Połącz się z nami

Technologie

IFA 2019: prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Audio-Technica

Dwa nowe modele true wireless w portfolio marki.

Opublikowane

dnia

Audio-Technica ma na swoim koncie dwa ciepło przyjęte modele słuchawek prawdziwie bezprzewodowych. Teraz dołączyły do nich dwa kolejne: niedrogi ATH-CK3TW i pełen funkcji ATH-CKS5TW.

ATH-CK3TW to słuchawki wyposażone w akumulator starczający na sześć godzin pracy, a ich etui pozwala wydłużyć ten czas do 30 godzin. Ich dynamiczne przetworniki mają średnicę 5,8 mm. W modelu ATH-CKS5TW jedno ładowanie starcza na aż 15 godzin, z możliwością przedłużenia tego czasu do aż 45 godzin, a za brzmienie odpowiadają przetworniki 10 mm.

Poza tym technologie napędzające obydwie propozycje są dość podobne – słuchawki automatycznie włączają się i parują z urządzeniem mobilnym po wyjęciu ich z etui, wykorzystują łączność Bluetooth 5.0 i obsługują kodeki aptX i SBC. ATH-CK3TW będą dostępne w listopadzie w cenie 100 USD (ok. 390 PLN), a ATH-CKS5TW – we wrześniu. Dostaniemy je za 150 USD (ok. 590 PLN).

Oprócz prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica zaprezentowała także nowy model gramofonu AT-LP5x, następcę popularnego AT-LP5. Został on wykonany z tworzywa pochłaniającego wibracje i wyposażony w J-kształtne ramię oraz wkładkę MM AT-VM95E, którą można zamienić na wkładkę MC – urządzenie ma wbudowany przedwzmacniacz obsługujący obydwa standardy. Jego napęd bezpośredni pracuje z trzema prędkościami obrotowymi: 33, 45 i 78 obrotów na minutę. Gramofon został wyceniony na 400 EUR (ok. 1 730 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Apple planuje ekspansję na rynku AR

W planach headset, okulary i nowe funkcje na iPadzie.

Opublikowane

dnia

O tym, że Apple z nadzieją patrzy w stronę rozwiązań AR, wiadomo nie od dziś. Póki co firma stara się zachować w sekrecie swoje plany związane z rzeczywistością rozszerzoną, ale najnowsze przecieki zdają się potwierdzać, że już wkrótce mocno zaznaczy ona swoją pozycję na tym rynku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Disney+

Serwis streamingowy dostępny dla subskrybentów w trzech krajach.

Opublikowane

dnia

To chyba najbardziej oczekiwana premiera wśród serwisów streamingowych – w końcu po raz pierwszy w jednym miejscu dostępne będą wszystkie produkcje z uniwersum Marvela, Gwiezdnych Wojen czy klasyczne, disneyowskie filmy. Czego jeszcze możemy spodziewać się po usłudze Disney+?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google otwiera projekt Google Cardboard

Teraz każdy może stworzyć aplikację VR.

Opublikowane

dnia

Ledwie miesiąc temu pożegnaliśmy Google Daydream, najambitniejszy projekt zakładający wprowadzenie wirtualnej rzeczywistości na smartfony. Na otarcie łez Google daje nam otwarty dostęp do kodu źródłowego i narzędzi służących do budowania apek na nieco bardziej, hmm, chałupniczy headset.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple iOS 13.2.2 już dostępny

Rozwiązuje błąd związany z zamykaniem apek w tle.

Opublikowane

dnia

iOS i iPadOS to systemy operacyjne nastawione na produktywność, ale i one nie zawsze ustrzegają się błędów, które mogą na nią negatywnie wpłynąć. Przykładem niech będzie wprowadzony w iOS 13 bug, przedwcześnie zamykający apki działające w tle i często powodujący utratę wyników pracy. Nowa aktualizacja ma go wyeliminować.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Basilisk Ultimate i Basilisk X HyperSpeed już dostępne

Myszy o 25% szybsze od innych bezprzewodowych gryzoni.

Opublikowane

dnia

Jeszcze kilka lat temu gracze niezbyt przychylnie patrzyli na bezprzewodowe myszy i klawiatury. Technologia poszła jednak do przodu, a obecnie dostępne peryferia potrafią rywalizować z tymi przewodowymi. Przykładem mogą być nowe myszy z serii Basilisk od Razera.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne