SOCJAL
Do góry

Mocne „tyły” dla iPhone’a

Twórca bardzo długo szukał sposobu na wprowadzenie odrobiny doznań fizycznych.

Czujesz, że twój iPhone nie jest dostatecznie pociągający? Firma HandL, producent obudów zabezpieczających telefony przed wypuszczeniem ich z ręki, ma dla Ciebie rozwiązanie – obudowę, której tył wzorowany jest na parze pośladków.

Brzmi kontrowersyjnie, owszem, jednak z gadżetem tym wiąże się ciekawa historia. Jego twórca – amerykański artysta Allen Hirsch – bardzo długo szukał sposobu na wprowadzenie odrobiny doznań fizycznych do obcowania z cyfrowym światem. Owocem tych poszukiwań jest produkt o nazwie HandL iPhone 7 Plus MAXIMUS – obudowa wyposażona w parę silikonowych pośladków. Zostały one wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić optymalną wygodę trzymania telefonu, a jednocześnie umożliwić jego schowanie do kieszeni. Odbiór designu jest… wysoce subiektywny – niewątpliwie znajdą się zarówno jego zwolennicy jak i sceptycy, nie sposób jednak uniknąć pierwszego skojarzenia ze stareńkimi podkładkami do myszek wyposażonymi w silikonowe „dodatki”.

Obudowa wykonana jest z przyjemniej w dotyku syntetycznej gumy, zaś wypełnienie z wysokiej jakości medycznego silikonu. Ponadto MAXIMUS posiada charakterystyczny dla marki HandL pasek, który poprawia „przyczepność” telefonu do dłoni. Gadżet dostępny jest dla modeli iPhone 6 Plus i 7 Plus w cenie – bagatela – 70 USD.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy