Połącz się z nami

Newsy

GoPro HERO7 w trzech wersjach

Po jednej dla każdego segmentu rynku.

Opublikowane

dnia

GoPro nieco pospieszyło się z publiczną prezentacją swoich najnowszych kamerek sportowych – oficjalna premiera miała odbyć się dziś wieczorem. Dzięki temu wiemy jednak, jak będzie wyglądał model HERO7 i dla jakich użytkowników będzie przeznaczony.

Tym razem GoPro postawiło na różnorodność – w linii HERO7 dostępne będą trzy kamery. Ta flagowa, HERO7 Black, otrzyma 12-megapikselową matrycę i możliwość nagrywania wideo w jakości 4K i 60 kl./s, 2,7K w 120 kl./s lub trybie slow motion w jakości 1080p. Technologia cyfrowej stabilizacji obrazu HyperSmooth jest reklamowana przez GoPro jako „wirtualny gimbal” i ma pomóc w zupełnym wyeliminowaniu efektu trzęsącego się obrazu. Kamerka może służyć do prowadzenia transmisji na żywo. HERO7 Black posiada dedykowany tryb HDR, możliwość przybliżania obrazu za pomocą dotykowego ekranu, wymienny akumulator i wsparcie dla zewnętrznego mikrofonu.

HERO7 Silver to średniopółkowa wersja modelu Black. Kamerka wyposażona jest w matrycę 10 Mpix. Nakręcimy nią filmy w jakości 4K i 30 kl./s, 1440p i 60 kl./s oraz 1080p i 60 kl./s. Jakość nagrań poprawi system stabilizacji obrazu. Najmniej zaawansowany model, HERO7 White, przeznaczony jest przede wszystkim dla hobbystów. Może on posłużyć do nakręcenia materiału w jakości Full HD i 60 kl./s i zdjęć 10 Mpix.

Wszystkie kamery HERO7 są wodoodporne do 10 metrów bez dodatkowej obudowy. Można sterować nimi za pomocą komend głosowych, a specjalny tryb dla mediów społecznościowych pozwala na nagrywanie zawartości w pionie. Ceny poszczególnych modeli są na tę chwilę nieznane, ale poznamy je już niedługo.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Otwarta beta GOG GALAXY 2.0 już dostępna

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0!

Opublikowane

dnia

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Chiny zakazują zagranicznego sprzętu i oprogramowania w urzędach

Odpowiedź na amerykańskie obostrzenia.

Opublikowane

dnia

Nie wydaje się, żeby konflikt handlowy na linii Chiny-Stany Zjednoczone był bliski końcowi – sytuacja wciąż się zaostrza. Wiele bitew toczonych jest na rynku technologicznym: ostatnia z nich dotyczy oprogramowania i sprzętu wykorzystywanego przez instytucje rządowe i administracyjne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google dodaje nowe funkcje do Pixeli

Rozmycie tła po zrobieniu zdjęcia i filtrowanie połączeń.

Opublikowane

dnia

Pixel 4 na starcie nie był najoryginalniejszym spośród tegorocznych flagowców, ale Google obiecało, że przyszłe aktualizacje pozwolą użytkownikom skorzystać z pełni możliwości smartfona. Firma właśnie udostępniła pierwszy z wielu dużych „pakietów nowości”.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Netflix ogłasza premierę 4 sezonu „Domu z papieru”

Najnowszy sezon serialu dostępny na Netflix od 3 kwietnia 2020.

Opublikowane

dnia

przez

Ogłoszenie daty premiery czwartego sezonu Domu z papieru było jedną z niespodzianek podczas CCXP (Brazil Comic Con Experience).

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

NASA bada wybuchy na asteroidzie

Ciało niebieskie od czasu do czasu wyrzuca skały.

Opublikowane

dnia

Asteroida Bennu stała się sławna, gdy NASA wybrało ją jako cel misji – agencja kosmiczna miała lepiej poznać asteroidę, która znajduje się na orbicie potencjalnie kolidującej z Ziemią. Na razie zaobserwowano jednak inne, niespotykane dotąd zjawisko…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne