Połącz się z nami

Newsy

Razer Raiju Mobile – pad do telefonów z Androidem

Nie tylko do Razer Phone 2.

Mobilne gry zyskują na popularności, a wraz z nimi pojawiają się kolejne akcesoria gamingowe dla smartfonów. Najnowszym z nich jest Razer Raiju Mobile, kontroler współpracujący z większością urządzeń działających na Androidzie.

Raiju Mobile to zmodyfikowana wersja Raiju Ultimate – profesjonalnego pada do PlayStation 4. Wykorzystuje on te same technologie, w tym programowalne przyciski Mecha-Tactile Action Buttons umieszczone wzdłuż dolnej krawędzi kontrolera i superczułe triggery. Największą różnicą w stosunku do wersji dla PS4 jest oczywiście uchwyt na telefon, którego nachylenie można regulować w zależności od potrzeb. Pad łączy się ze smartfonem bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB-C. Jedno ładowanie starcza na 23 godziny gry.

Aby skorzystać z Raiju Mobile potrzebny jest jedynie smartfon z Androidem 6.0 lub wyższym. Kontroler mobilny współpracuje z wieloma tytułami z różnych gatunków, ale tylko niektóre z nich są w pełni zoptymalizowane pod jego działanie, na przykład wyścigówka Gear Club – True Racing czy gra RPG Evoland 2. Raiju Mobile dostępny jest już na oficjalnej stronie producenta, a do sklepów trafi na początku przyszłego roku. Pad został wyceniony na 150 USD (ok. 570 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

RECENZJA: Marvel’s Avengers

Gaming

RECENZJA: Mafia: Edycja Ostateczna

Gaming

Microsoft zdradza tytuły startowe Xboxa Series X/S

Newsy

TEST: Sony Xperia 1 II

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!