Połącz się z nami

Newsy

Wydawcy pokazują nowości na The Game Awards 2018

Nowe części Far Cry, Mortal Kombat i Dragon Age zapowiedziane!

Opublikowane

dnia

Gala The Game Awards nazywana jest także „rozdaniem growych Oskarów” oraz „małym E3”. Podczas tego wydarzenia nagradzane są najlepsze tytuły ubiegłego roku i prezentowany szereg nowości. Tegoroczna edycja przyniosła wiele niespodzianek wśród laureatów i zapowiedzi.

Wbrew pozorom grą roku 2018 nie zostało Red Dead Redemption 2, ale God of War. Produkcja Rockstar została jednak nagrodzona w innych kategoriach, w tym za najlepszy scenariusz, ścieżkę dźwiękową i rolę pierwszoplanową. Tytuł najlepszej „rozwijającej się” gry przypadł popularnemu Fortnite, a wśród gier niezależnych tryumfowała platformówka Celeste. Nagrody wręczono także w kategoriach najlepszych gier z każdego gatunku. Swoje odznaczenia otrzymały osobowości ze świata e-sportu: zawodnicy, drużyny oraz komentatorzy.

Równie ważne okazały się zapowiedzi nadchodzących tytułów. Ubisoft pokazał pierwszy zwiastun Far Cry: New Dawn, czyli kontynuacji historii opowiedzianej w piątej części. Ma on przynieść odpowiedzi na palące pytanie, co tak właściwie stało się w „prawdziwym” zakończeniu gry i po nim. Aby zagrać w New Dawn nie będziemy musieli zbyt długo czekać – gra ukaże się na pecetach, PS4 i XONE już 15 lutego 2019. Niewiele później, bo 23 kwietnia, premierę będzie miała jedenasta część brutalnej, widowiskowej bijatyki Mortal Kombat. Ogłoszeniu towarzyszył trailer, który godnie zaprezentował możliwości nowego silnika graficznego; ponadto gra ma umożliwiać personalizację modeli wojowników i możliwość gry zupełnie nowymi postaciami. 

Tajemnicą pozostaje natomiast premiera Dragon Age 4 – krótki zwiastun przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi. Oprócz tego z ciekawszych zapowiedzi warto wymienić The Outer Worlds, czyli nową produkcję RPG twórców Fallout: New Vegas, ekskluzywny tytuł na Switcha Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, utrzymaną w stylu retro grę opartą na popularnym serialu Stranger Things oraz Hades, czyli przedstawiciela gatunku dungeon crawler. W ten ostatni tytuł możemy zagrać już teraz – jest on dostępny we wczesnym dostępie na platformie Epic Games.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Sztuczna inteligencja od Adobe rozpoznaje edytowane zdjęcia

Narzędzie do walki z technologią deepfake?

Opublikowane

dnia

W erze Photoshopa coraz trudniej jest rozpoznać, które zdjęcia są w pełni naturalne, a które zostały poddane retuszowi. Pomóc w tym może sztuczna inteligencja rozwijana przez Adobe i Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley rozpoznająca, czy dana grafika była poddawana korekcie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Nowy wygląd aplikacji mobilnej Spotify

Zmiany przede wszystkim dla użytkowników Premium.

Opublikowane

dnia

Spotify od jakiegoś czasu mocno stawia na podcasty. Widać to także w nowym układzie aplikacji mobilnej dla subskrybentów serwisu – biblioteka zawartości została ułożona w taki sposób, aby dawać im łatwiejszy dostęp do słuchowisk.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Reedycja konsoli PC Engine Core Grafx od Konami

W wersjach na rynek amerykański, europejski i japoński.

Opublikowane

dnia

Niektóre konsole nie osiągnęły takiej popularności jak NES czy Sega Genesis, a przynajmniej nie w Europie. PC Engine, znane także jako TurboGrafx-16, było w późnych latach 80 prawdziwym hitem w Japonii, ale na zachodzie zdobyło stosunkowo niewielu fanów. Mimo tego Konami postanowiło wypuścić w świat jej odświeżoną wersję.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google ze zgłaszaniem utrudnień drogowych

Kolejne funkcje dla społeczności w popularnej aplikacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców preferuje Yanosika i Waze od Map Google – te pierwsze aplikacje pozwalają uzyskiwać szybkie informacje na temat nagłych sytuacji drogowych. Funkcja zgłaszania utrudnień nareszcie trafiła także do polskiej wersji nawigacji od Google.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Nowości od Creative w strefie audio!

Coś dla sportowców i fanów dobrego dźwięku.

Opublikowane

dnia

przez

Creative wprowadza kolejne nowości na lato, nowy model słuchawek bezprzewodowych edycja specjalna Outlier Air Sports, niskobudżetowe słuchawki Outlier Active dla wszystkich aktywnych, odporny na warunki atmosferyczne głośnik Muvo Play, nowatorski zestaw głośnikowy 2.1 do komputera Pebble Plus.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne