Połącz się z nami

Newsy

Nowe tablety Samsunga

Samsung opublikował w internecie wideo prezentacje nowych modeli ze swojej rodziny tabletów – Galaxy Tab 10.1 oraz Galaxy Tab 8.9, które będą pracować w systemie operacyjnym Android 3.0. Galaxy Tab. Kiedy pojawią się na rynku?

 

Specyfikacja nowych tabletów Galaxy Tab 8.9 i Galaxy Tab 10.1 jest identyczna. Różnią przede wszystkim wagą oraz rozmiarem. Tablety wyposażono też w nową wersję systemu operacyjnego Android 3.0 Honeycomb. W tablety wbudowano także aparat cyfrowy o wysokiej rozdzielczości 8 megapikseli, jak też znajdującą się obok wyświetlacza kamerę internetową o rozdzielczości 2 megapikseli do prowadzenia wideokonferencji. Urządzenia wyposażono w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex taktowany zegarem 1 GHz. Łączność tabletu ze światem zapewnia kilka rodzajów interfejsów.

 

Nowe tablety Samsung na rynku mają pojawić się już na wakacje. Ceny mniejszego modelu mają rozpoczynać się od 469 dolarów, większego modelu od 499 dolarów.

 

Specyfikacja nowych tabletów Galaxy Tab 8.9 i Galaxy Tab 10.1 jest identyczna. Różnią przede wszystkim wagą oraz rozmiarem. Tablety wyposażono też w nową wersję systemu operacyjnego Android 3.0 Honeycomb. W tablety wbudowano także aparat cyfrowy o wysokiej rozdzielczości 8 megapikseli, jak też znajdującą się obok wyświetlacza kamerę internetową o rozdzielczości 2 megapikseli do prowadzenia wideokonferencji. Urządzenia wyposażono w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex taktowany zegarem 1 GHz. Łączność tabletu ze światem zapewnia kilka rodzajów interfejsów .

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Made by Google 2018 – ważne premiery

Newsy

Modecom FreeTAB 9000 – idealny tablet dla kibica reprezentacji Polski

Newsy

Pierwsze przecieki na temat nowych tabletów Samsunga

Newsy

Amazon prezentuje nowe tablety

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!