Połącz się z nami

Newsy

Nowa Motorola RAZR na grafikach

Tym razem ze składanym ekranem.

Opublikowane

dnia

Motorola chce przywrócić do życia kultową niegdyś linię telefonów z klapką RAZR. Oczywiście zostaną one znacząco unowocześnione – w zarejestrowanym niedawno patencie firma przedstawia urządzenie ze składanym ekranem.

Designersko nowy RAZR ma nawiązywać do dobrze znanego piętnaście lat temu telefonu z klapką. Podobnie jak poprzednik, ma on być składany, z jednym wyjątkiem – tym razem zamiast ekranu i klawiatury zostanie zastosowany pojedynczy giętki ekran. Wyświetlacz składa się do środka, a po zewnętrznej stronie obudowy znalazło się miejsce dla drugiego, mniejszego ekranu. Również to nawiązuje do stylistyki starego telefonu. Na dołączonych do zgłoszenia patentowego grafikach widzimy, że RAZR 2019 będzie miał dwa aparaty, obydwa umieszczone na tyle obudowy. Jeden z nich zlokalizowany jest tuż pod dodatkowym ekranem, co może oznaczać, że będzie pełnił funkcję kamerki do selfie. Zgłoszenie niestety nie wspomina o technicznej specyfikacji smartfona.

Patent nowego RAZR-a wpłynął do Światowej Organizacji Własności Intelektualnej w grudniu zeszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress 2019, które rozpoczną się 25 lutego w Barcelonie. Cena nowego urządzenia jest jeszcze nieznana, ale najprawdopodobniej będzie kształtowała się ona podobnie do innych urządzeń ze składanym ekranem – może ona sięgnąć nawet 1 500 USD (ok. 5 670 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook rozszerza linię produktową Portal

Teraz również w wersji Mini i TV.

Opublikowane

dnia

Facebook Portal nie zdobył takiego rozgłosu, jaki planowano – po skandalu z Cambridge Analytica wielu użytkowników wolało zainwestować w konkurencyjne głośniki smart home. Niedawno okazało się, że niektóre z nich i tak podsłuchiwały ich rozmowy i przesyłały ich urywki do osób trzecich, więc może teraz sprzęt Facebooka zyska większą popularność?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Polacy kochają domowe (i)Roboty

Według badań GfK w pierwszym półroczu 2019 roku ilość sprzedanych w Polsce robotów sprzątających wzrosła o ponad 60%.

Opublikowane

dnia

przez

Polacy pokochali roboty sprzątające. Takie wnioski płyną z badania rynku, które przeprowadzone zostało przez Instytut GfK. Ta kategoria produktowa od lat odnotowuje stałe wzrosty, a dziś odpowiada za blisko 20% wartości rynku urządzeń odkurzających. Roboty domowe lidera rynku – amerykańskiej marki iRobot – ułatwiają utrzymanie porządku już w 330 tysiącach gospodarstw domowych w Polsce i zyskują coraz więcej zwolenników.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

HBO najprawdopodobniej wyprodukuje kolejny prequel „Gry o tron”

Tym razem znów oparty na książkowym pierwowzorze.

Opublikowane

dnia

Kontrowersje związane z zakończeniem ostatniego sezonu Gry o tron nie powstrzymują HBO przed dalszym eksplorowaniem Westeros i okolic. Po ogłoszonym już prequelu rozgrywającym się wiele tysięcy lat przed wydarzeniami z głównej serii przyszedł czas na serial oparty na książce Ogień i krew.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

HP prezentuje laptopa Elite Dragonfly

Ultrabook z dodatkowymi zabezpieczeniami prywatności.

Opublikowane

dnia

Laptopy 2-w-1 kojarzone są przede wszystkim ze sprzętem domowym, ale HP zdecydowało się pójść w zupełnie inną stronę i stworzyło Elite Dragonfly – urządzenie 2-w-1 o biznesowym zacięciu. Ma ono stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo danych użytkownika.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

„Pani Fletcher” – Kathryn Hahn w głównej roli w miniserialu na podstawie powieści Toma Perrotty

Matka i syn zaczynają cieszyć się nową wolnością.

Opublikowane

dnia

przez

Pani Fletcher to miniserial HBO na postawie powieści Toma Perrotty, który jest także twórcą serialu. Produkcja przedstawia dwie równoległe historie o dojrzewaniu dwojga bohaterów – matki, której jedyne dziecko wyprowadza się z domu i jej syna, studenta pierwszego roku. Premiera Pani Fletcher odbędzie się 28 października w HBO i HBO GO.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne