Połącz się z nami

Newsy

Nowe Nintendo Switch w przyszłym roku

Lepszy ekran i mniejsze zużycie baterii?

Opublikowane

dnia

Konsole Nintendo co pewien czas ulegają odświeżeniu – dobrym tego przykładem jest chociażby DS, który doczekał się kilkunastu edycji. Nic dziwnego, że los ten spotka także Switcha. Nowa wersja konsoli ma być dostępna już w przyszłym roku.

Według Wall Street Journal Nintendo przygotowuje się do wypuszczenia na rynek odświeżonej wersji Switcha. Ma ona trafić do odbiorców już latem 2019 roku. Nie wiadomo, jakie dokładnie usprawnienia trafią do konsoli – według pogłosek producent zastanawia się przede wszystkim nad zmianą ekranu. Tuż po premierze oryginalnego Switcha wielu użytkowników skarżyło się na niezbyt zaawansowany wyświetlacz LCD, więc jego modernizacja wydaje się dobrym krokiem. Nowy ekran ma być cieńszy, jaśniejszy i zużywać mniej baterii. Najprawdopodobniej Nintendo nie zdecyduje się na zamianę technologii LCD na OLED – zbytnio podwyższyłoby to cenę urządzenia. O innych zmianach na razie nic nie wiemy.

Nowy Switch ma być w pełni kompatybilny z grami ze starszej wersji konsoli co oznacza, że raczej nie powstaną na niego żadne ekskluzywne tytuły. Nintendo nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło plotkom. Pewne jest natomiast, że premiera odświeżonej konsoli na nowo napędzi sprzedaż i zachęci nowych konsumentów do kupienia Switcha. Dużo ostatnio mówiło się o przeniesieniu głównych gier z serii Pokemon z 3DS-a na większą konsolę, a los przenośnego systemu stoi pod znakiem zapytania – być może to one będą pełniły role siły napędowej nowego Switcha?

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub umożliwia wspieranie twórców

Program Sponsors pozwoli na wspieranie programów open source.

Opublikowane

dnia

Otwarte oprogramowanie często zaskakuje bogatą funkcjonalnością, ale nie przynosi swoim twórcom aż tak dużych dochodów, jak w przypadku płatnych programów. Jeśli będziemy chcieli wesprzeć ulubiony projekt finansowo, już wkrótce będziemy to mogli zrobić za pomocą GitHub.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Panic Playdate – konsola z korbką zamiast joysticka

Z „pełnym sezonem” oryginalnych gier.

Opublikowane

dnia

Mimo rozwoju tytułów mobilnych, moda na przenośne konsole nie przemija. Panic, wydawca gier i oprogramowania, właśnie zapowiedział Playdate – miniaturową konsolkę z nietypowym systemem sterowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Konsumenckie drony DJI z funkcją wykrywania samolotów

Trafi do nowych urządzeń już w 2020 roku.

Opublikowane

dnia

Nieautoryzowane zbliżanie się dronów do lotnisk to jedna z najpowszechniejszych przyczyn przerwania ruchu lotniczego, a na dodatek grozi poważnymi wypadkami. DJI chce zapobiegać takim sytuacjom, dlatego ich nowe drony otrzymają technologię unikania innych statków powietrznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google z informacjami o fotoradarach trafiają do Polski

Lokalizacje podczas wybierania trasy i w trybie nawigacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców korzysta chętniej z Map Google niż z wbudowanych systemów nawigacyjnych. Mamy dla nich dobrą wiadomość – aplikacja właśnie wzbogaciła się o kolejną funkcję. Teraz ostrzega ona o fotoradarach, na razie tylko na niektórych trasach

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne