SOCJAL
Do góry


Above & Beyond: Polskie imprezy zawsze niosą ze sobą niewyobrażalną energię!

Liderzy Above & Beyond w specjalnym wywiadzie!

Paavo Siljamaki oraz Tony McGuinness z Above & Beyond odpowiedzieli na pytania polskich fanów! Czym nas zaskoczą podczas europejskiej trasy? Jakie są najlepsze utwory z płyty Common Ground?  Kto uwielbia pływać w zamarzniętych jeziorach? Jakie mają wspomnienia z Polską? O tym wszystkim mówią liderzy Above & Beyond w specjalnym wywiadzie, którego udzielili trzy tygodnie temu przy okazji  ich ostatniego pobytu w naszym kraju.

To zawsze wielka frajda tutaj przyjeżdżać, publiczność ma niesamowitą energię. Byłem też na cudownej wycieczce po Polsce kilka lat temu, kiedy pracowałem z jednym z naszych artystów –  Krzysztofem Prętkiewiczem o pseudonimie artystycznym Nitrous Oxide. Przyjechałem pomóc mu skończyć jego album, wydany przez Anjunabeats, kilka lat temu. Okazał się niezwykle uprzejmy i gościł mnie u siebie. Odbyła się urocza, tradycyjna kolacja z jego rodziną i przyjaciółmi, pamiętam, że polubiłem kiełbasę! Polska jest zawsze cudownym miejscem – wspomina Tony McGuinness z Above & Beyond.

Już w październiku i listopadzie tego roku miłośnicy EDM Anjuna z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Polski, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii, będą mieli okazję przeżyć z Above & Beyond niezwykłe wieczory oraz doświadczyć radości życia przy muzyce tanecznej!

Koncert Above & Beyond odbędzie się 28 października w klubie Progresja w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać wyłącznie poprzez stronę: bilety.imprezyprestige.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Publikacje

 • Technologiczna szkoła rocka

  Czy gadżety i aplikacje mogą zastąpić nauczyciela muzyki? Sprawdzamy, jak za pomocą technologii zostać multiinstrumentalistą.

  Marcin Kubicki27/07/2018
 • Gadżety kontra grawitacja

  Producenci prześcigają się w zapewnieniach, że ich produkty są odporne na upadki. Czas to zweryfikować przy pomocy bardzo wysokiej drabiny…

  Agnieszka Stradecka14/06/2018
 • Zestawienie telewizorów 4K Ultra HD w cenie do 5000 zł

  Telewizor 4K UHD to dobry wybór dla osób, które uwielbiają wysoką jakość obrazu. 4K UHD to obecnie najwyższa dostępna w telewizorach...

  Michał Lis18/05/2018
 • Wywiad: Phil Schiller (Apple)

  O hitach, opóźnieniach i przyszłości.

  Michał Lis20/04/2018
 • Pierwsze wrażenie: Apple Homepod

  Czy kosztujący - bagatela - 1 200 PLN i niedostępny w polskiej dystrybucji inteligentny głośnik Apple jest wart zachodu?

  Michał Lis10/04/2018