Połącz się z nami

Testy

TEST: Jabra Elite Active 65t

W prawdziwie wyrazistym kolorze.

Podczas kupowania słuchawek typu true wireless, najczęściej możemy wybierać pomiędzy czarnym, czarno-szarym i szarym kolorem wykończenia. Miłym wyjątkiem od tej reguły są Jabra Elite Active 65t, które niedawno ukazały się w atrakcyjnym, czerwonym wydaniu.

Niech urocza kolorystyka was nie zmyli – to nie zabawka, ale porządne wodoodporne słuchawki true wireless. Pochwalić należy przede wszystkim to, jak stabilnie leżą w uszach. Nie przesuwają się, ani nie wypadają, nawet podczas uprawiania sportu, a dzięki płaskiej konstrukcji są niewrażliwe na powiewy wiatru.

Elite Active 65t sterujemy za pomocą przycisków umieszczonych na dousznych wkładkach. Te na lewej służą do przełączania utworów i ustawiania głośności, a za pomocą prawej przerwiemy i wznowimy muzykę oraz przyjmiemy połączenie telefoniczne.

Wiele parametrów słuchawek można zmodyfikować w aplikacji Jabra Sound+, na przykład to, w jakim stopniu powinny one przepuszczać odgłosy otoczenia oraz ich brzmienie. Dzięki equalizerowi można je dostosować do swoich preferencji, co jest rzadkością w tego typu sprzęcie. Ponadto Elite Active 65t wyposażone są w funkcję trackera fitness, który monitoruje liczbę pokonanych kroków – to miły dodatek, choć niezbyt użyteczny.

Na jednym ładowaniu słuchawki grały około 5 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Jeśli szukasz słuchawek, które byłyby jednocześnie modne i funkcjonalne, koniecznie sprawdź ten model.

Cena 700 PLN

Werdykt

87

NASZYM ZDANIEM…

Elite Active 65t w czerwonym kolorze na pewno dodadzą ci energii podczas treningu.

Plusy

Stabilna konstrukcja. Proste sterowanie. Wytrzymała bateria.

Minusy

Słabo nadają się do filmów czy gier. Design nie dla wszystkich.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: TP-Link Deco S4

Testy

TEST: Google Nest Audio

Testy

TEST: Creative Outlier Active V2

Testy

TEST: Opel Grandland X Hybrid4

Moto

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!