Połącz się z nami

Kontakt i współpraca

O NAS

3724-T3-Specyfikacja

Jesteśmy polską edycją globalnego magazynu brytyjskiego, wydawanego w ponad 20 krajach. T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Nasz magazyn jest prestiżowy, inteligentny i wiarygodny, tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu czy sposobu spędzania wolnego czasu.

Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 100 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD oraz technologiom przyszłości. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże. Magazyn jest dostępny w wersji drukowanej, PDF, jak również na tablety (iOS/Google Play). Magazyn, jak i strona internetowa Magazynu T3 istnieją nieprzerwanie od 2009 roku.

REDAKCJA

Magazyn T3
ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa
t3@magazynt3.pl

 REDAKTOR NACZELNY

Marcin Kubicki
marcin.kubicki@magazynt3.pl
tel.: +48 (22) 257 84 43

 

 SEKRETARZ

Michał Lis
michal.lis@magazynt3.pl
 tel.: +48 (22) 257 84 43

 
WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz nam zaprezentować swój nowy (bądź stary :)) produkt lub usługę, porozmawiać o współpracy partnerskiej, zaproponować relację z konferencji albo po prostu szukasz sposobu na podzielenie się czymś ze światem za pośrednictwem naszego magazynu i strony internetowej – zapraszamy do kontaktu pod adresem t3[małpa]magazynt3[kropka]pl.

MEDIAKIT

mediakit

3667-mediakit-2

REKLAMA

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym magazynie, napisz na adres reklama[małpa]magazynt3[kropka]pl. Nakład Magazynu T3 to co miesiąc 40 000 egzemplarzy. Miesięcznik jest także dostępny w wersji na urządzenia z systemem iOS oraz z systemem Android, a także w wersji PDF. Portal Magazynu T3 to źródło informacji dla ponad 200 tysięcy użytkowników miesięcznie. Jest to cenione medium reklamowe dla firm dystrybuujących najnowsze produkty technologiczne, których pierwszymi użytkownikami (early adopters) są czytelnicy T3.

czytelnicydystrybucja

Reklama