Połącz się z nami

Newsy

CES 2020: Jabra prezentuje model Elite Active 75t dla sportowców

Ponadto w ofercie firmy znajdą się słuchawki nauszne.

Opublikowane

dnia

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Elite 75t były prawdziwym hitem zeszłego roku. Nic dziwnego, że Jabra zdecydowała się wykorzystać tę popularność i stworzyć ich nową wersję – wodoodporne, wytrzymałe Elite Active 75t.

Nowa wersja słuchawek true wireless jest przede wszystkim odporniejsza na niekorzystne czynniki środowiska – klasa IP57 oznacza, że mogą one wytrzymać nawet półgodzinne zanurzenie w wodzie do głębokości metra. Ich obudowa pokryta została natomiast miękkim, przyczepnym tworzywem, które ułatwia dotykowe sterowanie odtwarzaniem muzyki, gdy mamy mokre dłonie.

Jabra nie zapomniała o wyposażeniu sprzętu w sporo nowoczesnych technologii – kalibrację brzmienia w oparciu o kształt kanałów słuchowych MySound oraz MyControls, czyli możliwość samodzielnego dostosowania sterowania słuchawkami. Funkcje te mają pojawić się w drugim kwartale 2020 roku, a same Elite Active 75t – już w lutym. Zapłacimy za nie 200 USD (ok. 760 PLN).

Poza tym Jabra zabrała na targi swój najnowszy model nauszny. Elite 45h to bezprzewodowe słuchawki, których akumulator ma starczać na 40 godzin odtwarzania muzyki. Będą one kompatybilne z Alexą, Siri i Asystentem Google, a podwójny mikrofon umożliwi prowadzenie rozmów telefonicznych. Bardzo kusząca wydaje się ich cena – mają one kosztować jedynie 100 USD (ok. 380 PLN). Ich premiera ma odbyć się w lutym.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne