Połącz się z nami

Newsy

Tracker bagażu od Louis Vuitton

Designerski sprzęt dla designerskich walizek.

Posiadacze walizek od Louis Vuitton nie chcą oznaczać ich zwykłymi plastikowymi trackerami Bluetooth. Z myślą o nich dom mody wypuścił specjalne urządzenie Louis Vuitton Echo, które monitoruje bagaż na wybranych lotniskach na całym świecie.

Louis Vuitton Echo to 10-centymetrowy plastikowy tracker działający w technologii Sigfox Monarch. Polega ona na wykorzystaniu fal radiowych do komunikacji z innymi urządzeniami elektronicznymi: to, z którego pasma korzysta, zależy od konkretnego lotniska. Echo nie tylko lokalizuje pozycję walizki na lotnisku, ale ponadto pełni funkcję czujnika otwarcia – jeśli niepowołana osoba otworzy bagaż, aplikacja LV Pass automatycznie wyświetli stosowną notyfikację na ekranie sparowanego z trackerem smartfona. Technologia Sigfox Monarch została wdrożona na wielu lotniskach całego świata, ale póki co nie trafiła do Polski.

Tracker wyposażony jest w akumulator o pojemności wystarczającej na pół roku ciągłej pracy i możliwość korzystania z usługi Sigfox przez trzy lata. Jak wszystkie produkty sygnowane logiem Louis Vuitton jest on drogi – kosztuje 370 USD (1 270 PLN) i jest dostępny na oficjalnej stronie marki. Jeśli marzy ci się jakiś elektroniczny gadżet od LV, Echo to jednak wciąż najtańsza opcja: taki smartwatch LV Tambour Horizon kosztował na przykład ponad 8 tysięcy złotych.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Wyciek danych klientów EasyJet

Newsy

TEST: Sony WH-H910N

Testy

TEST: FiiO EH3 NC

Testy

Kompletny przewodnik: Słuchawki ANC

Publikacje

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!