SOCJAL
Do góry

TEST: WD My Passport Ultra

Dysk o specjalnym przeznaczeniu – posłuży nie tylko do przechowania twoich plików, ale również kopii treści z social media.

Ten, kto nie posiada żadnego konta w mediach społecznościowych, znajdzie w WD My Passport Ultra bardzo dobry dysk do przechowywania swoich plików.

W końcu oferuje on co najmniej 1 TB miejsca na zdjęcia, wideo i wszystkie inne dane, które chciałbyś przechować, oraz zadowalającą nawet najbardziej wybrednych użytkowników szybkość zapisu rzędu 5 Gb/s. Dysk wyposażony jest również w system 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES oraz specjalne oprogramowanie do ochrony prywatności. Design również nie pozostawia nic do życzenia – matowa, metaliczna obudowa jest elegancka i wytrzymała, zaś niewielkie wymiary warunkują mobilność urządzenia. I co, to tyle? Właśnie nie, ponieważ cechą wyróżniającą WD My Passport Ultra jest wbudowana funkcja zautomatyzowanego backupu treści z mediów społecznościowych. Oznacza to tyle, że już nigdy nie zgubisz tego jednego fajnego zdjęcia, które kumpel prześle ci przez Messengera, ani nie utracisz treści z Twittera. Jak to działa? WD My Passport Ultra posiada specjalne oprogramowanie WD Discovery, za pomocą którego konfigurujesz swoje konta social media i decydujesz, które multimedia powinny być zgrywane. Treści pobrane z portali społecznościowych możesz następnie katalogować, porządkować lub zabezpieczać przed dostępem innych osób. Jest to świetne rozwiązanie dla osób bardzo aktywnych w mediach społecznościowych, zaś dodatkowa funkcjonalność uzasadnia cenę. Jeśli nie jesteś fanem Face’a, WD My Passport Ultra to wciąż bardzo dobry, acz kosztowny dysk.

Ocena
 • Design
 • Jakość wykonania
 • Funkcjonalność
 • Cena
4

Zdaniem T3

Superpojemny dysk zaprojektowany z myślą o użytkownikach social media. Z nim zautomatyzujesz proces backupowania multimediów!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Testy

 • TEST: Apple Watch Series 3

  W Polsce dostępny jest tylko jeden wariant nowego smartwatcha Apple. Czy to jednak powód do narzekań?

  Michał Lis15/01/2018
 • TEST: Pioneer AVH-Z2000BT

  Odtwarzacz multimedialny do twojego samochodu, przydatny zarówno w trasie, jak i podczas postojów.

  Michał Lis08/01/2018
 • TEST: Samsung Galaxy Note 8

  Rok 2016 przyniósł linii Note sporo wyzwań, ale Samsung wyciągnął z nich wnioski i stworzył swój najlepszy jak do tej pory...

  Marcin Kubicki05/01/2018
 • TEST: Logitech BRIO 4K Stream Edition

  Dla przeszłych, obecnych i przyszłych gwiazd Twitch.tv. Więc jak, chcesz być królem livestreamów?

  Agnieszka Stradecka04/01/2018
 • TEST: Razer Hammerhead for iOS

  Wszyscy profesjonalni gracze z iOS, ręka do góry! Jak to, nikt? Dla kogo w takim razie są te słuchawki?

  Marcin Kubicki03/01/2018