Połącz się z nami

Technologie

Pokémon Sleep – tracker snu z Pokémonami

W przyszłym roku złapiemy stworki podczas snu.

Opublikowane

dnia

Kilka lat temu Pokémon GO stało się prawdziwym fenomenem wśród miłośników gier AR, który nakłonił wiele osób do ruszenia się z kanapy i długich spacerów w poszukiwaniu Pokémonów. Teraz popularne uniwersum zachęci nas do poprawy jakości snu.

Pokémon Sleep to mobilna gra autorstwa studia Select Button. Aby w nią zagrać trzeba będzie… pójść spać, ponieważ aplikacja monitoruje jakość i długość naszego snu. Każdy odpoczynek wpłynie na to, jakie Pokémony odblokujemy i złapiemy rano. Aby zmierzyć parametry snu gra będzie współpracowała ze specjalnym trackerem Pokémon GO++, który połączy się ze smartfonem i prześle do niego zebrane w trakcie snu dane – prawdopodobnie nie da się zagrać bez tego gadżetu. Gra ma ukazać się w przyszłym roku na iOS i Androida.

Oprócz trackera snu miłośnicy stworków będą mogli skorzystać z Pokémon Home. Wbrew pozorom to nie nazwa nowego systemu smart home, ale aplikacji, która umożliwi przesyłanie schwytanych Pokémonów pomiędzy grami mobilnymi, tytułami ze Switcha i starszymi grami z serii, wydanymi na konsole Nintendo DS i 3DS. Dzięki temu fani serii będą mogli zsynchronizować swoje kolekcje i, cóż, łatwiej złapać je wszystkie. Usługa zostanie uruchomiona w 2020 roku.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Instagram ułatwi odzyskiwanie straconego konta

Ochrona przed przejmującymi konta hakerami.

Opublikowane

dnia

Utrata kontroli nad swoim profilem w mediach społecznościowych to niekomfortowa sytuacja, która może przysporzyć wielu problemów, także w procesie jego odzyskiwania. Instagram testuje właśnie nowe funkcje pomagające użytkownikowi na powrót przejąć profil.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple planuje przyszłość 5G w iPhone’ach

Od 2021 roku wszystkie smartfony Apple będą w nie wyposażone.

Opublikowane

dnia

Technologia 5G wciąż się rozwija, dlatego nic dziwnego, że nie wszyscy producenci zdecydowali się na podążenie za tym trendem. Wśród „wielkich nieobecnych” znalazło się Apple, okazuje się jednak, że producent ma ambitne plany względem 5G.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Sztuczna inteligencja od Adobe rozpoznaje edytowane zdjęcia

Narzędzie do walki z technologią deepfake?

Opublikowane

dnia

W erze Photoshopa coraz trudniej jest rozpoznać, które zdjęcia są w pełni naturalne, a które zostały poddane retuszowi. Pomóc w tym może sztuczna inteligencja rozwijana przez Adobe i Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley rozpoznająca, czy dana grafika była poddawana korekcie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Nowy wygląd aplikacji mobilnej Spotify

Zmiany przede wszystkim dla użytkowników Premium.

Opublikowane

dnia

Spotify od jakiegoś czasu mocno stawia na podcasty. Widać to także w nowym układzie aplikacji mobilnej dla subskrybentów serwisu – biblioteka zawartości została ułożona w taki sposób, aby dawać im łatwiejszy dostęp do słuchowisk.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Reedycja konsoli PC Engine Core Grafx od Konami

W wersjach na rynek amerykański, europejski i japoński.

Opublikowane

dnia

Niektóre konsole nie osiągnęły takiej popularności jak NES czy Sega Genesis, a przynajmniej nie w Europie. PC Engine, znane także jako TurboGrafx-16, było w późnych latach 80 prawdziwym hitem w Japonii, ale na zachodzie zdobyło stosunkowo niewielu fanów. Mimo tego Konami postanowiło wypuścić w świat jej odświeżoną wersję.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne