Połącz się z nami

Technologie

Apple prezentuje etui Smart Battery Case dla nowych flagowców

Wyposażone w przycisk otwierający aparat.

Opublikowane

dnia

Pierwsza generacja Smart Battery Case dla iPhonów spotkała się z mieszanym przyjęciem, ale od tego czasu Apple udało się dopracować technologię na tyle, żeby kolejne wersje etui były bardziej użyteczne i stylowe. Wersja przeznaczona dla tegorocznych iPhone’ów została wyposażona w całkiem ciekawy dodatek.

Etui Smart Battery Case to wytrzymała konstrukcja. Jego najbardziej rzucającą się w oczy częścią jest tylne wybrzuszenie, w którym znajduje się dodatkowy akumulator. Może on być ładowany bezprzewodowo lub poprzez złącze Lightning. Zgodnie z zapowiedziami producenta, dodatkowa bateria zapewnia do 50% dłuższy czas pracy urządzenia. iPhone 11 i 11 Pro charakteryzują się całkiem wytrzymałymi akumulatorami, ale odrobinę dłuższy czas pracy przyda się w sytuacjach, gdy przez dzień lub dwa nie będziemy mieli dostępu do ładowarki.

Najciekawszym dodatkiem jest jednak przycisk, którego wciśnięcie natychmiast przywołuje aplikację Aparat. To coś, czego iPhone’om brakowało od niepamiętnych czasów. Jedno szybkie naciśnięcie ustawia aparat w trybie robienia zdjęć, a dłuższe przytrzymanie przycisku rozpoczyna nagrywanie filmu. Funkcja ta działa nawet wtedy, gdy telefon jest zablokowany. W polskiej dystrybucji etui Smart Battery Case kosztuje 620 PLN, niezależnie od tego, czy to wersja na iPhone’a 11, 11 Pro czy 11 Pro Max. Możemy je dostać w kolorze białym, czarnym lub piaskowego różu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

NASA bada wybuchy na asteroidzie

Ciało niebieskie od czasu do czasu wyrzuca skały.

Opublikowane

dnia

Asteroida Bennu stała się sławna, gdy NASA wybrało ją jako cel misji – agencja kosmiczna miała lepiej poznać asteroidę, która znajduje się na orbicie potencjalnie kolidującej z Ziemią. Na razie zaobserwowano jednak inne, niespotykane dotąd zjawisko…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Snapchat testuje wklejanie twarzy użytkowników do filmów

Coś jak deepfake, ale na wesoło.

Opublikowane

dnia

Aplikacje społecznościowe muszą wciąż dodawać nowe funkcje, by zatrzymać uwagę użytkowników. Snapchat tym razem stawia na uczenie maszynowe – specjalne algorytmy umieszczą nasze twarze w krótkich klipach wideo.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Columbia prezentuje kurtki inspirowane filmem „Gwiezdne Wojny”

Specjalna edycja kurtek Challenger nawiązuje zarówno do jasnej jak i ciemnej strony mocy.

Opublikowane

dnia

przez

Columbia Sportswear prezentuje Challenger – kurtkę z wyjątkowej serii  Star Wars Force Edition, inspirowanej finalnym starciem jasnej i ciemnej strony mocy.  Fani mogą teraz pokazać, z którą częścią bohaterów się identyfikują: wybierając czarną kurtkę „ciemnej strony” z detalami nawiązującymi do Imperium, lub szarą – „jasnej strony” – z elementami odsyłającymi do stylistyki Sojuszu Rebeliantów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Zdjęcia Google z funkcją czatu

Łatwiejsze przesyłanie, komentowanie i zapisywanie fotek.

Opublikowane

dnia

Google wielokrotnie eksperymentowało z komunikatorami i mediami społecznościowymi: Allo okazało się spektakularną porażką, podobnie zresztą jak Google+. Teraz namiastka social media trafi do niespodziewanego miejsca, czyli aplikacji Zdjęcia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera Motoroli One Hyper

Wysuwany aparat przedni, Android 10 i całkiem mocna specyfikacja.

Opublikowane

dnia

Pod szyldem Motoroli od wielu lat produkowane są smartfony ze średniej półki. One Hyper, ich najnowszy model, co prawda nie może konkurować z tegorocznymi flagowcami, ale nie jest takim znowu zwyczajnym „średniaczkiem”.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne