Połącz się z nami

Technologie

Apple zrezygnuje z klawiatury motylkowej

Jedyna słuszna decyzja.

Opublikowane

dnia

Po latach kontrowersji związanych z usterkami jakie nawiedzały posiadaczy nowych MacBooków z klawiaturą motylkową, Apple najpewniej porzuciło wszelką nadzieję na dopracowanie tej technologii i jeśli wierzyć doniesieniom wraca do starych, wypróbowanych rozwiązań.

Z najnowszych doniesień wynika, iż Apple ostatecznie zrezygnowało z dalszego rozwoju klawiatury motylkowej, która od wielu lat była jedną z największych bolączek posiadaczy nowych MacBooków. Awaryjność tego rozwiązania była tak dotkliwa, że Apple z każdym rokiem poprawiało swoją klawiaturę dzięki czemu jesteśmy obecnie na jej czwartej generacji. Co prawda każda kolejna iteracja stawała się coraz lepsza, ale nie na tyle, żeby przekonać do siebie konsumentów. Wiele osób umyślnie wstrzymywało się z zakupem nowego MacBooka do czasu, aż problem ten zostanie ostatecznie rozwiązany. Wszystko wskazuje na to, że ich cierpliwość zostanie w końcu wynagrodzona. Najpewniej w przyszłym roku zobaczymy zupełnie nowe MacBooki Pro, a jeszcze pod koniec tego jest szansa na MacBooka Air z już nową klawiaturą nożycową.

Dla tych, którzy skazali się na klawiaturę motylkową Apple przygotowało na otarcie łez plan wymiany wadliwej klawiatury, który obejmuje wszystkie modele wyposażone w to rozwiązanie, łącznie z tegorocznymi MacBookami Pro.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Galaxy Tab S6 – przecieki na temat nowego tabletu Samsunga

Opublikowane

dnia

7 sierpnia Samsung pokaże swój nowy smartfon, czy raczej phablet, Galaxy Note 10, oraz zegarek Galaxy Watch Active 2. Wspominaliśmy, że w okolicach tego terminu powinniśmy także spodziewać się, że Galaxy Fold w końcu ujrzy światło dzienne. Teraz wiemy, że koreańska firma planuje coś jeszcze – istnieje duża szansa, że na sierpniowym evencie zobaczymy nowy tablet Samsunga – Galaxy Tab S6.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy Fold – drugie podejście po falstarcie

Opublikowane

dnia

To jeszcze nie oficjalna informacja, ale źródło jest całkiem poważne: Narodowy Uniwersytet Seulski i KAIST, jak również „ktoś bliski sprawie”, informują, że Samsung Galaxy Fold po licznych perturbacjach trafi na rynek w okolicach prezentacji modelu Galaxy Note 10, która będzie miała miejsce już 7 sierpnia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Creative Outlier Gold: Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z oprogramowaniem Super X-Fi

Opublikowane

dnia

Creative Technology Ltd  ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek konkurencyjny cenowo, prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dzięki Outlier Gold użytkownicy mogą oczekiwać nowych ulepszeń, które wyznaczą nowy standard w tym segmencie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera soundbara Samsung Harman Kardon Q80R

Opublikowane

dnia

Samsung wprowadził właśnie do sprzedaży soundbara Samsung Harman Kardon Q80R, który w założeniu ma być idealnym towarzyszem dla telewizora QLED Q80.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Thule Gauntlet – nowe, „pancerne” futerały i aktówki na Macbooki (i nie tylko)

Opublikowane

dnia

Na polski rynek trafiły właśnie nowe modele ochronnych futerałów i aktówek na komputery przenośne Apple z serii Thule Gauntlet: Thule Gauntlet MacBook Pro Attaché (dla komputerów 13” i 15”) oraz Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve (Macbook 12/13/15”). Nowości charakteryzują się stylowym, eleganckim wzornictwem, wysokim poziomem ochrony oraz tym, że pozwalają na korzystanie z komputerów bez konieczności wyjmowania ich z futerałów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne