Połącz się z nami

Newsy

Nowa Motorola RAZR na grafikach

Tym razem ze składanym ekranem.

Motorola chce przywrócić do życia kultową niegdyś linię telefonów z klapką RAZR. Oczywiście zostaną one znacząco unowocześnione – w zarejestrowanym niedawno patencie firma przedstawia urządzenie ze składanym ekranem.

Designersko nowy RAZR ma nawiązywać do dobrze znanego piętnaście lat temu telefonu z klapką. Podobnie jak poprzednik, ma on być składany, z jednym wyjątkiem – tym razem zamiast ekranu i klawiatury zostanie zastosowany pojedynczy giętki ekran. Wyświetlacz składa się do środka, a po zewnętrznej stronie obudowy znalazło się miejsce dla drugiego, mniejszego ekranu. Również to nawiązuje do stylistyki starego telefonu. Na dołączonych do zgłoszenia patentowego grafikach widzimy, że RAZR 2019 będzie miał dwa aparaty, obydwa umieszczone na tyle obudowy. Jeden z nich zlokalizowany jest tuż pod dodatkowym ekranem, co może oznaczać, że będzie pełnił funkcję kamerki do selfie. Zgłoszenie niestety nie wspomina o technicznej specyfikacji smartfona.

Patent nowego RAZR-a wpłynął do Światowej Organizacji Własności Intelektualnej w grudniu zeszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress 2019, które rozpoczną się 25 lutego w Barcelonie. Cena nowego urządzenia jest jeszcze nieznana, ale najprawdopodobniej będzie kształtowała się ona podobnie do innych urządzeń ze składanym ekranem – może ona sięgnąć nawet 1 500 USD (ok. 5 670 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Oppo Find X2 Pro

Testy

Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Ultra i Z Fold 2 oficjalnie

Newsy

Google Nearby Share – AirDrop dla Androida

Newsy

Google Pixel 4A oficjalnie

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!