Połącz się z nami

Newsy

Razer Sila – gamingowy router

Ma oferować podobne parametry, co połączenie ethernet.

Opublikowane

dnia

Do gier online najwygodniejsze jest bezpośrednie podłączenie do sieci „po kablu”, ale nie zawsze jest to wykonalne. Dla graczy, którzy nie mogą podłączyć swoich konsol do ethernetu, zaprojektowany został Razer Sila, czyli dedykowany router gamingowy.

Razer reklamuje swój produkt jako połączenie klasycznego trzypasmowego routera i jednostki sieci MESH. Ma on nie tylko umożliwić korzystanie z dużych prędkości przesyłania danych, ale również poprawić odbiór i stabilność sygnału w oddaleniu od głównego routera. Sila wyposażony jest w technologię priorytetyzacji wybranych urządzeń w sieci Razer FasTrack. Router samodzielnie rozpoznaje konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, przyznając im pierwszeństwo, ale można nadać go ręcznie również innym sprzętom, w tym tabletom lub smartfonom. Urządzenie posiada także dedykowany tryb do gier online. Jeśli system wykryje, że użytkownik gra w tytuł z opcją dla wielu graczy, zarezerwuje on część łącza na potrzeby rozgrywki. Tryb gamingowy aktywuje się za pomocą przycisku.

Dwa routery Sila można połączyć w dedykowaną sieć MESH, która obejmie swoim zasięgiem ok. 560 m2. Pierwszy router od Razera dostępny jest już na oficjalnej stronie producenta. W Europie dostępny będzie on w cenie 300 EUR (ok. 1 290 PLN), ale na rynku amerykańskim został on wyceniony na znacznie mniej drastyczne 250 USD (ok. 930 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub umożliwia wspieranie twórców

Program Sponsors pozwoli na wspieranie programów open source.

Opublikowane

dnia

Otwarte oprogramowanie często zaskakuje bogatą funkcjonalnością, ale nie przynosi swoim twórcom aż tak dużych dochodów, jak w przypadku płatnych programów. Jeśli będziemy chcieli wesprzeć ulubiony projekt finansowo, już wkrótce będziemy to mogli zrobić za pomocą GitHub.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Panic Playdate – konsola z korbką zamiast joysticka

Z „pełnym sezonem” oryginalnych gier.

Opublikowane

dnia

Mimo rozwoju tytułów mobilnych, moda na przenośne konsole nie przemija. Panic, wydawca gier i oprogramowania, właśnie zapowiedział Playdate – miniaturową konsolkę z nietypowym systemem sterowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Konsumenckie drony DJI z funkcją wykrywania samolotów

Trafi do nowych urządzeń już w 2020 roku.

Opublikowane

dnia

Nieautoryzowane zbliżanie się dronów do lotnisk to jedna z najpowszechniejszych przyczyn przerwania ruchu lotniczego, a na dodatek grozi poważnymi wypadkami. DJI chce zapobiegać takim sytuacjom, dlatego ich nowe drony otrzymają technologię unikania innych statków powietrznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google z informacjami o fotoradarach trafiają do Polski

Lokalizacje podczas wybierania trasy i w trybie nawigacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców korzysta chętniej z Map Google niż z wbudowanych systemów nawigacyjnych. Mamy dla nich dobrą wiadomość – aplikacja właśnie wzbogaciła się o kolejną funkcję. Teraz ostrzega ona o fotoradarach, na razie tylko na niektórych trasach

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne