Połącz się z nami

Lifestyle

10. sezon Fortnite’a podsumowuje dwa lata gry na rynku

Opublikowane

dnia

Dzisiaj premiera dziesiątego sezonu gry Fortnite. Już wczoraj jednak gracze mogli zobaczyć trailer, z którego dowiedzieli się o tym, co czeka ich tym razem z słynnym battle royale.

Klip wskazywał, że nowy sezon będzie powrotem do przeszłości gry i będzie zawierał wiele elementów, które przewijały się w jej historii i zyskały sympatię graczy. Wśród nich widać m.in. wózki golfowe i okresowe przedmioty.

Co ciekawe, nieco podobny zabieg zastosowali ostatnio autorzy PUBG. Tam z kolei postanowiono po ciągłym rozwijaniu terytorium rozgrywki, wrócić do źródeł i zrewitalizować pierwszą mapę. Wszystko wskazuje na to, że wiele osób gra już na tyle długo w oba tytuły, że swoje początki mogą traktować z pewna dozą nostalgii. Oni zapewne najbardziej ucieszą się z tego, co postanowili zrobić producenci. Tym razem łzy na polu bitwy polecą z zupełnie innych powodów niż zwykle…

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Lifestyle

PS4 Tournaments, czyli rywalizacja dla każdego gracza

Opublikowane

dnia

Firma Sony poinformowała o starcie nowego formatu rozgrywek – PS4 Tournaments: Challenger Series. Ten nowy rodzaj rywalizacji jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od tego, czy ktoś lubi patrzeć, jak zawodowi gracze rywalizują między sobą, czy zawsze marzył o sprawdzeniu swoich sił.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Polska premiera wyjątkowej szkockiej whisky inwestycyjnej

Można śmiało przyjąć za pewnik podwojenie jej wartości.

Opublikowane

dnia

Miłośnicy whisky na całym świecie doskonale wiedzą, że najlepsza whisky to ta ze Szkocji.  Działa tam specjalny urząd, który bardzo rygorystycznie pilnuje przepisów odpowiadających za jakość szkockiego dobra narodowego. Jak się jednak okazuje, aby wybrać najlepszą whisky, potrzeba nie Szkota, a Polaka!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Huel – zbilansowany, pełnowartościowy pod względem odżywczym posiłek w proszku

Od samego początku misją Huel jest produkowanie pełnowartościowych, odżywczych, łatwych w przygotowaniu i niedrogich posiłków.

Opublikowane

dnia

Huel to pełnowartościowy posiłek w postaci proszku, zawierający białka, węglowodany oraz tłuszcze, a także co najmniej 100% zalecanej dziennej dawki witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Kultowy Ford Mustang w zestawie LEGO Creator Expert

Inspiracją do stworzenia zestawu był Ford Mustang 1967 Fastback.

Opublikowane

dnia

przez

Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów legendarnych pojazdów – Grupa LEGO prezentuje wierną replikę Forda Mustanga z lat 60. XX wieku, zbudowaną w całości z klocków LEGO®. Nowy zestaw z serii LEGO® Creator Expert jest dostępny na rynku od 1 marca.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne