Połącz się z nami

Newsy

Film „Uncharted” traci kolejnego reżysera

Przygody Nathana Drake’a znów przesunięte w czasie.

Opublikowane

dnia

Mało która gra wideo ma taki filmowy potencjał, jak Uncharted. Do tego samego wniosku doszło Sony, od wielu lat próbujące nakręcić i wypuścić do kin produkcję o podróżach Nathana Drake’a. Niestety, problemy ze znalezieniem reżysera dla filmu wydają się niekończące.

Dotychczasowy reżyser produkcji, Travis Knight (reżyser Bumblebee i Kubo i dwie struny) był zmuszony zrezygnować z pracy nad Uncharted. Przyczyną okazał się problem z harmonogramem – w 2020 roku Knight dysponuje bowiem jedynie ograniczonymi ramami czasowymi, akurat w których wcielający się w rolę Nathana Drake’a Tom Holland będzie zajęty na planie Spider-Mana 3.

Knight nie jest pierwszym reżyserem opuszczającym Uncharted bez rozpoczęcia pracy nad filmem, ale aż szóstym. Przed nim rola ta była oferowana Danowi Trachtenbergowi (Cloverfield Lane 10), Davidowi O. Russelowi (Poradnik pozytywnego myślenia) czy Neilowi Burgerowi (Iluzjonista). Pierwsze pomysły na film powstały w 2008 roku, a w międzyczasie oprócz reżyserów zmieniał się także scenariusz i główni aktorzy. Początkowo główną rolę zaproponowano Markowi Wahlbergowi, jednak od startu projektu minęło tyle czasu, że został on w końcu obsadzony w roli Victora Sullivana, mentora Drake’a; w grach bohater ów dobiega sześćdziesiątki.

Film Uncharted ma być osadzony kilka lat przed wydarzeniami z pierwszej części. Jego premiera planowana była na 18 grudnia 2020 roku, ale obecnie nie wiadomo, kiedy (i czy w ogóle) trafi on do kin.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne