SOCJAL
Do góry

TEST: Philips VisaPure SC5275/10

Jeśli twoja lepsza połowa narzeka na nadmiar gadżetów w domu, podaruj jej jeden tylko dla niej.

Pielęgnacja skóry to dość skomplikowany proces, wymagający odpowiedniego oczyszczania, złuszczania, nawilżania i odżywiania.

Urządzenie Philips VisaPure to elektryczna szczoteczka do twarzy, która ma za zadanie pomagać w prawidłowym wykonywaniu dwóch pierwszych spośród wymienionych poniżej kroków podstawowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Szczoteczka łączy w sobie ruch obrotowy i wibracje głowicy, ściągając tym samym zanieczyszczenia, resztki makijażu i martwy naskórek. Pełne oczyszczanie trwa jedną minutę z podziałem na strefy twarzy, zaś do wyboru mamy łagodny lub głęboki program. Łagodny to ten codzienny, głęboki powinien być stosowany od czasu do czasu w zależności od typu skóry. W sprzedaży ponadto dostępne są specjalne szczoteczki do cery wrażliwej, a nawet całe urządzenie. Regularne stosowanie obydwu programów wpływa korzystnie na koloryt i gładkość cery, nawet pozwalając na zrezygnowanie z nakładania podkładu. Urządzenie jest wygodne w użyciu, zaś korzystanie z niego intuicyjne. Dzięki wodoodpornej obudowie można korzystać z niego również pod prysznicem. Nieco odrzuca cena VisaPure – niemal 600 PLN – jednak należy pamiętać, że pojedynczy zabieg pełnego złuszczania i oczyszczania twarzy u kosmetyczki to nierzadko koszt 150 PLN. Na koniec warto zaznaczyć, że w serii VisaPure znajdują się też inne modele, w tym np. Advanced AntiPollution do oczyszczania z zanieczyszczeń smogowych.

CENA 570 PLN

Ocena

 • Design
 • Jakość wykonania
 • Funkcjonalność
 • Cena

Zdaniem T3

Świetne urządzenie, które zapewni spektakularne efekty. Nigdy więcej codziennego nakładania rozświetlacza!

4

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Testy

 • TEST: Lenco L-91

  Ulepszona wersja modelu L-90, wyposażona w wiele dodatków uprzyjemniających słuchanie.

  Agnieszka Stradecka13/12/2017
 • TEST: Logitech MX Master 2S

  Wygodna i precyzyjna mysz umożliwiająca przenoszenie zawartości pomiędzy kilkoma komputerami, która wygląda jak małe dzieło sztuki.

  Marcin Kubicki08/12/2017
 • TEST: Microsoft Surface Studio

  Microsoft zdecydował się na konkurowanie z apple nie tylko na rynku tabletów i notebooków, ale również kompaktowych desktopów.

  Agnieszka Stradecka06/12/2017
 • TEST: Audio-Technica ATH-DSR7BT

  Słuchawki premium wyposażone w układ pominięcia konwersji cyfrowo-analogowej.

  Michał Lis04/12/2017
 • TEST: Philips BTB8000

  Świetnej jakości mikrowieża ze wskaźnikami wysterowania i niebanalnym designem.

  Michał Lis01/12/2017