Połącz się z nami

Newsy

CES 2020: Arlo Pro 3 Floodlight Camera z supermocną lampą

Może ona działać również na baterii.

Najnowszy system bezpieczeństwa od Arlo właśnie stał się bardziej kompleksowy. Dołączyła do niego kamerka Floodlight Camera, która otrzymała superjasną lampę LED i możliwość pracy bez podłączania do domowej instalacji elektrycznej.

Pod względem specyfikacji urządzenie przypomina pozostałe kamerki Arlo Pro 3 – nagrywa ona wideo w jakości 2K HDR, ma pole widzenia 160 stopni, kolorową noktowizję, wbudowany alarm i dwukierunkowe przesyłanie audio. Od mniejszych jednostek odróżnia ją jednak duży reflektor LED, który rozświetla się w momencie, gdy wykryje ona ruch. Gdy podłączymy ją do instalacji elektrycznej, lampa ma maksymalną jasność 3 000 lumenów, ale może ona pracować także w trybie bezprzewodowym, w którym świeci z mocą 2 000 lumenów. Według Arlo jedno ładowanie kamery starcza na sześć miesięcy ciągłej pracy.

Floodlight Camera otrzymała system czujników, który dopasowuje jasność lampy do oświetlenia otoczenia. Maksymalny poziom jasności LED-ów można ustawić w aplikacji, podobnie jak tryb pracy; kamerka może emitować stałe, przerywane lub pulsujące światło. Jej obudowa jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Arlo Pro 3 Floodlight Camera trafi do sklepów na wiosnę w cenie 250 USD (ok. 950 PLN); wraz z urządzeniem otrzymamy trzymiesięczną subskrypcję próbną usługi Arlo Smart, która pozwala tworzyć personalizowane alerty bezpieczeństwa i przechowywać nagrania w chmurze.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: EufyCam 2

Testy

Kompletny przewodnik: Inteligentne dzwonki

Publikacje

TEST: Arlo Pro 3

Testy

MicroLED, QLED 8K i The Sero, czyli telewizory Samsung na CES 2020

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!