Połącz się z nami

Newsy

IFA 2018: Acer Triton 900 to laptop 2-w-1 dla graczy

Nietypowe zawiasy to dopiero początek.

Ekran dotykowy w gamerskim laptopie? To wbrew pozorom możliwe i całkiem logiczne. Acer zaprezentował właśnie nowego laptopa z serii Predator, który wyposażony jest w ekran dotykowy 4K z obsługą antylagowej technologii G-Sync.

Ekran osadzony jest na nietypowo wyglądających zawiasach. Dzięki nim można przybliżyć wyświetlacz do oczu użytkownika, jednocześnie umożliwiając mu swobodne korzystanie z klawiatury oraz całkowite przejście w tryb tabletu. Na szczęście dotykowa matryca nie zawiedzie graczy – jest ona przystosowana do wyświetlania zawartości 4K UHD, a zastosowanie technologii Nvidia G-Sync zapewni dynamiczne odświeżanie obrazu. Do dyspozycji użytkownika oddana zostanie także klawiatura z mechanicznymi przełącznikami, wiatraki chłodzące Aeroblade najnowszej generacji oraz karta graficzna z serii RTX 20. Więcej informacji na temat Tritona 900 na razie pozostaje tajemnicą, ale nietrudno się domyśleć, że za tyle udogodnień przyjdzie nam sporo zapłacić.

Oprócz laptopa 2-w-1 Acer zaprezentował także inne gadżety dla graczy. Jednym z nich jest specjalna kopuła Predator Thronos, która wygląda jak kokpit wielkiego robota i służy do wprowadzenia maksymalnego realizmu do każdej gry. Gracz może swobodnie dostosować kształt i odchylenie siedziska do swoich preferencji. Krzesło współpracuje z trzema monitorami gamingowymi naraz i posiada wbudowany system audio oraz wibracje. Ponadto Acer pokazał także kilka gotowych komputerów, specjalne monitory 144Hz i szereg mniejszych dodatków, które ucieszą niejednego entuzjastę gier wideo.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Sega Game Gear Micro – miniaturowa konsolka

Gaming

RECENZJA: Mafia II: Edycja Ostateczna

Gaming

Tegoroczna wersja Razer Blade Pro 17 oficjalnie

Gaming

Targi IFA we wrześniu potwierdzone

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!