Połącz się z nami

Newsy

IFA 2019: prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Audio-Technica

Dwa nowe modele true wireless w portfolio marki.

Opublikowane

dnia

Audio-Technica ma na swoim koncie dwa ciepło przyjęte modele słuchawek prawdziwie bezprzewodowych. Teraz dołączyły do nich dwa kolejne: niedrogi ATH-CK3TW i pełen funkcji ATH-CKS5TW.

ATH-CK3TW to słuchawki wyposażone w akumulator starczający na sześć godzin pracy, a ich etui pozwala wydłużyć ten czas do 30 godzin. Ich dynamiczne przetworniki mają średnicę 5,8 mm. W modelu ATH-CKS5TW jedno ładowanie starcza na aż 15 godzin, z możliwością przedłużenia tego czasu do aż 45 godzin, a za brzmienie odpowiadają przetworniki 10 mm.

Poza tym technologie napędzające obydwie propozycje są dość podobne – słuchawki automatycznie włączają się i parują z urządzeniem mobilnym po wyjęciu ich z etui, wykorzystują łączność Bluetooth 5.0 i obsługują kodeki aptX i SBC. ATH-CK3TW będą dostępne w listopadzie w cenie 100 USD (ok. 390 PLN), a ATH-CKS5TW – we wrześniu. Dostaniemy je za 150 USD (ok. 590 PLN).

Oprócz prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica zaprezentowała także nowy model gramofonu AT-LP5x, następcę popularnego AT-LP5. Został on wykonany z tworzywa pochłaniającego wibracje i wyposażony w J-kształtne ramię oraz wkładkę MM AT-VM95E, którą można zamienić na wkładkę MC – urządzenie ma wbudowany przedwzmacniacz obsługujący obydwa standardy. Jego napęd bezpośredni pracuje z trzema prędkościami obrotowymi: 33, 45 i 78 obrotów na minutę. Gramofon został wyceniony na 400 EUR (ok. 1 730 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne