Połącz się z nami

Technologie

Fitbit Versa 2 ze wsparciem dla Alexy

Dla chętnych możliwość wykupienia abonamentu premium.

Opublikowane

dnia

Osoby, które szukają inteligentnego zegarka z rozbudowanymi funkcjami fitness, ale nie mogą pozwolić sobie na Apple Watcha, mogą zakończyć swoje poszukiwania. Versa 2 od Fitbit to smartwatch ze wsparciem dla asystentki głosowej, monitorowaniem pracy serca i 15 trybami treningowymi.

Zegarek został wyposażony w dotykowy ekran AMOLED z opcjonalnym trybem zawsze włączonego podświetlenia, dzięki któremu będzie on działał bardziej jak klasyczny zegarek. Nowa funkcja pociągnęła za sobą konieczność zamontowania większego akumulatora; producent twierdzi, że Versa 2 może pracować na jednym ładowaniu minimum 5 dni, tak samo, jak poprzednik.

Smartwatch otrzymał wsparcie dla płatności NFC, moduł GPS, obsługę mobilnej aplikacji Spotify (chociaż bez możliwości lokalnego zapisywania utworów) i wsparcie dla Amazon Alexy. Ta ostatnia funkcja pozwala mu upodobnić się do Apple Watcha, na którym możemy skorzystać z pomocy Siri. Oprócz śledzenia aktywności Versa 2 potrafi śledzić cykl snu i monitorować pracę serca. Urządzenie wejdzie do sklepów 15 września w cenie 200 EUR (ok. 880 PLN) za edycję regularną i 230 EUR (ok. 1 010 PLN) za wersję limitowaną.

Jeśli skusimy się na zakup tej drugiej, w pakiecie otrzymamy trzymiesięczny dostęp do usługi Fitbit Premium, która zawierała będzie personalizowane przewodniki pozwalające użytkownikom na lepsze treningi i wprowadzenie zdrowych nawyków. Dane zebrane przez smartwatcha posłużą do określenia profilu aktywności użytkownika i zidentyfikowanie jego głównych problemów zdrowotnych, na przykład złej jakości snu czy niewystarczającej aktywności fizycznej. Aplikacja podsunie mu następnie sposoby na poprawę tych aspektów życia. Subskrypcja Fitbit Premium będzie kosztowała 10,5 EUR miesięcznie, ale póki co nie będzie dostępna w Polsce – usługa prawdopodobnie rozszerzy swój zakres w 2020 roku.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Projekt xCloud z oficjalną premierą nawet w przyszłym roku

Rywal Google Stadia już wkrótce trafi na konsolę Microsoftu.

Opublikowane

dnia

Projekt xCloud – system strumieniowania gier w chmurze na konsole Xbox One – znajduje się w fazie testów już od miesięcy, ale póki co pozostaje w fazie bety. Podczas konferencji X019 Microsoft uchylił rąbka tajemnicy i zapowiedział, że usługa może ruszyć już w 2020 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera nowej Motoroli Razr

Składany wyświetlacz i klasyczny design z klapką.

Opublikowane

dnia

Motorola Razr to jeden z najbardziej rozpoznawalnych telefonów komórkowych w historii. O jego odświeżonej wersji wiemy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz Motorola (a właściwie Lenovo) pokazała nowego Razr oficjalnie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple MacBook Pro 16 oficjalnie

Największy ekran, pojemniejsza bateria, wyższa cena.

Opublikowane

dnia

Już od kilku dni w świecie technologii pojawiały się głosy, że firma z Cupertino planuje uraczyć nas 16-calową wersją MacBooka Pro jeszcze w tym tygodniu. Teraz okazuje się, że oprócz większego wyświetlacza możemy liczyć na kilka innych nowości.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Facebook uruchamia własny system płatności

Pozwala na przesyłanie pieniędzy wewnątrz aplikacji.

Opublikowane

dnia

Zakupy w Marketplace, urodzinowe akcje charytatywne – Facebook ma sporo zakątków, w których można wydać pieniądze. W przyszłości będzie można zapłacić nie tylko kartą lub przelewem, ale również za pośrednictwem usługi Facebook Pay, która automatycznie obsłuży nasze transakcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne