Połącz się z nami

Newsy

Tesla sprzedaje ładowarki bezprzewodowe

Gadżet, który pojawiał się i znikał.

Opublikowane

dnia

Osoby, które marzą o posiadaniu własnej Tesli, mogą teraz zrealizować to marzenie nieco mniejszym kosztem. Firma Elona Muska rozpoczęła właśnie sprzedaż własnych ładowarek indukcyjnych do urządzeń mobilnych.

Pod względem technicznym ładowarki Tesli nie odbiegają od większości innych urządzeń tego typu. Sprzęt wyposażony jest w akumulator o pojemności 6 000 mAh i może ładować urządzenia z mocą maksymalnie 5 W. Ładowarka posiada także zintegrowany przewód USB-C i port USB-A, dzięki którym skorzystamy z niej jak z powerbanka. Najbardziej atrakcyjnym elementem jest jednak jej design. Jednolicie czarna lub biała obudowa przypomina Powerwall, czyli domową stację indukcyjnego ładowania samochodów elektrycznych od Tesli. Oczywiście całość ozdobiona została wyeksponowanym logiem firmy.

Na rynku można znaleźć ładowarki o lepszej specyfikacji technicznej, ale ta od razu zdobyła grono fanów. Do tej pory produkt kilka razy dostępny był w internetowym sklepie Tesli w ograniczonych ilościach, które zostawały wyprzedane w ciągu kilku godzin od pojawienia się. Dość zawrotna była również cena ładowarek – 65 USD (ok. 240 PLN) za sztukę. Teraz gadżet pojawi się w sklepie na dłużej, a jego cena zostanie zmniejszona do 49 USD (ok. 180 PLN). Osoby, które kupiły bezprzewodową ładowarkę w wyższej cenie, otrzymają zwrot różnicy na konto. To miły gest dla fanów marki.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Facebook pozyskiwał kontakty mailowe ze skrzynek użytkowników bez ich wiedzy

Problem dotyczy 1,5 miliona użytkowników.

Opublikowane

dnia

Facebook nie potrafi ustrzec się od kontrowersji związanych z prywatnością i ochroną danych osobowych. Tym razem chodzi o proceder, podczas którego portal pozyskiwał od użytkowników zawartość ich list kontaktów ze skrzynek mailowych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Google daje użytkownikom możliwość wyboru przeglądarki

Jedno z antymonopolowych zaleceń Unii Europejskiej wchodzi w życie.

Opublikowane

dnia

O zmianach w Androidzie i domyślnych programach dostarczanych wraz z nim słyszymy już od kilku tygodni, ale dopiero teraz Google podało więcej szczegółów na temat tego, jak system operacyjny będzie wyglądał po ich wprowadzeniu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Dane klientów Morele.net dostępne w sieci

Brak haseł i informacji o płatnościach, ale wyciekły telefony.

Opublikowane

dnia

Baza danych o klientach sklepu internetowego Morele.net została wykradziona w zeszłym roku, ale do tej pory była ona dostępna jedynie w niektórych kręgach. Dopiero teraz odpowiedzialny na wyciek haker opublikował ją w internecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Problemy z ekranami recenzenckich telefonów Galaxy Fold

Kontrowersje związane z warstwą ochronną i wytrzymałością na zgięcia.

Opublikowane

dnia

Technologia składanych ekranów dopiero wchodzi do świata smartfonów, dlatego można było przewidzieć, że napotka ona na swojej drodze pewne przeszkody. Część użytkowników recenzenckich egzemplarzy Samsunga Galaxy Fold zgłosiła problemy z wyświetlaczami smartfonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Sony ujawnia pierwsze informacje na temat PlayStation 5

Wsparcie dla 8K i ray-tracingu.

Opublikowane

dnia

Wieści o następcy PS4 od czasu do czasu pojawiają się w internecie, ale do tej pory żadne z nich nie zostały oficjalnie potwierdzone lub zaprzeczone. Dopiero teraz Sony zdecydowało się na ujawnienie pierwszych detali next-genowej konsoli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne