Połącz się z nami

Publikacje

Orange Flex – oferta w aplikacji. Czas na mobilną rewolucję!

Opublikowane

dnia

Oglądasz, sprawdzasz, szukasz, porównujesz oferty sieci komórkowych w internecie? Zrób jeszcze jeden krok do przodu. W Orange Flex nie tylko przeskanujesz ofertę, sprawdzisz możliwości i spersonalizujesz pakiet. W Orange Flex za pomocą aplikacji załatwisz wszystkie formalności i zaczniesz korzystać z najbardziej dopasowanego Planu, bez ograniczeń.

Czym jest Orange Flex? To wygodna aplikacja, jedna z wielu na smartfonie. To w niej załatwisz wszystkie formalności, bez wychodzenia z domu. Orange Flex podejmuje wyzwanie i udostępnia maksymalnie dopasowaną do Ciebie ofertę, w której odnajdzie się absolutnie każdy. Skąd to wiadomo? W Orange Flex samodzielnie zarządzasz pakietami i usługami. Dodajesz, odejmujesz, uruchamiasz kiedy jest to potrzebne i usuwasz, kiedy trzeba. Startujesz i rezygnujesz z oferty kiedy chcesz. Żadnych formalności, żadnych ograniczeń. #chceszmasz

 

Orange Flex: krok po kroku

Żeby zarejestrować się, poznać ofertę i przejść na Orange Flex wystarczy 9 prostych kroków. Ich wykonanie trwa nie więcej niż kilka minut. Tylko tyle dzieli Cię od wybrania najlepszej oferty sieci komórkowej.

1. Pobierz aplikację na swój smartfon i zarejestruj się. Masz 3 możliwości: mail, połączenie z Facebookiem lub kontem Google.

Poznaj Orange Flex, sprawdź jak działają Plany. Poczytaj o ofercie i przekonaj się dlaczego warto a następnie wybierz swój Plan spośród 10 dostępnych opcji. Nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y już są w pakiecie. Social Pass też!

2. Chcesz zostawić obecny numer czy potrzebujesz nowego? Wybierając opcję „nowy numer” możesz wybrać numer spośród 10 dostępnych opcji.
3. Czy masz swoją kartę SIM Orange Flex? W tym kroku łatwo połączysz ją z aplikacją. Jeśli nie? Możesz odebrać ją w salonie lub zupełnie bezpłatnie zamówić kuriera, który przywiezie ją pod wybrany adres.
4. Potwierdź tożsamość dokumentem tożsamości. Zeskanuj go zgodnie z instrukcją.
5. Selfie przy rejestracji pomoże w weryfikacji danych osobowych z dowodu. Bezpieczeństwo przede wszystkim, Orange Flex nie przechowuje zdjęć, to jedynie kolejny etap weryfikacji konta.
6.Wybierz jak aplikacja ma się z Tobą kontaktować – powiadomienie, wiadomość SMS czy e-mail?
7. Sprawdź zgodność szczegółów pakietu, przeczytaj regulamin i zaznacz zgody.
8. Dodaj kartę płatniczą i aktywuj Plan. Orange Flex jest gotowy do użycia.

 

Orange Flex: oceniają użytkownicy

Takiej oferty jeszcze na rynku nie było. Orange Flex zaczyna mobilną rewolucję i przeciera szlaki. W Orange Flex każdą zmianę potwierdzisz za pomocą smartfona. Zmienisz zasady gry, a nawet zrezygnujesz, jeśli uznasz to za stosowne. Aplikacja już od jakiegoś czasu jest dostępna w sklepie Google Play i App Store. Orange Flex najcelniej komentują sami użytkownicy, którzy już mieli możliwość skorzystania z oferty. Na co zwracają uwagę? Najczęściej na to, że aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Często w swoich komentarzach podkreślają, że w aplikacji można załatwić wszystkie potrzebne sprawy związane z kontem. Użytkownicy doceniają wykorzystanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań, np. karta eSIM. Niektórzy zwracają też uwagę na stronę estetyczną aplikacji Orange Flex oraz ciekawy interfejs.

Możesz polegać na komentarzach innych użytkowników, albo samodzielnie sprawdzić ofertę i możliwości Orange Flex. Testuj śmiało możliwości Orange Flex. Testuj śmiało! Sprawdź: https://flex.orange.pl/

Materiał zewnętrzny

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

QNAP HS-453DX – domowe centrum rozrywki?

Idealny nie tylko dla hipsterów, których ulubionych filmów i muzyki na próżno szukać na Netfliksie i Spotify.

Opublikowane

dnia

Multimedialny serwer domowy typu NAS to ciekawa alternatywa dla standardowych odtwarzaczy strumieniowych – jeśli oglądasz przede wszystkim filmy i słuchasz muzyki z dysków twardych, warto uzupełnić swoje kino domowe o ten element. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Inteligentny dom dla początkujących

Wypróbuj niezawodne inteligentne sprzęty domowe, które nie zrujnują twojego budżetu.

Opublikowane

dnia

przez

Urządzenia smart home coraz liczniej trafiają na nasz rynek. Implementacja ich w domu nie tylko sprawia, że nasze życie staje się trochę łatwiejsze, ale daje również okazję poczuć się jak prawdziwa rodzina Jetsonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Epickie porachunki na najwyższym szczeblu

Epic Games Store chce rządzić na rynku cyfrowej dystrybucji gier, ale jakim kosztem?

Opublikowane

dnia

Wydawałoby się, że w roku 2019 spory o konsole są tylko reliktem przeszłości. Większość najważniejszych tytułów ukazuje się na pecetach, PS4 i Xboksie One, czasami zaglądając także na Switcha; gry na wyłączność oczywiście istnieją (na przykład recenzowany w tym numerze Judgment), ale możliwość zagrania tylko na jednej konsoli nie wzbudza już takich kontrowersji jak niegdyś. Niedawno na pecetowym poletku pojawił się jednak nowy gracz, który w niektórych kręgach szybko urósł do rangi wroga numer jeden. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

LEGO po jasnej stronie mocy

Wywiad z Jensem Kronvoldem Frederiksenem.

Opublikowane

dnia

przez

Już od 20 lat Jens Kronvold Frederiksen jest głównym Mistrzem Jedi pracującym dla LEGO Star Wars. Jako dyrektor kreatywny odpowiada on za przekształcenie ciekawych koncepcji w rozbudzające pasję i kreatywność projekty. Wystarczy chwilę z nim porozmawiać, aby przekonać się, jak bardzo uwielbia on swoją pracę. Opowiada o niej z czułością i zaangażowaniem, co nie powinno dziwić – w końcu poświęcił jej spory kawałek swojego życia. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Streaming Wars

Czy efektem streamingowych wojen będzie kompletna dewaluacja muzyki i wzrost skali filmowego piractwa?

Opublikowane

dnia

Wswoich założeniach legalny streaming był rzeczą wspaniałą. Spójrzmy tylko na sytuację związaną z muzyką. Przez długie lata borykaliśmy się z problemem udostępniania przez prywatnych użytkowników dyskografii wszelkich artystów na YouTubie – nie tylko bez wiedzy, a co za tym idzie zgody twórców, ale także jakiegokolwiek wynagrodzenia. I oto w końcu płacąc jakieś 30 PLN miesięcznie, mieliśmy przyczyniać się do tego, że wszystko będzie dobrze… Tylko że… no właśnie nie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne