Połącz się z nami

Newsy

Commandos Strike Force – Komandosi wkraczają do akcji

Opublikowane

dnia

Do grona gier, których akcja rozgrywa się w realiach II wojny światowej dołącza kolejna pozycja. Tym razem zadaniem gracza jest umiejętne kierowanie elitarną grupą komandosów.

Gruntowna zmiana konwencji

W ramach serii Commandos ukazywały się dotychczas popularne gry strategiczne. Za sprawą prezentowanego tytułu dochodzi do gruntownej zmiany konwencji, bowiem po raz pierwszy w historii wspomnianej serii gracz obserwuje wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. Przejmuje on kontrolę nad trzema członkami specjalnej grupy uderzeniowej.

Zielony Beret walczy na pierwszej linii frontu i korzysta z ciężkiego uzbrojenia. Snajper sprawnie eliminuje wrogów z dużej odległości. Szpieg potrafi natomiast oszukiwać przeciwników, przebierając się za nazistę.

Obszar działań

Misje, które realizuje prowadzony przez gracza oddział komandosów, zostały zgrupowane w trzech kampaniach. Obejmują one działania prowadzone na terenie Francji, Norwegii i Rosji. Zlecane przez sztab zadania są zróżnicowane. Mamy do czynienia m.in. ze zdobywaniem pozycji o strategicznym znaczeniu, prowadzeniem działań obronnych, sabotażem i wspieraniem wojsk alianckich w realizowanych przez nie operacjach.

Tryb wieloosobowy

Do prowadzenia rozgrywki wieloosobowej można wykorzystać sieć lokalną oraz internet. W przypadku korzystania z globalnej sieci należy dysponować łączem szerokopasmowym oraz zaakceptować obszerną umowę użytkownika, prezentowaną z poziomu gry na etapie tworzenia profilu sieciowego.

Gracz może opowiedzieć się zarówno po stronie \”Aliantów\”, jak i \”Sił Osi\”. Dostępne warianty rozgrywki obejmują klasyczny deathmatch, pojedynek drużynowy oraz sabotaż oparty o drużynowe zmagania szpiegów, którzy przesłuchują przeciwników i pozyskują informacje niezbędne do dokonania sabotażu na instalacjach wroga.

Solidnie, ale bez przełomu

Commandos Strike Force oferuje graczom zróżnicowaną i wciągającą rozgrywkę. Wprowadzenie charakterystycznych dla poszczególnych komandosów umiejętności wpływa na urozmaicenie stylu gry i pozwala na realizowanie różnych wariantów taktycznych. Korzystny wpływ na ocenę całości ma również przyjemna dla oka oprawa graficzna. Zmiana konwencji serii Commandos nie przyczyniła się z pewnością do stworzenia przełomowej produkcji, niemniej pozwoliła zaoferować solidną grę, zapewniającą rozrywkę na dobrym poziomie.

Informacje

Cenega Poland
http://www.cenega.pl

Cena: 99,90 zł

Nośnik: 1 DVD

Ocena: 4 / 5

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne