Połącz się z nami

Newsy

Wydawcy pokazują nowości na The Game Awards 2018

Nowe części Far Cry, Mortal Kombat i Dragon Age zapowiedziane!

Opublikowane

dnia

Gala The Game Awards nazywana jest także „rozdaniem growych Oskarów” oraz „małym E3”. Podczas tego wydarzenia nagradzane są najlepsze tytuły ubiegłego roku i prezentowany szereg nowości. Tegoroczna edycja przyniosła wiele niespodzianek wśród laureatów i zapowiedzi.

Wbrew pozorom grą roku 2018 nie zostało Red Dead Redemption 2, ale God of War. Produkcja Rockstar została jednak nagrodzona w innych kategoriach, w tym za najlepszy scenariusz, ścieżkę dźwiękową i rolę pierwszoplanową. Tytuł najlepszej „rozwijającej się” gry przypadł popularnemu Fortnite, a wśród gier niezależnych tryumfowała platformówka Celeste. Nagrody wręczono także w kategoriach najlepszych gier z każdego gatunku. Swoje odznaczenia otrzymały osobowości ze świata e-sportu: zawodnicy, drużyny oraz komentatorzy.

Równie ważne okazały się zapowiedzi nadchodzących tytułów. Ubisoft pokazał pierwszy zwiastun Far Cry: New Dawn, czyli kontynuacji historii opowiedzianej w piątej części. Ma on przynieść odpowiedzi na palące pytanie, co tak właściwie stało się w „prawdziwym” zakończeniu gry i po nim. Aby zagrać w New Dawn nie będziemy musieli zbyt długo czekać – gra ukaże się na pecetach, PS4 i XONE już 15 lutego 2019. Niewiele później, bo 23 kwietnia, premierę będzie miała jedenasta część brutalnej, widowiskowej bijatyki Mortal Kombat. Ogłoszeniu towarzyszył trailer, który godnie zaprezentował możliwości nowego silnika graficznego; ponadto gra ma umożliwiać personalizację modeli wojowników i możliwość gry zupełnie nowymi postaciami. 

Tajemnicą pozostaje natomiast premiera Dragon Age 4 – krótki zwiastun przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi. Oprócz tego z ciekawszych zapowiedzi warto wymienić The Outer Worlds, czyli nową produkcję RPG twórców Fallout: New Vegas, ekskluzywny tytuł na Switcha Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, utrzymaną w stylu retro grę opartą na popularnym serialu Stranger Things oraz Hades, czyli przedstawiciela gatunku dungeon crawler. W ten ostatni tytuł możemy zagrać już teraz – jest on dostępny we wczesnym dostępie na platformie Epic Games.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Facebook pozyskiwał kontakty mailowe ze skrzynek użytkowników bez ich wiedzy

Problem dotyczy 1,5 miliona użytkowników.

Opublikowane

dnia

Facebook nie potrafi ustrzec się od kontrowersji związanych z prywatnością i ochroną danych osobowych. Tym razem chodzi o proceder, podczas którego portal pozyskiwał od użytkowników zawartość ich list kontaktów ze skrzynek mailowych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Google daje użytkownikom możliwość wyboru przeglądarki

Jedno z antymonopolowych zaleceń Unii Europejskiej wchodzi w życie.

Opublikowane

dnia

O zmianach w Androidzie i domyślnych programach dostarczanych wraz z nim słyszymy już od kilku tygodni, ale dopiero teraz Google podało więcej szczegółów na temat tego, jak system operacyjny będzie wyglądał po ich wprowadzeniu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Dane klientów Morele.net dostępne w sieci

Brak haseł i informacji o płatnościach, ale wyciekły telefony.

Opublikowane

dnia

Baza danych o klientach sklepu internetowego Morele.net została wykradziona w zeszłym roku, ale do tej pory była ona dostępna jedynie w niektórych kręgach. Dopiero teraz odpowiedzialny na wyciek haker opublikował ją w internecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Problemy z ekranami recenzenckich telefonów Galaxy Fold

Kontrowersje związane z warstwą ochronną i wytrzymałością na zgięcia.

Opublikowane

dnia

Technologia składanych ekranów dopiero wchodzi do świata smartfonów, dlatego można było przewidzieć, że napotka ona na swojej drodze pewne przeszkody. Część użytkowników recenzenckich egzemplarzy Samsunga Galaxy Fold zgłosiła problemy z wyświetlaczami smartfonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Sony ujawnia pierwsze informacje na temat PlayStation 5

Wsparcie dla 8K i ray-tracingu.

Opublikowane

dnia

Wieści o następcy PS4 od czasu do czasu pojawiają się w internecie, ale do tej pory żadne z nich nie zostały oficjalnie potwierdzone lub zaprzeczone. Dopiero teraz Sony zdecydowało się na ujawnienie pierwszych detali next-genowej konsoli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne