Połącz się z nami

Newsy

Spotify testuje konto dla dwojga

Subskrypcja dla par już dostępna w Polsce.

Opublikowane

dnia

Mieszkające razem pary nie muszą już korzystać z dwóch osobnych kont Spotify Premium lub kupować pakietu dla rodziny. Polska jest jednym z pięciu krajów, w których rozpoczęły się testy nowej usługi Premium Duo.

W naszym kraju za nową subskrypcję zapłacimy 25 zł miesięcznie – w cenie tej uwzględniona jest usługa Premium dla dwóch kont. Rachunek nie jest dzielony na pół, ale regulowany przez posiadacza głównego konta, który zakupił dostęp do usługi i zaprosił drugą osobę do korzystania z niej. Pakiet promocyjny dotyczy jedynie osób mieszkających razem, a do jego aktywacji niezbędna jest weryfikacja adresu domowego użytkownika. Jeśli podczas korzystania z Premium Duo zajdzie taka potrzeba, do procesu weryfikacji może dochodzić wielokrotnie. Tak jak wszystkie pakiety Spotify, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Jeśli spełniamy warunki uczestnictwa w Premium Duo, możemy korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w zwykłym pakiecie oraz zupełnie nowej opcji Duo Mix. Pozwala ona na stworzenie regularnie aktualizowanej playlisty w oparciu o historię odtworzeń obydwu posiadaczy kont. Playlistę można odtworzyć w wersji standardowej, relaksującej lub energetyzującej. Za Spotify Duo nie można płacić przy użyciu kart upominkowych; usługa jest także niedostępna dla użytkowników korzystających ze Spotify za pośrednictwem firm telekomunikacyjnych i innych stron trzecich. Oprócz Polski nowy pakiet został uruchomiony w Irlandii, Danii, Kolumbii i Chile.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Konsumenckie drony DJI z funkcją wykrywania samolotów

Trafi do nowych urządzeń już w 2020 roku.

Opublikowane

dnia

Nieautoryzowane zbliżanie się dronów do lotnisk to jedna z najpowszechniejszych przyczyn przerwania ruchu lotniczego, a na dodatek grozi poważnymi wypadkami. DJI chce zapobiegać takim sytuacjom, dlatego ich nowe drony otrzymają technologię unikania innych statków powietrznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google z informacjami o fotoradarach trafiają do Polski

Lokalizacje podczas wybierania trasy i w trybie nawigacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców korzysta chętniej z Map Google niż z wbudowanych systemów nawigacyjnych. Mamy dla nich dobrą wiadomość – aplikacja właśnie wzbogaciła się o kolejną funkcję. Teraz ostrzega ona o fotoradarach, na razie tylko na niektórych trasach

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google prezentuje nową edycję Google Glass

Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników biznesowych.

Opublikowane

dnia

Google Glass zapisało się w historii jako jedno z pierwszych urządzeń AR, ale daleko mu było do ideału. Mimo niezliczonej ilości memów, które powstały na temat okularów, marka Glass jest ciągle aktywna. Właśnie ukazała się ich najnowsza wersja.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Car Thing – pierwszy sprzęt od Spotify

Sprawdzi, jak słuchamy muzyki w samochodach.

Opublikowane

dnia

Wielu producentów oprogramowania próbuje swoich sił także w tworzeniu sprzętu. Spotify właśnie rozpoczęło testy swojego pierwszego gadżetu – samochodowego odtwarzacza Car Thing. Najprawdopodobniej nie będzie on jednak dostępny w sprzedaży…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne