Połącz się z nami

Technologie

IFA 2019: Jabra prezentuje model Elite 75t

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki wyposażone w superpojemną baterię.

Opublikowane

dnia

Jabra pozostaje na froncie prawdziwie bezprzewodowej rewolucji. Podczas targów IFA 2019 producent pokazał ich najnowszy model 75t o udoskonalonej konstrukcji i wytrzymałym akumulatorze.

Jabra Elite 75t bazują na dobrze znanym modelu 65t – w ich konstrukcji wykorzystano wiele rozwiązań znanych z poprzednika. Słuchawki są o 20% mniejsze. Dzięki temu mają jeszcze lepiej pasować do małżowin różnej wielkości i mniej wystawać z uszu, co dodatkowo zwiększy ich stabilność. Są one zamknięte w etui ładowanym za pomocą portu USB-C, ale Jabra planuje wprowadzenie jego bezprzewodowo ładowanej wersji. Mimo mniejszych wymiarów słuchawki zostały wyposażone w mocniejszy akumulator, który zapewnia 7,5 godzin pracy na jednym ładowaniu i maksymalnie 28 godzin przy wykorzystaniu etui ładującego.

Podobnie jak model 65t, słuchawki otrzymały poczwórny układ mikrofonów, który służy do redukcji szumów otoczenia i poprawy jakości połączenia. 75t są także kompatybilne z Asystentem Google, Alexą i Siri. Dzięki wodoodporności klasy IP55 nadają się one do ćwiczeń na siłowni. Aplikacja Jabra Sound+ pozwala natomiast dostosować ich brzmienie do preferencji użytkownika. Słuchawki będą dostępne w sprzedaży już w październiku w cenie 200 EUR (ok. 870 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook rozszerza linię produktową Portal

Teraz również w wersji Mini i TV.

Opublikowane

dnia

Facebook Portal nie zdobył takiego rozgłosu, jaki planowano – po skandalu z Cambridge Analytica wielu użytkowników wolało zainwestować w konkurencyjne głośniki smart home. Niedawno okazało się, że niektóre z nich i tak podsłuchiwały ich rozmowy i przesyłały ich urywki do osób trzecich, więc może teraz sprzęt Facebooka zyska większą popularność?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Polacy kochają domowe (i)Roboty

Według badań GfK w pierwszym półroczu 2019 roku ilość sprzedanych w Polsce robotów sprzątających wzrosła o ponad 60%.

Opublikowane

dnia

przez

Polacy pokochali roboty sprzątające. Takie wnioski płyną z badania rynku, które przeprowadzone zostało przez Instytut GfK. Ta kategoria produktowa od lat odnotowuje stałe wzrosty, a dziś odpowiada za blisko 20% wartości rynku urządzeń odkurzających. Roboty domowe lidera rynku – amerykańskiej marki iRobot – ułatwiają utrzymanie porządku już w 330 tysiącach gospodarstw domowych w Polsce i zyskują coraz więcej zwolenników.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

HP prezentuje laptopa Elite Dragonfly

Ultrabook z dodatkowymi zabezpieczeniami prywatności.

Opublikowane

dnia

Laptopy 2-w-1 kojarzone są przede wszystkim ze sprzętem domowym, ale HP zdecydowało się pójść w zupełnie inną stronę i stworzyło Elite Dragonfly – urządzenie 2-w-1 o biznesowym zacięciu. Ma ono stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo danych użytkownika.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Rozpoczyna się certyfikacja urządzeń Wi-Fi 6

Nowy standard ma lepiej radzić sobie z obsługą wielu jednoczesnych połączeń.

Opublikowane

dnia

O Wi-Fi 6 słyszeliśmy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz standard został sfinalizowany i będzie mógł trafić do urządzeń. Wśród gadżetów, które już niedługo otrzymają stosowna certyfikację, znajdą się routery, smartfony i wiele innych sprzętów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Platforma z grami Apple Arcade już dostępna

Póki co tylko dla beta testerów iOS 13 i iPadOS13.

Opublikowane

dnia

Jeszcze kilka tygodni temu niewiele osób spodziewało się, że zapowiadana platforma z grami od Apple pojawi się już we wrześniu. Okazuje się jednak, że pierwsi użytkownicy mogą już zagrać w zawarte na niej ekskluzywne tytuły.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne