Połącz się z nami

Newsy

Wyciekły zdjęcia nowego inteligentnego głośnika Google

Nowy dom Asystenta Google.

Pierwszy inteligentny głośnik Google Home miał swoją premierę w 2016 roku. Na jego nową wersję przyszło nam czekać 4 lata, ale w końcu możemy zobaczyć jak będzie wyglądał następca głośnika, od którego wszystko się zaczęło.

Pierwszy głośnik Google Home był zarazem pierwszą próbą Google wprowadzenia wirtualnego asystenta w nasze cztery ściany. Głośnik poza odtwarzaniem muzyki miał wbudowanego Asystenta Google, który odpowiadał na nasze pytania i pomagał zarządzać inteligentnym domem. Wkrótce potem otrzymaliśmy jego mniejszą i większą wersję, ale oryginalny Google Home nadal pozostał w obiegu. Teraz jednak przyszedł czas na odświeżenie linii. Zdjęcia nowego głośnika wyciekły do sieci wczoraj. Google postanowiło zatem nie wstrzymywać procesji i umieściło oficjalne zdjęcia produktu. Jak można łatwo wywnioskować nowy członek rodziny będzie nadal pełnił rolę głośnika z środka stawki, ale jego design jest teraz znacznie bliższy modelom mini oraz max. Oczywiście w związku z ostatnią zmianą nazewnictwa będzie się on najpewniej nazywał Google Nest Home lub Google Nest.

Na tą chwilę nie wiadomo kiedy produkt trafi do sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że do tego czasu Google pozwoli nam w końcu rozmawiać z naszymi głośnikami w ojczystym języku. Do tej pory Asystent Google oficjalnie przemawia do nas po polsku jedynie ze smartfonów i słuchawek.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Oppo Find X2 Pro

Testy

Donald Trump blokuje możliwość transakcji z WeChat i ByteDance

Newsy

Intel padł ofiarą poważnego wycieku danych

Newsy

Unpacked 2020: kolejne nowości od Samsunga

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!