Połącz się z nami

Newsy

Spotify testuje konto dla dwojga

Subskrypcja dla par już dostępna w Polsce.

Opublikowane

dnia

Mieszkające razem pary nie muszą już korzystać z dwóch osobnych kont Spotify Premium lub kupować pakietu dla rodziny. Polska jest jednym z pięciu krajów, w których rozpoczęły się testy nowej usługi Premium Duo.

W naszym kraju za nową subskrypcję zapłacimy 25 zł miesięcznie – w cenie tej uwzględniona jest usługa Premium dla dwóch kont. Rachunek nie jest dzielony na pół, ale regulowany przez posiadacza głównego konta, który zakupił dostęp do usługi i zaprosił drugą osobę do korzystania z niej. Pakiet promocyjny dotyczy jedynie osób mieszkających razem, a do jego aktywacji niezbędna jest weryfikacja adresu domowego użytkownika. Jeśli podczas korzystania z Premium Duo zajdzie taka potrzeba, do procesu weryfikacji może dochodzić wielokrotnie. Tak jak wszystkie pakiety Spotify, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Jeśli spełniamy warunki uczestnictwa w Premium Duo, możemy korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w zwykłym pakiecie oraz zupełnie nowej opcji Duo Mix. Pozwala ona na stworzenie regularnie aktualizowanej playlisty w oparciu o historię odtworzeń obydwu posiadaczy kont. Playlistę można odtworzyć w wersji standardowej, relaksującej lub energetyzującej. Za Spotify Duo nie można płacić przy użyciu kart upominkowych; usługa jest także niedostępna dla użytkowników korzystających ze Spotify za pośrednictwem firm telekomunikacyjnych i innych stron trzecich. Oprócz Polski nowy pakiet został uruchomiony w Irlandii, Danii, Kolumbii i Chile.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne