Połącz się z nami

Newsy

Nowe Nintendo Switch w przyszłym roku

Lepszy ekran i mniejsze zużycie baterii?

Opublikowane

dnia

Konsole Nintendo co pewien czas ulegają odświeżeniu – dobrym tego przykładem jest chociażby DS, który doczekał się kilkunastu edycji. Nic dziwnego, że los ten spotka także Switcha. Nowa wersja konsoli ma być dostępna już w przyszłym roku.

Według Wall Street Journal Nintendo przygotowuje się do wypuszczenia na rynek odświeżonej wersji Switcha. Ma ona trafić do odbiorców już latem 2019 roku. Nie wiadomo, jakie dokładnie usprawnienia trafią do konsoli – według pogłosek producent zastanawia się przede wszystkim nad zmianą ekranu. Tuż po premierze oryginalnego Switcha wielu użytkowników skarżyło się na niezbyt zaawansowany wyświetlacz LCD, więc jego modernizacja wydaje się dobrym krokiem. Nowy ekran ma być cieńszy, jaśniejszy i zużywać mniej baterii. Najprawdopodobniej Nintendo nie zdecyduje się na zamianę technologii LCD na OLED – zbytnio podwyższyłoby to cenę urządzenia. O innych zmianach na razie nic nie wiemy.

Nowy Switch ma być w pełni kompatybilny z grami ze starszej wersji konsoli co oznacza, że raczej nie powstaną na niego żadne ekskluzywne tytuły. Nintendo nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło plotkom. Pewne jest natomiast, że premiera odświeżonej konsoli na nowo napędzi sprzedaż i zachęci nowych konsumentów do kupienia Switcha. Dużo ostatnio mówiło się o przeniesieniu głównych gier z serii Pokemon z 3DS-a na większą konsolę, a los przenośnego systemu stoi pod znakiem zapytania – być może to one będą pełniły role siły napędowej nowego Switcha?

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Pierwszy w pełni kobiecy spacer kosmiczny

Dwie astronautki wymieniły zepsuty zasilacz.

Opublikowane

dnia

Spacer kosmiczny odbyty jedynie w kobiecym składzie był przez wiele lat jedynie marzeniem. Dopiero w piątek dwie amerykańskie astronautki, Christina Koch i Jessica Meir, po raz pierwszy z powodzeniem spędziły ponad siedem godzin na zewnątrz stacji kosmicznej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Motorola Razr ze składanym ekranem już w listopadzie

Oficjalny powrót jednego z najbardziej rozpoznawalnych telefonów.

Opublikowane

dnia

Motorola ogłosiła, że w październiku swoją premierę będzie miał telefon z klapką Razr. Wbrew pozorom nie cofnęliśmy się do 2004 roku – nowy Razr to następca kultowego modelu V3, ale wyposażony w pojedynczy, składany ekran.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne