Połącz się z nami

Technologie

LG pracuje nad telefonem z trzema ekranami

Alternatywa dla składanego modelu.

Opublikowane

dnia

Szum medialny dookoła urządzeń z giętkimi ekranami chwilowo ucichł – prawdopodobnie więcej usłyszymy o nich po opóźnionych premierach od Samsunga i Huawei – ale producenci nie rezygnują z planów stworzenia składanego telefonu. Ciekawy pomysł zaprezentuje już wkrótce LG.

Producent intensywnie przygotowuje się do targów IFA 2019, co widać na zamieszczonym przez niego krótkim filmie zapowiadającym premierę najnowszego smartfona. To animacja przedstawiająca telefon z dwoma ekranami o niemal takiej samej wielkości i układzie; po złożeniu okazuje się, że na zewnętrznej stronie urządzenia znajduje się dodatkowy, mały ekran wyświetlający datę i godzinę konferencji prasowej LG podczas targów – 6 września o godzinie 10:00.

Zwiastun nie zdradza więcej szczegółów, ale koncepcja dodatkowego ekranu to nie nowość w portfolio LG. Na początku tego roku producent zaprezentował obudowę do modelu LG V50 ThinQ, która również miała wewnętrzny wyświetlacz, acz brakowało jej „okienka” z zewnątrz.

Czy zaprezentowany przez LG film to zapowiedź nowego flagowca, na przykład V60 ThinQ, czy tylko reklama nowego dodatku do obecnego modelu? Trudno to wywnioskować z 19-sekundowej animacji. Wskazanie daty i godziny konferencji prasowej pozwala jednak sądzić, że producent może mieć asa w rękawie w postaci nowego smartfona – w końcu samo akcesorium nie wydaje się godne zwoływania takiego wydarzenia. O tym, co dokładnie zaplanowało dla nas LG, przekonamy się we wrześniu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Kolejne opóźnienie Huawei Mate X

Sen o składanych smartfonach oddala się coraz bardziej.

Opublikowane

dnia

Z rozrzewnieniem wspominam nutkę ekscytacji, jaką na początku roku budziły we mnie doniesienia o składanych smartfonach. Technologia, choć intrygująca, okazała się niegotowa, a zapowiedziane urządzenia są coraz bardziej opóźniane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

British Airways testuje rozrywkę VR podczas wybranych lotów

Opcja dostępna dla pasażerów pierwszej klasy.

Opublikowane

dnia

Wielogodzinne loty są męczące, o czym szczególnie dobrze wiedzą osoby bojące się latać. Linie lotnicze British Airways znalazły na to sposób – teraz pasażerowie lecący z Londynu do Nowego Jorku będą mogli odbyć podróż w wirtualnym świecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple prowadzi negocjacje ze Spotify

Powodem jest chęć integracji Spotify z Siri.

Opublikowane

dnia

Konflikt pomiędzy Apple i Spotify trwa już od wielu miesięcy ale nie przeszkadza to firmom w prowadzeniu rozmów biznesowych. Według nieoficjalnego raportu, Apple tak bardzo zależy na tym, żeby rozszerzyć umiejętności Siri o kolejne serwisy streamingowe, że rozpoczęło negocjacje ze swoim największym konkurentem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Twitter testuje śledzenie tematów

Informacje wyselekcjonowane za pomocą algorytmów uczenia maszynowego.

Opublikowane

dnia

Społeczność Twittera rządzi się swoimi prawami i jak wszystkie platformy społecznościowe cechuje się dużym wewnętrznym zróżnicowaniem – nie wszyscy korzystają z hasztagów, a w dyskusjach znajdziemy mnóstwo personalnych wtrętów i odbiegnięć od tematu. Czasami utrudnia to poszukiwanie interesujących nas informacji i opinii. Już wkrótce problem ten zostanie rozwiązany poprzez nowe narzędzie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Gry na SNES-a mogą pojawić się na Switchu Online

Nintendo patentuje kompatybilny kontroler.

Opublikowane

dnia

Dla graczy gry retro są okazją do przypomnienia sobie czasów dzieciństwa (lub dowiedzenia się, jak to drzewiej bywało), a dla wydawców – kurą znoszącą złote jajka. Nintendo jest tego świadome, dlatego już wkrótce możemy się spodziewać pojawienia się tytułów ze SNES-a w usłudze Switch Online.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne