Połącz się z nami

Technologie

Dynamiczne maile Gmail stają się standardem

Od 2 lipca każdy użytkownik będzie mógł z nich korzystać w pełni.

Opublikowane

dnia

Pierwsze informacje na temat dynamicznych wiadomości email poznaliśmy w marcu, kiedy to Google rozpoczęło ich testy beta. Teraz zostały one oficjalnie zakończone, a nowa funkcja trafi do wszystkich użytkowników.

Dynamiczne maile trafiły do klienta Gmail kilka miesięcy temu, kiedy Google zaprezentowało nowy sposób wysyłania i odbierania wiadomości mailowych. Dotyczy on przede wszystkim powiadomień wysyłanych przez inne programy z pakietu G Suite, na przykład Kalendarza czy Dysku Google. Aby wejść w interakcję z wiadomością, zamiast klikać na dołączone linki i przechodzić na zewnętrzne strony internetowe, wystarczy zrobić to z poziomu samego maila. Wśród nowych opcji znalazła się możliwość odpowiadania na komentarze dodane do plików na Dysku Google, odpowiadania na zaproszenia jednym kliknięciem, wypełniania kwestionariuszy czy przeglądania katalogów plików.

Początkowo dynamiczne maile znajdowały się jedynie w fazie otwartych testów beta, ale teraz Google chce je oficjalnie wprowadzić dla wszystkich użytkowników – oznacza to, że od 2 lipca staną się one domyślnym sposobem korzystania z Gmaila. Podobnie jak w becie, na początek dostępne będą one tylko w wersji desktopowej, a do aplikacji mobilnych zostaną one dodane nieco później. Użytkownicy prywatni otrzymają możliwość wyłączenia nowych funkcji w dowolnej chwili i powrócenia do starego wyglądu skrzynki; na kontach służbowych o ich uruchomieniu lub wyłączeniu będzie natomiast decydował administrator.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
1 komentarz

1 komentarz

  1. Paweł Nawara

    12/06/2019 o 09:34

    po #GSuite zapraszam do kontaktu, 30 dni testów gratis

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Pierwszy w pełni kobiecy spacer kosmiczny

Dwie astronautki wymieniły zepsuty zasilacz.

Opublikowane

dnia

Spacer kosmiczny odbyty jedynie w kobiecym składzie był przez wiele lat jedynie marzeniem. Dopiero w piątek dwie amerykańskie astronautki, Christina Koch i Jessica Meir, po raz pierwszy z powodzeniem spędziły ponad siedem godzin na zewnątrz stacji kosmicznej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Motorola Razr ze składanym ekranem już w listopadzie

Oficjalny powrót jednego z najbardziej rozpoznawalnych telefonów.

Opublikowane

dnia

Motorola ogłosiła, że w październiku swoją premierę będzie miał telefon z klapką Razr. Wbrew pozorom nie cofnęliśmy się do 2004 roku – nowy Razr to następca kultowego modelu V3, ale wyposażony w pojedynczy, składany ekran.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne