Połącz się z nami

Newsy

Apple prezentuje etui Smart Battery Case dla nowych flagowców

Wyposażone w przycisk otwierający aparat.

Opublikowane

dnia

Pierwsza generacja Smart Battery Case dla iPhonów spotkała się z mieszanym przyjęciem, ale od tego czasu Apple udało się dopracować technologię na tyle, żeby kolejne wersje etui były bardziej użyteczne i stylowe. Wersja przeznaczona dla tegorocznych iPhone’ów została wyposażona w całkiem ciekawy dodatek.

Etui Smart Battery Case to wytrzymała konstrukcja. Jego najbardziej rzucającą się w oczy częścią jest tylne wybrzuszenie, w którym znajduje się dodatkowy akumulator. Może on być ładowany bezprzewodowo lub poprzez złącze Lightning. Zgodnie z zapowiedziami producenta, dodatkowa bateria zapewnia do 50% dłuższy czas pracy urządzenia. iPhone 11 i 11 Pro charakteryzują się całkiem wytrzymałymi akumulatorami, ale odrobinę dłuższy czas pracy przyda się w sytuacjach, gdy przez dzień lub dwa nie będziemy mieli dostępu do ładowarki.

Najciekawszym dodatkiem jest jednak przycisk, którego wciśnięcie natychmiast przywołuje aplikację Aparat. To coś, czego iPhone’om brakowało od niepamiętnych czasów. Jedno szybkie naciśnięcie ustawia aparat w trybie robienia zdjęć, a dłuższe przytrzymanie przycisku rozpoczyna nagrywanie filmu. Funkcja ta działa nawet wtedy, gdy telefon jest zablokowany. W polskiej dystrybucji etui Smart Battery Case kosztuje 620 PLN, niezależnie od tego, czy to wersja na iPhone’a 11, 11 Pro czy 11 Pro Max. Możemy je dostać w kolorze białym, czarnym lub piaskowego różu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne