Połącz się z nami

Newsy

Kontroler Nintendo Labo dla Mario Kart 8 Deluxe

Steruj pojazdami w grze za pomocą kartonowego motocykla.

Opublikowane

dnia

Zabawki z serii Nintendo Labo to ciekawy projekt rozwijający kreatywność i pozwalający miło spędzić czas. Ich główną wadą był fakt, że do tej pory współpracowały jedynie z prostymi grami dołączanymi do zestawu. Sytuacja ta wreszcie uległa zmianie – nowa aktualizacja Mario Kart 8 Deluxe dodała do gry obsługę kartonowego kontrolera Toy-Con Motorbike.

Toy-Con Motorbike jest częścią zestawu Variety Kit. Do tej pory mógł być używany jedynie z dedykowaną grą, która mogła szybko się znudzić. Nintendo postanowiło przedłużyć żywotność zabawki poprzez zintegrowanie jej z jednym z najpopularniejszych tytułów na Switcha: Mario Kart 8 Deluxe. Sterowanie postaciami z uniwersum najsłynniejszego hydraulika na świecie może teraz odbywać się za pomocą kartonowej „kierownicy” – mimo tego, że stylizowana jest ona na motocyklową, będzie mogła współpracować z każdym typem pojazdów i każdym trybem gry. Urządzenie działa, gdy Switch znajduje się w stacji dokującej lub wewnątrz kontrolera. Do gry można zaprosić trzech znajomych – Switch jednocześnie współpracuje z maksymalnie czterema Toy-Conami.

Nintendo zapowiada, że Mario Kart 8 Deluxe nie będzie jedynym tytułem, który otrzyma integrację z kartonowymi kontrolerami. Producent ogłosił także dwa nowe konkursy dla miłośników Labo. Polegają one na stworzeniu jak najciekawszego instrumentu muzycznego i akcesoriów do gier za pomocą kartonowych części dostępnych w zestawach i programu Toy-Con Garage. Niestety, w konkursie mogą uczestniczyć jedynie użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady – szkoda, bo nagrodą główną jest konsola Nintendo Switch w stylizowanej na kartonowe opakowanie, limitowanej edycji Labo.

 

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne