Połącz się z nami

Testy

TEST: Astell&Kern Jerry Harvey Diana

Czy w tych słuchawkach jest to „coś”?

Monitory douszne bywają kontrowersyjne – nie wszyscy lubią ich detaliczny, perfekcyjnie neutralny profil odtwarzania, zamiast tego preferując delikatną, ciepłą koloryzację. Czy stworzona przez Jerry’ego Harveya i Astell&Kern Diana ma w sobie to coś, co zauroczy „każualowych” słuchaczy?

Seria Siren przyzwyczaiła nas do perfekcyjnego dopracowania należących do niej słuchawek pod każdym względem, również wzornictwa. Diana nie odbiega tutaj od normy – przepiękne wykończenie z czerwonego, anodyzowanego aluminium, oraz spleciony przewód zwiastują, że mamy do czynienia z prawdziwie high-endowym sprzętem. Wkładki są dopasowane do kształtu kanału słuchowego, dzięki czemu przekazują dźwięk bezpośrednio do ucha, a ponadto gwarantują komfort słuchania. Miedziowo-srebrny kabel został skonstruowany w taki sposób, aby nie generował strat dźwięku.

Wewnątrz eleganckiej obudowy Diany zamknięte są zbalansowane przetworniki armaturowe, obsługujące szereg technologii korekcji brzmienia. Dzięki temu uzyskujemy szeroką, perfekcyjnie zbalansowaną scenę dźwiękową, w której każdy instrument i ton mają swoje logiczne miejsce. Wielu słuchaczy może zakochać się w tego typu brzmieniu, ale dla innych może ono okazać się zbyt sterylne.

Jedno jest pewne – Diana zachwyca jakością wykonania i brzmienia. Kto wie, może po spotkaniu z nią odkryjesz, że monitory douszne to twój nowy ulubiony typ słuchawek?

Cena 3 000 PLN

Werdykt

81

NASZYM ZDANIEM…

Astell&Kern Diana to piękne, high-endowe słuchawki dla wymagających melomanów.

Plusy

Mistrzowskie wykonanie. Referencyjne, neutralne i precyzyjne brzmienie.

Minusy

Dla niektórych słuchaczy dźwięk może brzmieć nieco zbyt sterylnie.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Jade Audio EW1 by FiiO

Testy

TEST: Kindle Paperwhite 4

Testy

TEST: JBL Bar 9.1 True Wireless

Testy

TEST: Zegarki sportowe

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!