Połącz się z nami

Newsy

Spotify testuje konto dla dwojga

Subskrypcja dla par już dostępna w Polsce.

Opublikowane

dnia

Mieszkające razem pary nie muszą już korzystać z dwóch osobnych kont Spotify Premium lub kupować pakietu dla rodziny. Polska jest jednym z pięciu krajów, w których rozpoczęły się testy nowej usługi Premium Duo.

W naszym kraju za nową subskrypcję zapłacimy 25 zł miesięcznie – w cenie tej uwzględniona jest usługa Premium dla dwóch kont. Rachunek nie jest dzielony na pół, ale regulowany przez posiadacza głównego konta, który zakupił dostęp do usługi i zaprosił drugą osobę do korzystania z niej. Pakiet promocyjny dotyczy jedynie osób mieszkających razem, a do jego aktywacji niezbędna jest weryfikacja adresu domowego użytkownika. Jeśli podczas korzystania z Premium Duo zajdzie taka potrzeba, do procesu weryfikacji może dochodzić wielokrotnie. Tak jak wszystkie pakiety Spotify, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Jeśli spełniamy warunki uczestnictwa w Premium Duo, możemy korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w zwykłym pakiecie oraz zupełnie nowej opcji Duo Mix. Pozwala ona na stworzenie regularnie aktualizowanej playlisty w oparciu o historię odtworzeń obydwu posiadaczy kont. Playlistę można odtworzyć w wersji standardowej, relaksującej lub energetyzującej. Za Spotify Duo nie można płacić przy użyciu kart upominkowych; usługa jest także niedostępna dla użytkowników korzystających ze Spotify za pośrednictwem firm telekomunikacyjnych i innych stron trzecich. Oprócz Polski nowy pakiet został uruchomiony w Irlandii, Danii, Kolumbii i Chile.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Marka odzieżowa Supreme wypuszcza telefon komórkowy

Klasyczna komórka za cenę smartfona?

Opublikowane

dnia

Producenci odzieży coraz chętniej flirtują z technologią – logo Gucci, Louis Vuitton czy Michaela Korsa pojawia się na głośnikach, powerbankach i innych gadżetach. Marka streetwear Supreme nie chciała być gorsza i opracowała… telefon komórkowy ze swoim logiem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Kontrolery DualShock 4 w czterech nowych kolorach

W planach także headset o barwie różowego złota.

Opublikowane

dnia

PlayStation 4 może pochwalić się bogatym wyborem gadżetów, który jest na bieżąco rozszerzany o nowe propozycje. Tym razem Sony przygotowało cztery nowe wersje kolorystyczne pada do swojej konsoli i pasujący do jednej z nich headset.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Telewizor The Frame 2019: bo liczy się sztuka. I kropka (kwantowa)

W tym roku The Frame zaskoczy miliardem odcieni barw.

Opublikowane

dnia

Telewizor The Frame w nowej odsłonie od dziś jest dostępny w salonach Samsung Brand Store w całej Polsce. Ten unikatowy produkt w niezwykły sposób łączy nowoczesne technologie ze sztuką i jednocześnie sprawia, że staje się ona bardziej przystępna. Kolejny odcinek serialu właśnie się skończył? Teraz możesz nacieszyć oczy obrazem ulubionego malarza.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Netflix przygotowuje nowy serial z He-Manem

Showrunnerem projektu zostanie Kevin Smith.

Opublikowane

dnia

Po ciepło przyjętym re-boocie popularnego serialu z lat 80 She-Ra, Netflix zabrał się za kolejną serię osadzoną w tym uniwersum. Masters of the Universe: Revelation będzie kontynuacją kultowej kreskówki He-Man i Władcy Wszechświata.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Spotify dla rodziny z nowymi funkcjami

Kontrola rodzicielska i możliwość tworzenia wspólnych playlist.

Opublikowane

dnia

Pakiet rodzinny Spotify do tej pory był często wykorzystywany przez grupy znajomych, którzy chcieli zaoszczędzić na dostępie do muzyki w trybie Premium – poza ceną i wymaganiem, że wszyscy jego posiadacze muszą mieszkać razem, nie różnił się on niczym specjalnym od klasycznej subskrypcji. Teraz otrzyma on dodatkowe funkcje czyniące go bardziej „rodzinnym” niż poprzednio.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne