Połącz się z nami

Newsy

Logitech CREATE: klawiatura dla iPada Pro

Pierwsza klawiatura dla iPada Pro od innego producenta niż Apple.

Firma Logitech zaprezentowała pierwszą klawiaturę dla iPada Pro, która będzie wykorzystywać złącze Smart Connector. Logitech CREATE Keyborad Case zaprojektowano w ścisłej współpracy z firmą Apple.

Logitech CREATE jest pierwszą klawiaturą dla iPada Pro od innego producenta niż Apple, która jest kompatybilna ze złączem Smart Connector. Dzięki temu, produkt ten nie wymaga dodatkowego zasilania i jest zawsze gotowy do pracy. Nawet kolor i wykończenie klawiatury zostały przemyślane tak, aby wyglądała, jakby była drugą połową nowego iPada. Dzięki intuicyjnemu układowi i pełnowymiarowym klawiszom pisanie jest niezwykle proste, a użytkownik może w pełni wykorzystać możliwości iPada Pro i nowe funkcje systemu iOS 9. Klawiatura służy również jako etui, które oferuje cienką i lekką ochronę, a szczelnie spleciona tkanina pomaga zabezpieczyć nasze urządzenie przed przypadkowymi uderzeniami, zadrapaniami i zalaniem.

Klawiatura Logitech CREATE Keyboard Case będzie dostępna w wybranych krajach Europy w tym samym czasie, kiedy iPad Pro trafi do sprzedaży.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Google Stadia trafi na iOS

Newsy

TEST: Apple Watch 6

Testy

Apple rezygnuje z części prowizji w App Store

Newsy

macOS Big Sur nie działa na starszych MacBookach

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!