niewyobrażalną energię!

Liderzy Above & Beyond w specjalnym wywiadzie!

Paavo Siljamaki oraz Tony McGuinness z Above & Beyond odpowiedzieli na pytania polskich fanów! Czym nas zaskoczą podczas europejskiej trasy? Jakie są najlepsze utwory z płyty Common Ground?  Kto uwielbia pływać w zamarzniętych jeziorach? Jakie mają wspomnienia z Polską? O tym wszystkim mówią liderzy Above & Beyond w specjalnym wywiadzie, którego udzielili trzy tygodnie temu przy okazji  ich ostatniego pobytu w naszym kraju.

To zawsze wielka frajda tutaj przyjeżdżać, publiczność ma niesamowitą energię. Byłem też na cudownej wycieczce po Polsce kilka lat temu, kiedy pracowałem z jednym z naszych artystów –  Krzysztofem Prętkiewiczem o pseudonimie artystycznym Nitrous Oxide. Przyjechałem pomóc mu skończyć jego album, wydany przez Anjunabeats, kilka lat temu. Okazał się niezwykle uprzejmy i gościł mnie u siebie. Odbyła się urocza, tradycyjna kolacja z jego rodziną i przyjaciółmi, pamiętam, że polubiłem kiełbasę! Polska jest zawsze cudownym miejscem – wspomina Tony McGuinness z Above & Beyond.

Już w październiku i listopadzie tego roku miłośnicy EDM Anjuna z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Polski, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii, będą mieli okazję przeżyć z Above & Beyond niezwykłe wieczory oraz doświadczyć radości życia przy muzyce tanecznej!

Koncert Above & Beyond odbędzie się 28 października w klubie Progresja w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać wyłącznie poprzez stronę: bilety.imprezyprestige.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Publikacje

 • Co zrobić, gdy głośnik Bluetooth przerywa?

  Kilka przydatnych porad ekspertów.

  Marcin Kubicki15/10/2018
 • Wywiad: Leski

  Rozmawiamy o nowej płycie, uroku analogowej muzyki i źródłach inspiracji.

  Agnieszka Stradecka19/09/2018
 • Gadżety w biegu, czyli maraton dla geeków

  Czy 17 tygodni ćwiczeń i najnowsze technologie dla sportowców wystarczą, aby ukończyć bieg maratoński?

  Agnieszka Stradecka07/09/2018
 • Technologiczna szkoła rocka

  Czy gadżety i aplikacje mogą zastąpić nauczyciela muzyki? Sprawdzamy, jak za pomocą technologii zostać multiinstrumentalistą.

  Marcin Kubicki27/07/2018
 • Gadżety kontra grawitacja

  Producenci prześcigają się w zapewnieniach, że ich produkty są odporne na upadki. Czas to zweryfikować przy pomocy bardzo wysokiej drabiny…

  Agnieszka Stradecka14/06/2018