Połącz się z nami

Publikacje

Karta graficzna dla gamera – jakie modele są polecane?

Dobry sprzęt to podstawa!

Opublikowane

dnia

Miłośnicy gier komputerowych mają szczególne wymagania, jeśli chodzi o sprzęt, z którego korzystają. Jaka karta graficzna jest odpowiednia do komputera dla gracza? Oto 7 polecanych modeli w roku 2018.

1/ ASUS GTX 1060 3GB

Jest to stosunkowo prosta karta graficzna, która jest wyposażona w układ Nvidia GeForce GTX 1060 i 3 GB pamięci GDDR5. Jest to model wydajny, choć przy dużym obciążeniu układ chłodzący może pracować głośno.
Koszt: ok. 1450 złotych

2/ Gigabyte GTX 1060 3GB

Kartę wyróżnia możliwość pracy przy dużym obciążeniu przez wiele godzin bez przerwy. Wentylator może pracować dość głośno, jednak podzespół jest tak wydajny, że ewentualny hałas rekompensują płynnie działające gry o wysokich wymaganiach. Model jest dostosowany do przestronnych obudów komputerowych.
Koszt: ok. 1420 złotych

3/ ASUS ROG Strix GTX 1050Ti

Model jest oparty na topowym układzie ASUS ROG Strix GTX 1050Ti, z którego producent wydobył maksimum wydajności. Karta jest wyposażona w układ chłodzący z dwoma wiatrakami, które mogą pracować w trybie pasywnym. Dzięki tej opcji, podzespół pracuje bezgłośnie podczas przeglądania stron internetowych lub używania programów biurowych.
Koszt: ok. 1150 złotych

4/ MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4GB

Jest to karta graficzna odpowiednia dla graczy, którzy szukają podzespołów o wysokiej trwałości. Element może pracować przez długie lata bez utraty wydajności. Karta jest wyposażona w dwa wiatraki, które pracują w trybie półpasywnym i uruchamiają się w przypadku przekroczenia określonej temperatury.
Koszt: ok. 1100 złotych

5/ MSI GTX 1060 3GB

Karta jest wyposażona wyłącznie w jeden wiatrak, jednak specjalna konstrukcja sprawia, że nawet przy niskich obrotach cyrkulacja powietrza jest szybka i pozwala na utrzymanie prawidłowej temperatury podzespołu. Jej praca jest dość głośna, jednak sprzęt rekompensuje hałas sprawnością przy dużych obciążeniach.
Koszt: ok. 1400 złotych

6/ Gigabyte GTX 1050 Ti OC 4GB

Karta jest odpowiednia do dużych obudów. Jej konstrukcja zapewnia znakomitą wydajność i potężne chłodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niewielkich rozmiarów podzespołu. Karta posiada dwa wiatraki.
Koszt: ok. 1060 złotych

7/ NVIDIA Quadro K1200

Jest to karta, która odpowiada nie tylko na wymagania gamerów, ale i osób, które obsługują zaawansowane programy graficzne. Układ zainstalowany w karcie umożliwia obsługiwanie czterech monitorów jednocześnie, z których każdy może działać w rozdzielczości 4K i 3840 x 2160 pikseli. Dzięki zastosowaniu niskoprofilowej konstrukcji, karta graficzna mieści się nawet w kompaktowych obudowach komputerowych.
Koszt: ok. 1450 złotych

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

CEIDG online – firmę możesz zarejestrować online!

Opublikowane

dnia

Tylko we wrześniu 2019 roku działalność gospodarczą rozpoczęło w Polsce niemal 29,5 tys. firm, w tym 4 326 zarejestrowało się w Krajowym Rejestrze Sądowym. W tym roku najwięcej przedsiębiorstw otworzyło swoją działalność w styczniu – to ponad 35 tys. firm. Od kilku lat osoby, które chcą rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, mogą zrobić to w pełni w trybie online – za pośrednictwem strony Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej albo za pomocą bankowości online.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Handel detaliczny – jak prowadzić spójną obsługę klienta?

Opublikowane

dnia

Handel detaliczny w Polsce rośnie na siłach. Klienci oczekują rozwiązań ekologicznych, prozdrowotnych, zwracają uwagę na kraj pochodzenia produktu[3] oraz zauważają sposób komunikacji i obsługi poszczególnych przedsiębiorstw. W natłoku konkurencji, oprócz wysokiej jakości produktów ważna jest kampania marketingowa i związanie z klientem. Gdy ten czuje się doceniony i zauważony – istnieje większa szansa na jego lojalność i dalsze rekomendacje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Czym jest VPN i dlaczego warto go używać?

Opublikowane

dnia

Surfowanie po internecie przestało być zajęciem dla wybranych, tak jak to było w połowie lat 90-tych kiedy nie wszystkie domy jeszcze miały dostęp do sieci. Od tego czasu sporo rzeczy uległo zmianie. Jedną z najbardziej istotnych zmian jest to, że dostęp do internetu stał się standardem, bez którego większość z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić życia

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Być jak Iron Man

W filmach zbroje Iron Mana to szybkie i zwinne cuda techniki. „Magazyn T3” spotkał się z człowiekiem, który przekuł fikcyjny gadżet superbohatera w (latającą) rzeczywistość.

Opublikowane

dnia

przez

Nadanie człowiekowi umiejętności lotu było jednym z największych wyzwań, przed którymi stawali wynalazcy ze wszystkich epok ludzkości. Pierwszy przelot samolotem wcale nie zakończył marzeń o szybowaniu w przestworzach, a wręcz przeciwnie, zaostrzył apetyt. Teraz samolotem możemy polecieć prawie w dowolne miejsce, ale perspektywa wznoszenia się w powietrzu poza ogromną, metalową tubą, wciąż wydaje się niezmiernie kusząca.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Mysz Hama EMW-500 – czyli ergonomia i wygoda dla efektywnej pracy

Wymiana tradycyjnej myszki na ergonomiczną niesie za sobą same korzyści.

Opublikowane

dnia

przez

Wiele godzin przed komputerem, z nieodpowiednio dobraną myszką, powoduje napięcie nadgarstka i jego ból. Rozwiązaniem może być mysz EMW-500 o nietypowej, stożkowej budowie, która umożliwia ułożenie ręki w najbardziej naturalnej dla ruchów nadgarstka pozycji, odciążając ją, a jednocześnie poprawiając komfort pracy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne