Połącz się z nami

Testy

TEST: Audio Pro Addon T3

Czy głośnik z „T3” w nazwie zdobędzie nasze uznanie?

Opublikowane

dnia

Nikt z nas chyba nie lubi sytuacji, w których sprzęt elektroniczny rozładowuje się w najmniej wygodnym i oczekiwanym momencie, dlatego niektóre urządzenia wyposażane są w dodatkowe akumulatory lub kompatybilność z powerbankami. Addon T3 to nieco inne, prostsze rozwiązanie tego problemu – ten pięknie brzmiący głośnik został wyposażony w baterię nie do zdarcia. 

W pierwszym kontakcie z urządzeniem zwróciłem uwagę przede wszystkim na jego wymiary. Addon T3 jest zbyt duży, by pretendować do miana kieszonkowego, ale dzięki skórzanemu uchwytowi poręczny i wygodny w transporcie. Surowy, pudełkowaty design z sześcioma płaskimi przyciskami sterowania i lekko wypukłymi maskownicami nie wszystkim musi przypaść do gustu, ale na pewno satysfakcjonuje pod względem jakości wykonania. 

Spore wymiary są oczywiście podyktowane wielkością akumulatora i przetworników. W Addon T3 znalazły się trzy: jeden woofer i dwa tweetery o łącznej mocy 25 W. Na papierze konfiguracja ta wygląda przeciętnie, ale po włączeniu głośnika i sparowaniu go z moim smartfonem przeżyłem szok. Sprzęt grał po prostu doskonale: dźwięk okazał się potężny, głośny, przestrzenny, ale jednocześnie szczegółowy. Mocne, precyzyjne basy nie zagłuszały wokali i klarownych, słodkich tonów wysokich, tworząc razem ekscytującą i porywającą całość. 

Umieszczony z tyłu port Bass Reflex pozwala dodatkowo podbić dynamikę niskich tonów, gdy akurat możemy ustawić Addon T3 tyłem do ściany. Jakość dźwięku jest najlepsza na średnim lub wysokim poziomie głośności; kiedy głośnik gra bardzo cicho, scena dźwiękowa wydawała mi się lekko przyciemniona. 

Nawiązywanie połączenia Bluetooth jest bardzo proste – wystarczy wcisnąć przycisk Pair na górnej ściance urządzenia, a wykryje ono dostępne źródła Bluetooth i rozpocznie proces parowania. Jakość połączenia oceniam jako dobrą; w standardowej odległości 10 m od głośnika pozostawało ono stabilne i mocne, nawet podczas przechodzenia do innego pomieszczenia. 

Już na wstępie wspominałem o niezwykle pojemnym akumulatorze Addon T3. Według zapewnień producenta słuchanie muzyki na poziomie głośności 50% pozwala na 30 godzin pracy. Starałem się zweryfikować to stwierdzenie, ale mimo prób nie udało mi się osobiście „zajeździć” baterii do zera. Oczywiście większa głośność to szybsze rozładowanie akumulatora, ale uwierzcie mi – sprzęt gra na tyle donośnie, że w warunkach domowych te 50% najzupełniej wystarczy. Na wszelki wypadek producent przewidział także możliwość pracy po podłączeniu do źródła prądu. 

Miło wspominam czas spędzony z Audio Pro Addon T3. To doskonały głośnik do domu i w podróż, który zachwycił mnie dźwiękiem premium i praktycznym, pojemnym akumulatorem.

Specyfikacja

  • Cena 649 PLN
  • Wzmacniacz cyfrowy 2x 5 W + 15 W
  • Przetworniki niskotonowy 89 mm, 2x wysokotonowy 19 mm
  • Pasmo przenoszenia 60 Hz – 20 kHz
  • Łączność USB, wejście 3,5 mm, Bluetooth 4.0
  • Wymiary 250 x 150 x 130 mm

Werdykt

NASZYM ZDANIEM...

Jeśli zaprosisz Addon T3 do swojego domu, będzie on grał głośno, czysto i energetyzująco przez wiele godzin.

Wynik
83

Plusy

Bateria, której rozładowanie to sztuka. Mocny, soczysty i intensywny dźwięk. Mimo kompaktowych rozmiarów potrafi grać naprawdę głośno.

Minusy

Mało wyrafinowane wzornictwo. Przy niskim poziomie głośności brzmi nieco mniej wyraziście.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Testy

TEST: Audio Pro BT5

Bezprzewodowy, ale domowy – testujemy stylowy głośnik Bluetooth od Audio Pro.

Opublikowane

dnia

Bluetooth w głośnikach to technologia, którą kojarzymy przede wszystkim z przenośnymi, imprezowymi gadżetami – w stacjonarnym sprzęcie audio pełni ono najczęściej pomocniczą rolę, towarzysząc modułowi Wi-fi i różnego rodzaju technologiom multiroom. Właśnie dlatego z taką ciekawością sprawdziłem Audio Pro BT5, luksusowy, bezprzewodowy głośnik korzystający przede wszystkim z Bluetooth 4.0. 

(więcej…)

Werdykt

NASZYM ZDANIEM...

Jeśli szukasz stylowego sprzętu audio z obsługą Bluetooth, koniecznie sprawdź ten minimalistyczny sprzęt od Audio Pro.

Wynik
88

Plusy

Wyrafinowane, skandynawskie wzornictwo. Mocny i kolorowy dźwięk. Łatwe parowanie Bluetooth.

Minusy

Brak separacji stereo. 

Kontynuuj czytanie

Testy

TEST: MSI GS75 Stealth 8SG

MSI próbuje swoich sił w segmencie gamingowych laptopów, które wcale nie wyglądają na sprzęt dla graczy.

Opublikowane

dnia

Przywykliśmy do wizerunku gamingowych laptopów jako czarnych maszyn ozdobionych kolorowymi, podświetlanymi akcentami, które przenośne są tylko z nazwy. Niektórzy producenci zorientowali się, że spora część odbiorców nie przepada za taką stylistyką, dlatego od pewnego czasu popularność zyskują „zamaskowane” komputery dla graczy: urządzenia o poważnym wyglądzie i równie poważnej specyfikacji. Sprawdźmy, czy MSI GS75 Stealth może zdobyć uznanie w tym segmencie rynku. 

(więcej…)

Werdykt

NASZYM ZDANIEM...

Idea przyświecająca GS75 Stealth jest bardzo dobra, ale niestety sprzęt działa jedynie poprawnie.

Wynik
64

Plusy

Wysoka wydajność. Przenośny i lekki. Bardzo dobra klawiatura i ekran.

Minusy

Słabe audio. Komputer mocno się nagrzewa i jest bardzo głośny. Krótki czas gry na baterii. 

Kontynuuj czytanie

Testy

TEST: TP-Link Deco M3W

Czas na starcie roku: dodatkowy węzeł sieci MESH kontra martwe punkty.

Opublikowane

dnia

przez

Temat martwych punktów i słabego zasięgu sieci domowej na łamach „Magazynu T3” powraca tak często jak problemy z internetem w mieszkaniach czytelników, o których zdarza im się do nas pisać. Na szczęście TP-Link po raz kolejny zaproponowało nam ciekawy sposób na walkę ze słabym zasięgiem – sprawdźmy, jak Deco M3W poradzi sobie z tym niełatwym zadaniem. 

(więcej…)

Werdykt

NASZYM ZDANIEM...

Z Deco M3W skorzystają tylko osoby, które mają w domu sieć MESH od TP-Link, ale nie będą one zawiedzione jego wydajnością. 

Wynik
80

Plusy

Łatwa konfiguracja i obsługa. Bardzo dobra szybkość i stabilność sygnału.

Minusy

Działa tylko z innymi routerami Deco. Konstrukcja, która może utrudniać znalezienie odpowiedniego miejsca na moduł.

Kontynuuj czytanie

Testy

TEST: Apple MacBook Air

Sprawdźmy, czym zaskoczy nas nowa wersja znanego i lubianego laptopa od Apple.

Opublikowane

dnia

przez

Apple lubuje się w delikatnym odświeżaniu swoich produktów z roku na rok, rzadko kiedy decydując się na rewolucję pokroju iPhone’a X. Podobnie jest z tegorocznym MacBookiem Air; szczęśliwi posiadacze poprzedniej edycji raczej nie będą przekonani do kupna tej nowej, ale jeśli na twoim biurku do tej pory nie zagościł ultralekki laptop z macOS, to dobry moment na zmianę tego stanu rzeczy. 

(więcej…)

Werdykt

NASZYM ZDANIEM...

Niewiele tu nowości w porównaniu z poprzednią edycją, ale MacBook Air pozostaje jednym z fajniejszych ultraprzenośnych laptopów do pracy i zabawy.

Wynik
83

Plusy

Wydajny laptop o bardzo dobrym czasie pracy na baterii. Ekran z technologią TrueTone.

Minusy

W standardzie tylko 128 GB pamięci wewnętrznej, a jej powiększenie jest bardzo drogie. Słaba kamerka internetowa.

Kontynuuj czytanie

Testy

TEST: Fibaro Inteligentne Ogrzewanie

W jaki sposób zapewnić sobie komfort cieplny i zredukować rachunki za ogrzewanie? Fibaro ma na to sposób…

Opublikowane

dnia

Produkty polskiej firmy Fibaro są jednymi z najchętniej wybieranych sprzętów smart home na świecie. Tym razem przetestujemy zestaw, w którego skład wchodzą głowice termostatyczne Heat Controller, czujnik Temperature Sensor i inteligentny hub Home Center Lite. Czy zapewni on nam miłe ciepełko przez całą dobę?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne