Połącz się z nami

Gaming

Premiera Cyberpunka 2077 przeniesiona na wrzesień

Przyczyną jest chęć dopracowania wszystkich aspektów gry.

16 kwietnia 2020 roku był datą wyczekiwaną przez graczy na całym świecie – to wtedy na nasze pecety i konsole miała trafić jedna z najgorętszych premier tego roku, Cyberpunk 2077. Okazuje się, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, gra opóźni się bowiem o pięć miesięcy.

CD Projekt RED, deweloper tytułu, ogłosił tę informację na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. W przedstawionym oświadczeniu tłumaczy on swoją decyzję faktem, że studio potrzebuje więcej czasu na dopracowanie szczegółów gry, poprawienie ewentualnych bugów i zapewnienie płynności rozgrywki. CD Projekt RED podkreśla, że na chwilę obecną Cyberpunk 2077 jest właściwie skończony i grywalny, ale bardziej niż na szybkiej premierze zależy im na stworzeniu gry bliskiej perfekcji. Studio wskazało także nową datę premiery, 17 września 2020 r., oraz obiecało, że ujawni więcej informacji na temat gry w ciągu kolejnych miesięcy.

Decyzja CD Projekt RED spotkała się ze zrozumieniem fanów, a nawet ich aprobatą. Studia coraz częściej „wypychają” na rynek tytuły w ledwie grywalnym stanie tylko po to, żeby przykuć uwagę jak najliczniejszej grupy odbiorców. Wiele osób woli jednak poczekać trochę dłużej, by zagrać w doszlifowany i pełnowartościowy produkt, niż być zmuszonym do zadowolenia się tytułem wypełnionym bugami – właśnie ta grupa najcieplej przyjęła oświadczenie dewelopera.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

PlayStation 5 w sprzedaży od 19 listopada

Newsy

Creative Sound BlasterX G6 – głos gracza

Publikacje

TEST: WD_Black P50 Game Drive SSD

Testy

Apple daje zielone światło apkom do streamingu gier

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!