Połącz się z nami

Przewodnik klienta

Karta graficzna dla gamera – jakie modele są polecane?

Dobry sprzęt to podstawa!

Opublikowane

dnia

Miłośnicy gier komputerowych mają szczególne wymagania, jeśli chodzi o sprzęt, z którego korzystają. Jaka karta graficzna jest odpowiednia do komputera dla gracza? Oto 7 polecanych modeli w roku 2018.

1/ ASUS GTX 1060 3GB

Jest to stosunkowo prosta karta graficzna, która jest wyposażona w układ Nvidia GeForce GTX 1060 i 3 GB pamięci GDDR5. Jest to model wydajny, choć przy dużym obciążeniu układ chłodzący może pracować głośno.
Koszt: ok. 1450 złotych

2/ Gigabyte GTX 1060 3GB

Kartę wyróżnia możliwość pracy przy dużym obciążeniu przez wiele godzin bez przerwy. Wentylator może pracować dość głośno, jednak podzespół jest tak wydajny, że ewentualny hałas rekompensują płynnie działające gry o wysokich wymaganiach. Model jest dostosowany do przestronnych obudów komputerowych.
Koszt: ok. 1420 złotych

3/ ASUS ROG Strix GTX 1050Ti

Model jest oparty na topowym układzie ASUS ROG Strix GTX 1050Ti, z którego producent wydobył maksimum wydajności. Karta jest wyposażona w układ chłodzący z dwoma wiatrakami, które mogą pracować w trybie pasywnym. Dzięki tej opcji, podzespół pracuje bezgłośnie podczas przeglądania stron internetowych lub używania programów biurowych.
Koszt: ok. 1150 złotych

4/ MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4GB

Jest to karta graficzna odpowiednia dla graczy, którzy szukają podzespołów o wysokiej trwałości. Element może pracować przez długie lata bez utraty wydajności. Karta jest wyposażona w dwa wiatraki, które pracują w trybie półpasywnym i uruchamiają się w przypadku przekroczenia określonej temperatury.
Koszt: ok. 1100 złotych

5/ MSI GTX 1060 3GB

Karta jest wyposażona wyłącznie w jeden wiatrak, jednak specjalna konstrukcja sprawia, że nawet przy niskich obrotach cyrkulacja powietrza jest szybka i pozwala na utrzymanie prawidłowej temperatury podzespołu. Jej praca jest dość głośna, jednak sprzęt rekompensuje hałas sprawnością przy dużych obciążeniach.
Koszt: ok. 1400 złotych

6/ Gigabyte GTX 1050 Ti OC 4GB

Karta jest odpowiednia do dużych obudów. Jej konstrukcja zapewnia znakomitą wydajność i potężne chłodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niewielkich rozmiarów podzespołu. Karta posiada dwa wiatraki.
Koszt: ok. 1060 złotych

7/ NVIDIA Quadro K1200

Jest to karta, która odpowiada nie tylko na wymagania gamerów, ale i osób, które obsługują zaawansowane programy graficzne. Układ zainstalowany w karcie umożliwia obsługiwanie czterech monitorów jednocześnie, z których każdy może działać w rozdzielczości 4K i 3840 x 2160 pikseli. Dzięki zastosowaniu niskoprofilowej konstrukcji, karta graficzna mieści się nawet w kompaktowych obudowach komputerowych.
Koszt: ok. 1450 złotych

Sekretarz Magazynu T3. Jego największą pasją jest film i muzyka. Dziennikarstwem zajmuje się od około czterech lat. Esteta i pragmatyk obdarzony zdrową porcją autoironii.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewodnik klienta

Najlepsza ładowarka do twojego domu

Wielogniazdowe, indukcyjne, uniwersalne – na każdą kieszeń i sytuację.

Opublikowane

dnia

Mawia się, że dom to miejsce, w którym można po męczącym dniu naładować baterie. To sympatyczne powiedzenie zyskuje nowe znaczenie, gdy spojrzymy na to, ile gadżetów musimy codziennie doładowywać. Smartfony, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki… Właśnie dlatego warto jest zadbać o to, żeby pod ręką zawsze mieć kilka praktycznych ładowarek, w szczególności, że należą one do przedmiotów, które łatwo się gubią.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Przewodnik klienta

Nowoczesne smartwatche

Czas na zmiany na twoim nadgarstku.

Opublikowane

dnia

przez

Magazyn T3

Sześć nowoczesnych smartwatchy, jedno miejsce na twoim nadgarstku – który powinien je zająć? Sprawdzamy najciekawszych graczy na rynku!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Przewodnik klienta

Test porównawczy: Drony

Który z tych przenośnych dronów 4K to najlepszy kompan dla fotografów i filmowców? Sprawdziliśmy to dla was w naprawdę odlotowym teście…

Opublikowane

dnia

przez

Magazyn T3

Dawniej drony fotograficzne można było podzielić na dwie wyraźne kategorie: high-endowe, profesjonalne maszyny  wyposażone w zaawansowane kamery, które zastępowały kosztowne filmowanie z helikoptera, i niewielkie urządzenia komercyjne – proste w obsłudze, fajne do zabawy i potrafiące nakręcić w miarę wyraźny materiał z przestworzy. Ostatnio coraz popularniejsze stają się drony łączące cechy powyższych grup w jedno przyjemnie przenośne, acz po brzegi wypakowane nowoczesnymi technologiami rozwiązanie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Przewodnik klienta

Twój własny inteligentny dom

Żyj stylowo i komfortowo z gadżetami smart home, które oszczędzą twój czas i pieniądze.

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Współczesne wnętrza to nie tylko modne dodatki, kolory i oryginalne projekty. Coraz częściej nowoczesne domy to również inteligentne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie upraszczać nawet tak trywialne czynności jak zapalanie światła. Jak zatem zbudować swoje idealne wnętrze? Oto kilka pomysłów od czego możecie zacząć.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Przewodnik klienta

Test porównawczy: Komputery All-in-One

Komputery typu All-in-One świetnie wyglądają na twoim biurku i sprawnie wykonają każdą pracę.

Opublikowane

dnia

przez

Komputery typu wszystko-w-jednym, z angielska nazywane All-in-One lub AIO, zajmują dość niewielką niszę rynkową, ale nie należy ich lekceważyć. Wszechstronne i funkcjonalne, stanowią doskonały kompromis pomiędzy oszczędnością miejsca i technicznymi możliwościami. Są mniej mobilne niż laptopy, ale za to mają duże ekrany, które są przydatne w pracy biurowej lub podczas pracy w edytorach graficznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne