Połącz się z nami

Newsy

10. sezon Fortnite’a podsumowuje dwa lata gry na rynku

Dzisiaj premiera dziesiątego sezonu gry Fortnite. Już wczoraj jednak gracze mogli zobaczyć trailer, z którego dowiedzieli się o tym, co czeka ich tym razem z słynnym battle royale.

Klip wskazywał, że nowy sezon będzie powrotem do przeszłości gry i będzie zawierał wiele elementów, które przewijały się w jej historii i zyskały sympatię graczy. Wśród nich widać m.in. wózki golfowe i okresowe przedmioty.

Co ciekawe, nieco podobny zabieg zastosowali ostatnio autorzy PUBG. Tam z kolei postanowiono po ciągłym rozwijaniu terytorium rozgrywki, wrócić do źródeł i zrewitalizować pierwszą mapę. Wszystko wskazuje na to, że wiele osób gra już na tyle długo w oba tytuły, że swoje początki mogą traktować z pewna dozą nostalgii. Oni zapewne najbardziej ucieszą się z tego, co postanowili zrobić producenci. Tym razem łzy na polu bitwy polecą z zupełnie innych powodów niż zwykle…

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Siren – wirtualna aktorka od Epic Games

Newsy

Epic Games: kontroler pomoże Apple pobić konsole

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!