Połącz się z nami

Technologie

Pokémon Sleep – tracker snu z Pokémonami

W przyszłym roku złapiemy stworki podczas snu.

Opublikowane

dnia

Kilka lat temu Pokémon GO stało się prawdziwym fenomenem wśród miłośników gier AR, który nakłonił wiele osób do ruszenia się z kanapy i długich spacerów w poszukiwaniu Pokémonów. Teraz popularne uniwersum zachęci nas do poprawy jakości snu.

Pokémon Sleep to mobilna gra autorstwa studia Select Button. Aby w nią zagrać trzeba będzie… pójść spać, ponieważ aplikacja monitoruje jakość i długość naszego snu. Każdy odpoczynek wpłynie na to, jakie Pokémony odblokujemy i złapiemy rano. Aby zmierzyć parametry snu gra będzie współpracowała ze specjalnym trackerem Pokémon GO++, który połączy się ze smartfonem i prześle do niego zebrane w trakcie snu dane – prawdopodobnie nie da się zagrać bez tego gadżetu. Gra ma ukazać się w przyszłym roku na iOS i Androida.

Oprócz trackera snu miłośnicy stworków będą mogli skorzystać z Pokémon Home. Wbrew pozorom to nie nazwa nowego systemu smart home, ale aplikacji, która umożliwi przesyłanie schwytanych Pokémonów pomiędzy grami mobilnymi, tytułami ze Switcha i starszymi grami z serii, wydanymi na konsole Nintendo DS i 3DS. Dzięki temu fani serii będą mogli zsynchronizować swoje kolekcje i, cóż, łatwiej złapać je wszystkie. Usługa zostanie uruchomiona w 2020 roku.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Rozpoczyna się certyfikacja urządzeń Wi-Fi 6

Nowy standard ma lepiej radzić sobie z obsługą wielu jednoczesnych połączeń.

Opublikowane

dnia

O Wi-Fi 6 słyszeliśmy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz standard został sfinalizowany i będzie mógł trafić do urządzeń. Wśród gadżetów, które już niedługo otrzymają stosowna certyfikację, znajdą się routery, smartfony i wiele innych sprzętów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Platforma z grami Apple Arcade już dostępna

Póki co tylko dla beta testerów iOS 13 i iPadOS13.

Opublikowane

dnia

Jeszcze kilka tygodni temu niewiele osób spodziewało się, że zapowiadana platforma z grami od Apple pojawi się już we wrześniu. Okazuje się jednak, że pierwsi użytkownicy mogą już zagrać w zawarte na niej ekskluzywne tytuły.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Rozszerzona rzeczywistość na Igrzyskach Olimpijskich 2020 r.

Dodatkowe informacje wyświetlane w czasie rzeczywistym ułatwią śledzenie zmagań.

Opublikowane

dnia

Jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią odsłaniane są towarzyszące jej technologie. Intel i Alibaba zaproponowali właśnie nową technologię śledzenia sportowców w 3D, która urozmaici transmisje na żywo.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Vision Mercedes Simplex – nietypowy koncept

Oparty na modelu 35 PS z 1901 roku.

Opublikowane

dnia

Auta koncepcyjne kojarzą nam się przeważnie z supernowoczesnymi pojazdami przyszłości, ale w przypadku Vision Mercedes Simplex inspiracja pochodzi sprzed ponad stulecia. Odpowiada on na palące pytanie, jak wyglądałyby pierwsze, klasyczne samochody w nowoczesnym kontekście.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

The Frame: ponad 1200 dzieł sztuki dostępnych w Art Store

Kolekcja Art Store wzbogaciła się m.in. o dzieła autorów z Chile i Polski.

Opublikowane

dnia

przez

The Frame, jako koncept telewizora, który jednocześnie stanowi nowoczesną platformę dostępu do sztuki, cały czas ewoluuje. Podczas targów IFA dowiedzieliśmy się, że kolekcja dostępna w ramach sklepu ze sztuką, czyli Samsung Art Store, wzbogaciła się o kolejne dzieła – jest ich już ponad 1200. Wśród nowości znajdziemy prace artystów z Polski i Chile.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne