Connect with us

Cześć, czego dzisiaj szukasz?

Zapytaj T3

Czy kupować stojące biurko?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Biurka, z których możesz korzystać zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej, to bardzo dobre rozwiązanie, ale nie wyeliminuje ono całego problemu. Zanim zdecydujesz się na jego zakup, skonsultuj się z lekarzem – ból, który odczuwasz, może mieć także inne podłoże, niż samo siedzenie przy biurku.

Jeśli okaże się, że to jednak siedzący tryb życia jest przyczyną nawracającego bólu, wypróbuj biurko Elevo Convert (1 100 PLN, www.elevodesk.eu). Metalowy stelaż z półką na klawiaturę ustawia się na powierzchni stołu. W trakcie pracy możesz dostosowywać jego wysokość do swoich potrzeb – jeśli akurat zechcesz zrobić sobie przerwę od siedzenia, wystarczy delikatnie unieść całą konstrukcję. Duży blat pomieści nie tylko twojego laptopa, ale również dodatkowe monitory czy tablet graficzny.

Wolisz kupić zupełnie nowe biurko? Zainteresuj się linią BEKANT, którą ma w swojej ofercie IKEA. Nowoczesny i stylowy design łączy się w niej z możliwością regulowania wysokości biurka, tak, aby korzystanie z niego było jak najwygodniejsze. Możesz wybrać zwykłe blaty o różnej powierzchni oraz biurka narożne. Nam szczególnie spodobało się biurko BEKANT 160 x 80 cm (2 750 PLN, www.ikea.com/pl) – pomieścisz na nim wszystkie niezbędne dokumenty i akcesoria, jednocześnie nie zagracając swojej przestrzeni.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowy numer

Reklama

Może cię też zainteresować

Testy

Testujemy inteligentny zamek, noszący imię założyciela firmy.

Testy

Oto Alexa w nowej, kosmicznie wyglądającej oprawie.

Testy

Asystent Google w muzykalnym, funkcjonalnym wydaniu.

Publikacje

Sprawdź, dlaczego urządzenia iRobot od lat pozostają największymi graczami na rynku robotów sprzątających.