Połącz się z nami

Newsy

Wszystkie albumy Toola dostępne w streamingu

Niemożliwe stało się możliwe – w oczekiwaniu na premierę nowego albumu Fear Inoculum, formacja Tool udostępniła swoje dotychczasowe płyty w serwisach streamingowych.

Tool długo opierał się modzie na streaming i był jednym z niewielu artystów takiego formatu, który olewał udostępnianie swojej muzyki w ten sposób. Teraz to się zmieniło i każdy może słuchać w streamingu longplayów Undertow, Ænima, Lateralus i 10,000 Days, jak również EP-ki Opiate.

“To już najwyższy czas, abyśmy wszyscy ruszyli dalej. Zero strachu. Jest jedna rzecz, która Was zainteresuje i będziecie z pewnością zgłębiać jej tajniki. To właśnie streaming i pobieranie muzyki na platformach cyfrowych. Ludzie, przygotujcie się na przyszłość!” – ironicznie napisał zespół.

Posłuchaj wszystkich płyt TOOLa:
10,000 Days: https://smartURL.it/TOOL10000Days
Lateralus: https://smartURL.it/TOOLLateralus
Ænima: https://smartURL.it/TOOLAEnima
Undertow: https://smartURL.it/TOOLUndertow
Opiate: https://smartURL.it/TOOLOpiate

Debiut wszystkich dotychczasowych albumów zespołu Tool na platformach streamingowych zbiega się z oczekiwaniem na premierę ich nowej płyty Fear Inoculum, która ukaże się nakładem RCA Records już 30 sierpnia.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Lipiec w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Kompletny przewodnik: Nauka gry na klawiszach

Publikacje

WarnerMedia rezygnuje z HBO GO w Stanach Zjednoczonych

Newsy

Czerwiec w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!