Połącz się z nami

Testy

TEST: TP-Link UP540

Ładowarka nie tylko dla nowoczesnych Rycerzy Okrągłego Stołu.

Pamiętam mój ostatni wyjazd pod namiot i walkę, jaka rozgorzała, gdy okazało się, że mieliśmy dwie ładowarki na siedem osób (i znacznie więcej gadżetów). TP-Link UP540 to sposób, żeby zapobiec takim sytuacjom.

Ładowarka ma postać niewielkiego dysku z sześcioma portami. Jeden służy do podłączenia jej do gniazdka, a pięć złączy USB na krawędzi pozostaje do dyspozycji użytkownika. Porty rozmieszczone są stosunkowo daleko od siebie, dzięki czemu można wygodnie podłączać do nich także krótkie przewody USB bez obaw o to, że ładowane gadżety będą o siebie zawadzać. Aby skorzystać z ładowarki należy mieć własne kable – szkoda, że nie ma chociaż jednego wbudowanego przewodu, na przykład z USB-C.

UP540 grzecznie współpracuje ze wszystkimi kablami, zapewniając szybkie i wydajne ładowanie. Bardzo dobrze radziła sobie ona zarówno z urządzeniami Apple (w tym wymagającym iPadem Pro), jak i z telefonami na Androidzie, smartwatchami i etui do prawdziwie bezprzewodowych słuchawek. Gdy korzystałem z dobrych przewodów, czas ładowania gadżetów był krótszy niż przy użyciu fabrycznej ładowarki.

Jednocześnie zastosowana w UP540 technologia Smart Charging dostosowuje moc ładowania do podłączonego urządzenia i chroni sprzęt przed przepięciami elektrycznymi i przeładowaniem baterii. Pozwala to wydłużyć żywotność akumulatorów.

TP-Link UP540 na pewno trafi do bagażu na majówkę i wakacyjne wypady niejednej osoby.

Cena 75 PLN

Werdykt

79

NASZYM ZDANIEM…

Z ładowarką od TP-Link oszczędzisz miejsce w plecaku i akumulatory.

Plusy

Wydajne ładowanie, które inteligentnie dopasowuje się do rodzaju ładowanego gadżetu.

Minusy

Brak wbudowanego przewodu – bez własnych kabli ani rusz!

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: TP-Link Deco S4

Testy

TEST: Google Nest Audio

Testy

TEST: Creative Outlier Active V2

Testy

TEST: Opel Grandland X Hybrid4

Moto

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!