Połącz się z nami

Newsy

Razer Sila – gamingowy router

Ma oferować podobne parametry, co połączenie ethernet.

Opublikowane

dnia

Do gier online najwygodniejsze jest bezpośrednie podłączenie do sieci „po kablu”, ale nie zawsze jest to wykonalne. Dla graczy, którzy nie mogą podłączyć swoich konsol do ethernetu, zaprojektowany został Razer Sila, czyli dedykowany router gamingowy.

Razer reklamuje swój produkt jako połączenie klasycznego trzypasmowego routera i jednostki sieci MESH. Ma on nie tylko umożliwić korzystanie z dużych prędkości przesyłania danych, ale również poprawić odbiór i stabilność sygnału w oddaleniu od głównego routera. Sila wyposażony jest w technologię priorytetyzacji wybranych urządzeń w sieci Razer FasTrack. Router samodzielnie rozpoznaje konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, przyznając im pierwszeństwo, ale można nadać go ręcznie również innym sprzętom, w tym tabletom lub smartfonom. Urządzenie posiada także dedykowany tryb do gier online. Jeśli system wykryje, że użytkownik gra w tytuł z opcją dla wielu graczy, zarezerwuje on część łącza na potrzeby rozgrywki. Tryb gamingowy aktywuje się za pomocą przycisku.

Dwa routery Sila można połączyć w dedykowaną sieć MESH, która obejmie swoim zasięgiem ok. 560 m2. Pierwszy router od Razera dostępny jest już na oficjalnej stronie producenta. W Europie dostępny będzie on w cenie 300 EUR (ok. 1 290 PLN), ale na rynku amerykańskim został on wyceniony na znacznie mniej drastyczne 250 USD (ok. 930 PLN).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Pierwszy w pełni kobiecy spacer kosmiczny

Dwie astronautki wymieniły zepsuty zasilacz.

Opublikowane

dnia

Spacer kosmiczny odbyty jedynie w kobiecym składzie był przez wiele lat jedynie marzeniem. Dopiero w piątek dwie amerykańskie astronautki, Christina Koch i Jessica Meir, po raz pierwszy z powodzeniem spędziły ponad siedem godzin na zewnątrz stacji kosmicznej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Motorola Razr ze składanym ekranem już w listopadzie

Oficjalny powrót jednego z najbardziej rozpoznawalnych telefonów.

Opublikowane

dnia

Motorola ogłosiła, że w październiku swoją premierę będzie miał telefon z klapką Razr. Wbrew pozorom nie cofnęliśmy się do 2004 roku – nowy Razr to następca kultowego modelu V3, ale wyposażony w pojedynczy, składany ekran.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne