Połącz się z nami

Newsy

Razer Raiju Mobile – pad do telefonów z Androidem

Nie tylko do Razer Phone 2.

Opublikowane

dnia

Mobilne gry zyskują na popularności, a wraz z nimi pojawiają się kolejne akcesoria gamingowe dla smartfonów. Najnowszym z nich jest Razer Raiju Mobile, kontroler współpracujący z większością urządzeń działających na Androidzie.

Raiju Mobile to zmodyfikowana wersja Raiju Ultimate – profesjonalnego pada do PlayStation 4. Wykorzystuje on te same technologie, w tym programowalne przyciski Mecha-Tactile Action Buttons umieszczone wzdłuż dolnej krawędzi kontrolera i superczułe triggery. Największą różnicą w stosunku do wersji dla PS4 jest oczywiście uchwyt na telefon, którego nachylenie można regulować w zależności od potrzeb. Pad łączy się ze smartfonem bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB-C. Jedno ładowanie starcza na 23 godziny gry.

Aby skorzystać z Raiju Mobile potrzebny jest jedynie smartfon z Androidem 6.0 lub wyższym. Kontroler mobilny współpracuje z wieloma tytułami z różnych gatunków, ale tylko niektóre z nich są w pełni zoptymalizowane pod jego działanie, na przykład wyścigówka Gear Club – True Racing czy gra RPG Evoland 2. Raiju Mobile dostępny jest już na oficjalnej stronie producenta, a do sklepów trafi na początku przyszłego roku. Pad został wyceniony na 150 USD (ok. 570 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Otwarta beta GOG GALAXY 2.0 już dostępna

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0!

Opublikowane

dnia

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Chiny zakazują zagranicznego sprzętu i oprogramowania w urzędach

Odpowiedź na amerykańskie obostrzenia.

Opublikowane

dnia

Nie wydaje się, żeby konflikt handlowy na linii Chiny-Stany Zjednoczone był bliski końcowi – sytuacja wciąż się zaostrza. Wiele bitew toczonych jest na rynku technologicznym: ostatnia z nich dotyczy oprogramowania i sprzętu wykorzystywanego przez instytucje rządowe i administracyjne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google dodaje nowe funkcje do Pixeli

Rozmycie tła po zrobieniu zdjęcia i filtrowanie połączeń.

Opublikowane

dnia

Pixel 4 na starcie nie był najoryginalniejszym spośród tegorocznych flagowców, ale Google obiecało, że przyszłe aktualizacje pozwolą użytkownikom skorzystać z pełni możliwości smartfona. Firma właśnie udostępniła pierwszy z wielu dużych „pakietów nowości”.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Netflix ogłasza premierę 4 sezonu „Domu z papieru”

Najnowszy sezon serialu dostępny na Netflix od 3 kwietnia 2020.

Opublikowane

dnia

przez

Ogłoszenie daty premiery czwartego sezonu Domu z papieru było jedną z niespodzianek podczas CCXP (Brazil Comic Con Experience).

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

NASA bada wybuchy na asteroidzie

Ciało niebieskie od czasu do czasu wyrzuca skały.

Opublikowane

dnia

Asteroida Bennu stała się sławna, gdy NASA wybrało ją jako cel misji – agencja kosmiczna miała lepiej poznać asteroidę, która znajduje się na orbicie potencjalnie kolidującej z Ziemią. Na razie zaobserwowano jednak inne, niespotykane dotąd zjawisko…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne