Połącz się z nami

Newsy

Sega Genesis Mini już we wrześniu

40 gier i dwa kontrolery w zestawie.

Opublikowane

dnia

Już wkrótce Sega zafunduje nam kolejny powrót do nostalgicznego świata klasycznych gier. We wrześniu ukaże się długo zapowiadana, jubileuszowa edycja konsoli Sega Genesis, w Japonii znanej także jako Mega Drive.

Konsola wyglądać będzie jak pomniejszona wersja dobrze nam znanego Genesisa. Zgodnie z panującym wśród reedycji zwyczajem, nie będzie ona wykorzystywała oryginalnych kartridży, zamiast tego posiadając wbudowany bank gier. W przypadku Genesis Mini będzie to aż 40 tytułów, a to, w które z nich zagramy, zależeć będzie od regionu urządzenia. Nie znamy jeszcze pełnej listy, ale Sega zdradziła, że wersja przeznaczona na rynki zachodnie będzie zawierała następujące tytuły: Sonic the Hedgehog, Ecco the Dolphin, Castlevania: Bloodlines, Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine, Gunstar Heroes, Space Harrier 2, ToeJam & Earl, Comix Zone, Shining Force i Altered Beast. We wszystkie z nich zagramy w rozdzielczości 720p.

Amerykańsko-europejski Genesis Mini będzie kosztował 80 EUR (ok. 340 PLN), a w zestawie z nim otrzymamy dwa kontrolery USB z krzyżakiem i trzema przyciskami. Japońska edycja, Mega Drive Mini, dostępna będzie w wersji z pojedynczym kontrolerem z sześcioma przyciskami za 6 980 JPY (ok. 240 PLN). Genesis Mini trafi do sprzedaży 19 września, ale już niedługo rozpocznie się jej przedsprzedaż na oficjalnej stronie Segi.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

80-lecie Batmana – od komiksu do filmu w 8K

Doskonały obraz to składowa wielu technologii i funkcji.

Opublikowane

dnia

W tym roku mija 80 lat od wydania pierwszego komiksu z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej. Na przestrzeni ostatnich lat i kolejnych filmów mieliśmy okazję obserwować nie tylko rozwój superbohatera, lecz także – ewolucję telewizji i telewizorów. Teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć kultowe ekranizacje, takie jak „Batman” czy „Powrót Batmana” na UHD Blu-ray na najwyższej jakości telewizorach Samsung QLED 4K i 8K.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Chrome z możliwością zgłaszania podejrzanych stron

Rozszerzenie pozwoli nam uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Opublikowane

dnia

Sztuczki z instalowaniem szkodliwego oprogramowania czy wyłudzaniem danych są wciąż popularne wśród hakerów. Najnowsze oficjalne rozszerzenie do przeglądarki Chrome ma nie tylko bronić użytkowników przed tymi atakami, ale także pomagać im w zgłaszaniu potencjalnych niebezpieczeństw.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Libra – nowa kryptowaluta od Facebooka

Tworzy ją 27 partnerów ze świata finansów i technologii.

Opublikowane

dnia

Podstawową cechą kryptowalut jest ich decentralizacja, która chroni posługujące się nimi strony przed nadużyciami i oszustwami. Ciekawe podejście do tego tematu zaprezentował Facebook, którego nowa kryptowaluta, Libra, została właśnie oficjalnie ogłoszona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Instagram ułatwi odzyskiwanie straconego konta

Ochrona przed przejmującymi konta hakerami.

Opublikowane

dnia

Utrata kontroli nad swoim profilem w mediach społecznościowych to niekomfortowa sytuacja, która może przysporzyć wielu problemów, także w procesie jego odzyskiwania. Instagram testuje właśnie nowe funkcje pomagające użytkownikowi na powrót przejąć profil.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple planuje przyszłość 5G w iPhone’ach

Od 2021 roku wszystkie smartfony Apple będą w nie wyposażone.

Opublikowane

dnia

Technologia 5G wciąż się rozwija, dlatego nic dziwnego, że nie wszyscy producenci zdecydowali się na podążenie za tym trendem. Wśród „wielkich nieobecnych” znalazło się Apple, okazuje się jednak, że producent ma ambitne plany względem 5G.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne