Połącz się z nami

Publikacje

Wysyłaj przesyłki kurierskie tanio i profesjonalnie

Innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez firmę ParcelABC.

Opublikowane

dnia

Według oficjalnych statystyk, mieszkańcy Polski zlecają setki tysięcy paczek oraz przesyłek kurierskich każdego dnia. Znaczna część tych wysyłek zlecanych jest do stolicy kraju, do której wielu z naszych krewnych pojechało w celach zarobkowych  lub edukacyjnych.

Rosnąca liczba przesyłanych przez nas paczek została zauważona przez firmy, które do tej pory nie oferowały usług kurierskich w mniejszych miastach. Dzisiaj dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru firmy kurierskiej, realizującej wysyłkę paczki kurierskiej do dowolnego miasta w naszym kraju.

Czas dostawy paczki kurierskiej do adresata

Gdy wysyłamy paczkę zależy nam na tym, aby kurier dostarczył ją jak najszybciej do adresata. Niestety, zdarza się tak, że z przyczyn niezależnych od nas kurier się opóźnia, co może negatywnie wpłynąć na nasze relacje z odbiorcą. Skutki mogą być tym bardziej negatywne, jeśli prowadzimy sklep typu e-commerce, a nasz klient nie otrzyma towaru na czas. W takiej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że klient u nas więcej nie zamówi towaru. Upewnijmy się, że firma kurierska jest w stanie dostarczyć paczkę zgodnie z potrzebą naszego klienta. Pamiętajmy również o przekazaniu klientowi numeru nadania paczki, to umożliwi mu jej śledzenie i zmniejszy jego niepewność podczas dostawy.

Stawiaj na jakość dostawy

Wysokiemu wzrostowi gospodarczemu towarzyszy spadek bezrobocia, a to nie rzadko powoduje problemy firm z rekrutacją wysokiej jakości specjalistów. Firmy kurierskie, pomimo braku wykwalifikowanej kadry, nie ograniczają przyjmowania zamówień, co czasami negatywnie wpływa na jakość oferowanych przez nie usług.

Wydłużeniu może ulec czas realizacji dostawy, zwiększa się również ilość uszkodzeń podczas transportu, lub dostawy. Ważnym jest, aby unikać pokusy wysyłki po najniższych kosztach, bo to negatywnie może wpłynąć na nasze przyszłe relacje z klientem, który zrezygnuje w przyszłości z kupowania towarów w naszym sklepie internetowym.

Porównaj ceny dostawców

Ostatnim czynnikiem, który powinniśmy wziąć pod uwagę jest koszt, który poniesiemy realizując wysyłkę z daną firmą kurierską. Istnieją na rynku firmy, które za wysokiej jakości usługi oczekują wyższej zapłaty niż pozostałe. Upewnij się, że w parze z wyśrubowanymi cenami idzie wysoka jakość obsługi zlecenia,

Analizowanie każdej oferty z osobna może być bardzo pracochłonne, a to dzięki porównaniu detali oferty jesteśmy w stanie wybrać tę najoptymalniejszą dla naszych potrzeb.

Z pomocą przychodzi nam innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez firmę ParcelABC. Firma ta, dzięki współpracy z największymi przewoźnikami europejskimi, oraz możliwości wykorzystania ich wolnego miejsca przewozowego, gwarantuje nam wysokiej jakości usługi przy relatywnie niskich cenach. Dodatkową zaletą tego kuriera jest możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu. Przy współpracy z PracelABC paczkę zlecimy ze znanymi dostawcami, firmami takimi jak DPD, FedEx, TNT, UPS czy Inpost. Dzięki ParcelABC paczkę zlecisz szybko oraz tanio i nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy na czas zostanie dostarczona do adresata.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

Smartfony przyszłości

Która technologia zdominuje rynek smartfonów w nadchodzących latach?

Opublikowane

dnia

Najgorętsze telefony tego roku są wyposażone w genialne ekrany, innowacyjne aparaty fotograficzne i wsparcie dla 5G. To najbardziej futurystyczne gadżety, jakie mogliśmy sobie wymarzyć!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Telewizory i sztuka

Obecnie telewizor to coś więcej niż tylko okno na świat.

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Telewizor jest jednym z najbardziej wyeksponowanych punktów każdego salonu, dlatego warto, by jakości obrazu towarzyszyło piękne wzornictwo. Przedstawiamy sześć perełek sztuki użytkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Powerbank dla żyjących aktywnie

Brakuje ci energii? Spokojnie, mamy na to sposób!

Opublikowane

dnia

Większość z nas na pewno kojarzy tę sytuację – jest dopiero połowa dnia, a poziom naładowania telefonu lub tabletu niebezpiecznie zbliża się do progu włączającego tryb oszczędzania energii. Nie zawsze mamy również możliwość uzupełnienia baterii z gniazdka. Najłatwiejszym sposobem na rozwiązanie tego problemu są powerbanki, dzięki którym dodatkowe źródło energii zawsze możemy mieć w kieszeni.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Creative Super X-Fi, czyli wzmacniacz i słuchawki dla wymagających?

Holograficzne audio spodoba się wszystkim – graczom, kinomanom i entuzjastom różnych gatunków muzycznych.

Opublikowane

dnia

Sama forma słuchawek – stosunkowo niewielkich przetworników znajdujących się bezpośrednio w sąsiedztwie naszych uszu – ogranicza możliwości przedstawienia dźwięku przestrzennego. Technologia holograficznego audio Super X-Fi od Creative została stworzona po to, aby te ograniczenia wyeliminować.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Woda kontra technologia

Czy wodoodporne gadżety są tak niewrażliwe na zamoczenie, jak twierdzą ich producenci?

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Pamiętacie, jak jeszcze kilka lat temu przypadkowe umoczenie gadżetu w wodzie, wiązało się ze stanem przedzawałowym i gorączkowymi poszukiwaniami torebki z ryżem, w której umieszczało się urządzenie i czekało na cud? Jak to ze wszystkimi tego typu rozwiązaniami, czasami działało ono wzorowo, a czasami w ogóle, pozostawiając nas z gorzką koniecznością zakupu nowego sprzętu (i posprzątania ryżu). Na szczęście te czasy są już za nami, a coraz więcej gadżetów otrzymuje wodoodporność w standardzie. Czy jednak na pewno można korzystać z nich w wannie, na basenie czy podczas nurkowania? Sprawdzimy to w naszym – hehe – dogłębnym teście.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne