Połącz się z nami

Kultura

HBO ukryło repliki Żelaznego Tronu na całym świecie

Ciekawa akcja promocyjna przed premierą ostatniego sezonu.

Opublikowane

dnia

Fani na całym świecie nie mogą się doczekać zwieńczenia serialowej sagi opartej o Pieśń Lodu i Ognia G. R. R. Martina, a HBO umiejętnie podkręca ich zainteresowanie. Najnowsza akcja promocyjna polega na szukaniu rozrzuconych po całym świecie replik Żelaznego Tronu.

Trony zostały umieszczone w sześciu lokacjach na całym świecie. Wskazówki, które pomogą fanom do nich dotrzeć, są umieszczane na oficjalnym Twitterze Gry o Tron oraz stronie For The Throne – zdjęcia, podpowiedzi, a nawet livestreamy z miejsca, gdzie umieszczony został tron. Pierwszy znalazca każdego tronu otrzymuje replikę jednej z koron przedstawionych w serialu, którą wręczają mu strażnicy ubrani w futrzane stroje. Nawet po odnalezieniu rekwizyt pozostaje na miejscu po to, by inni okoliczni fani mogli zrobić sobie z nim zdjęcie. Do tej pory znaleziono pięć tronów: w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii, Brazylii i Kanadzie. Lokalizacja szóstego na razie pozostaje tajemnicą.

To nie jedyna akcja promocyjna prowadzona przez HBO przed premierą ósmego sezonu. W Stanach Zjednoczonych nadawca podjął współpracę z Czerwonym Krzyżem i zachęca do „przelewania krwi”, czyli krwiodawstwa. HBO zwróciło także uwagę na twórczość fanów, zapraszając artystów z różnych krajów do stworzenia dzieł inspirowanych motywami z serialu. Rzeźby, prace graficzne i instalacje można obejrzeć w internetowej galerii Making Game of Thrones.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kultura

Wiedźmin Netfliksa z teaserem!

Opublikowane

dnia

Podczas festiwalu San Diego Comic Con 2019 gwiazda serialu Henry Cavill pokazał fanom zgromadzonym w Hali H pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Yeasayer na koncercie w Polsce!

Już 7 sierpnia w Warszawskiej Pradze Centrum zagra rockowy zespół Yeasayer!

Opublikowane

dnia

Yeasayer to amerykańskie trio, którego twórczość opisywana jest głównie jako rock eksperymentalny lub psychodeliczny pop. Zespół został założony w 2006 roku na Brooklinie, a w jego skład wchodzą: Chris Keating, Ira Wolf Tuton i Anand Wilder.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Lion Shepherd zaprasza na koncert Scorpions!

Koncerty odbędą się 21 i 23 lipca.

Opublikowane

dnia

Przed tegorocznymi koncertami Scorpions w Polsce wystąpi polski zespół Lion Shepherd! Do kolejnej wizyty niemieckiej legendy pozostało mało czasu, a bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie! Z tej okazji polski zespół nagrał specjalne zaproszenie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

ionnalee powraca do Polski

Brzmienia, w jakich obraca się artystka określane są jako synth-pop, indie pop czy dream pop.

Opublikowane

dnia

ionnalee to solowy projekt Jonny Emily Lee – twórczyni elektronicznego i audiowizualnego projektu iamamiwhoami. Szwedzka wokalistka zagra 26.10.2019 w Warszawskiej Pradze Centrum.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Chromatics wystąpią w Warszawskim Praga Centrum

Zespół ma na swoim koncie cztery studyjne albumy.

Opublikowane

dnia

Chromatics to amerykański zespół z Portland, założony w 2001 roku. Ich twórczość opisywana jest jako muzyka elektroniczna, jednak od początku swojego istnienia, zespół przechodził przez różne dźwięki i brzmienia. Dlatego ich utwory bywają również klasyfikowane jako synth – pop, indie – rock czy dream – pop. Aktualnie w skład zespołu wchodzą: Ruth Radelet (gitara, wokal, syntezator), Adam Miller (gitara), Nat Walker (perkusja, syntezator) oraz Johnny Jewel (producent,wiele instrumentów).

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne