Połącz się z nami

Newsy

CES 2020: Arlo Pro 3 Floodlight Camera z supermocną lampą

Może ona działać również na baterii.

Opublikowane

dnia

Najnowszy system bezpieczeństwa od Arlo właśnie stał się bardziej kompleksowy. Dołączyła do niego kamerka Floodlight Camera, która otrzymała superjasną lampę LED i możliwość pracy bez podłączania do domowej instalacji elektrycznej.

Pod względem specyfikacji urządzenie przypomina pozostałe kamerki Arlo Pro 3 – nagrywa ona wideo w jakości 2K HDR, ma pole widzenia 160 stopni, kolorową noktowizję, wbudowany alarm i dwukierunkowe przesyłanie audio. Od mniejszych jednostek odróżnia ją jednak duży reflektor LED, który rozświetla się w momencie, gdy wykryje ona ruch. Gdy podłączymy ją do instalacji elektrycznej, lampa ma maksymalną jasność 3 000 lumenów, ale może ona pracować także w trybie bezprzewodowym, w którym świeci z mocą 2 000 lumenów. Według Arlo jedno ładowanie kamery starcza na sześć miesięcy ciągłej pracy.

Floodlight Camera otrzymała system czujników, który dopasowuje jasność lampy do oświetlenia otoczenia. Maksymalny poziom jasności LED-ów można ustawić w aplikacji, podobnie jak tryb pracy; kamerka może emitować stałe, przerywane lub pulsujące światło. Jej obudowa jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Arlo Pro 3 Floodlight Camera trafi do sklepów na wiosnę w cenie 250 USD (ok. 950 PLN); wraz z urządzeniem otrzymamy trzymiesięczną subskrypcję próbną usługi Arlo Smart, która pozwala tworzyć personalizowane alerty bezpieczeństwa i przechowywać nagrania w chmurze.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne