Połącz się z nami

Kultura

HBO ukryło repliki Żelaznego Tronu na całym świecie

Ciekawa akcja promocyjna przed premierą ostatniego sezonu.

Opublikowane

dnia

Fani na całym świecie nie mogą się doczekać zwieńczenia serialowej sagi opartej o Pieśń Lodu i Ognia G. R. R. Martina, a HBO umiejętnie podkręca ich zainteresowanie. Najnowsza akcja promocyjna polega na szukaniu rozrzuconych po całym świecie replik Żelaznego Tronu.

Trony zostały umieszczone w sześciu lokacjach na całym świecie. Wskazówki, które pomogą fanom do nich dotrzeć, są umieszczane na oficjalnym Twitterze Gry o Tron oraz stronie For The Throne – zdjęcia, podpowiedzi, a nawet livestreamy z miejsca, gdzie umieszczony został tron. Pierwszy znalazca każdego tronu otrzymuje replikę jednej z koron przedstawionych w serialu, którą wręczają mu strażnicy ubrani w futrzane stroje. Nawet po odnalezieniu rekwizyt pozostaje na miejscu po to, by inni okoliczni fani mogli zrobić sobie z nim zdjęcie. Do tej pory znaleziono pięć tronów: w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii, Brazylii i Kanadzie. Lokalizacja szóstego na razie pozostaje tajemnicą.

To nie jedyna akcja promocyjna prowadzona przez HBO przed premierą ósmego sezonu. W Stanach Zjednoczonych nadawca podjął współpracę z Czerwonym Krzyżem i zachęca do „przelewania krwi”, czyli krwiodawstwa. HBO zwróciło także uwagę na twórczość fanów, zapraszając artystów z różnych krajów do stworzenia dzieł inspirowanych motywami z serialu. Rzeźby, prace graficzne i instalacje można obejrzeć w internetowej galerii Making Game of Thrones.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kultura

Anielskie głosy z Celtic Woman w Polsce!

Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale również urodą!

Opublikowane

dnia

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach wyjątkowej trasy koncertowej „Ancient Land”. Koncertowi utrzymanemu w irlandzkich tonacjach towarzyszyć będzie spektakularna oprawa wizualna. Grupę będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów: 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center oraz 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca Zabrze.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Michael Bolton – twórca najpiękniejszych ballad wystąpi w Polsce!

Charakterystyczny głos Michaela Boltona i jego cudowne pop-rockowe ballady z pewnością rozkołyszą warszawską publicznością.

Opublikowane

dnia

Michael Bolton znany z delikatnych i ciepłych pop-rockowych ballad rozkołysze warszawski Torwar jeszcze tego lata! Zdobywca tytułu najseksowniejszego żyjącego mężczyzny z pewnością zaśpiewa swój nieśmiertelny przebój „When a Man Loves a Woman” i wiele innych, które na stałe wpisały się do kanonu światowej muzyki. Bilety na warszawski koncert Michaela Boltona dostępne będą od czwartku, 25 kwietnia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Premiera ósmego sezonu Gry o tron

Jeden z najpopularniejszych seriali dobiega końca.

Opublikowane

dnia

W niedzielę premierę miał pierwszy odcinek ósmego, ostatniego sezonu kasowego serialu produkcji HBO. W oczekiwaniu na kolejne epizody fani tworzą swoje teorie i uczą się języków przedstawionych w serialu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne