Połącz się z nami

Newsy

YouTube Remix może zastąpić Muzykę Google Play

Serwis połączy strumieniowanie muzyki oraz klipów YouTube.

Opublikowane

dnia

Usługa muzyczna Google zdobyła grono wiernych fanów, ale jest ono znacznie mniejsze, niż w przypadku konkurencyjnych aplikacji. Aby nawiązać walkę z gigantami rynku powstanie YouTube Remix, który najprawdopodobniej zastąpi pozostałe serwisy muzyczne Google, w tym Muzykę Play.

O planach powstania odświeżonego serwisu streamingowego Google wiadomo już od zeszłego roku. Nowa platforma ma łączyć ze sobą interfejs i funkcje Muzyki Play oraz bogaty katalog zawartości YouTube i podlegających mu usług dodatkowych, YouTube Music i YouTube Red. Wszystkie te aplikacje stworzą serwis o roboczej nazwie YouTube Remix. Ma on być przede wszystkim przyjazny nie tylko dla użytkowników, ale także dla artystów i twórców zawartości. Remix najprawdopodobniej zastąpi Muzykę Google Play i YouTube Music, chociaż krok ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Zmiana wejdzie w życie jeszcze w tym roku, ale zgodnie z zapowiedziami Google zostanie wprowadzona stopniowo, dając użytkownikom możliwość przyzwyczajenia się do nowej platformy.

Nie dziwi fakt, że Google zdecydowało się na stworzenie serwisu streamingowego pod marką YouTube, nawiązując tym samym do ogromnej popularności swojej platformy wideo. Połączenie strumieniowania muzyki i filmów może okazać się sporym sukcesem, ale aby zdobyć przewagę rynkową YouTube Remix będzie musiał zaoferować użytkownikom to, co najważniejsze: interesującą, najlepiej własną zawartość, której na YouTube Red i Muzyce Play jest jeszcze stosunkowo mało. Nieznana jest również wysokość miesięcznej opłaty za korzystanie z serwisu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne