Połącz się z nami

Newsy

Razer Raiju Mobile – pad do telefonów z Androidem

Nie tylko do Razer Phone 2.

Opublikowane

dnia

Mobilne gry zyskują na popularności, a wraz z nimi pojawiają się kolejne akcesoria gamingowe dla smartfonów. Najnowszym z nich jest Razer Raiju Mobile, kontroler współpracujący z większością urządzeń działających na Androidzie.

Raiju Mobile to zmodyfikowana wersja Raiju Ultimate – profesjonalnego pada do PlayStation 4. Wykorzystuje on te same technologie, w tym programowalne przyciski Mecha-Tactile Action Buttons umieszczone wzdłuż dolnej krawędzi kontrolera i superczułe triggery. Największą różnicą w stosunku do wersji dla PS4 jest oczywiście uchwyt na telefon, którego nachylenie można regulować w zależności od potrzeb. Pad łączy się ze smartfonem bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB-C. Jedno ładowanie starcza na 23 godziny gry.

Aby skorzystać z Raiju Mobile potrzebny jest jedynie smartfon z Androidem 6.0 lub wyższym. Kontroler mobilny współpracuje z wieloma tytułami z różnych gatunków, ale tylko niektóre z nich są w pełni zoptymalizowane pod jego działanie, na przykład wyścigówka Gear Club – True Racing czy gra RPG Evoland 2. Raiju Mobile dostępny jest już na oficjalnej stronie producenta, a do sklepów trafi na początku przyszłego roku. Pad został wyceniony na 150 USD (ok. 570 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne