Połącz się z nami

Publikacje

Kup Samsung QLED TV i odbierz nawet do 2000 PLN zwrotu

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

W ramach promocji Samsung Zwrot Gotówki przy zakupie telewizorów QLED TV 2018 z bogatą funkcjonalnością Smart TV i systemem Tizen, można otrzymać zwrot w wysokości nawet do 2000 zł.

Promocją objęte są wszystkie modele telewizorów QLED TV 2018, które zostaną zakupione w okresie od 5 lipca do 5 sierpnia br. w wybranych sieciach sprzedaży. Aby skorzystać z oferty i odebrać zwrot gotówki, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

– Uruchomić zakupiony telewizor, przejść przez prostą konfigurację i otworzyć aplikację Smart Pack (zakładka Zwrot Gotówki).
– We wskazanym polu wpisać datę zakupu produktu zgodną z datą wskazaną na dowodzie zakupu i kliknąć przycisk „Wyślij”. Po wykonaniu tego kroku na ekranie wyświetli się Kod aktywacyjny.
– Wejść na stronę internetową zwrotgotowki.samsung.pl i zarejestrować się, wpisując kod aktywacyjny, dane osobowe, numer seryjny produktu, a także wgrać zdjęcie lub skan dowodu zakupu.

Odbierz gotówkę w bankomatach Euronet

Procedura zwrotu gotówki jest równie prosta:

– Po 30 dniach od rejestracji, w aplikacji Smart Pack udostępniony zostanie indywidualny numer uprawniający do rozpoczęcia transakcji w bankomacie.
– Na podany podczas rejestracji adres e-mail użytkownik otrzyma kod PIN.
– Pieniądze będzie można odebrać w przeciągu 14 dni od otrzymania kodu PIN w wybranych bankomatach sieci Euronet na terenie całego kraju.

Pełna lista produktów objętych promocją:

1000 PLN zwrotu: QE49Q6FN, QE55Q6FN, QE55Q7FN, QE55Q8CN, QE55Q8DN, QE55Q9FN, QE65Q6FN, QE65Q7FN, QE75Q6FN, QE75Q7FN, QE82Q6FN.
1500 PLN zwrotu: QE65Q8CN, QE65Q8DN, QE65Q9FN
2000 PLN zwrotu: QE75Q9FN

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie: www.zwrotgotowki.samsung.pl

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Telewizor The Serif: bezwarunkowo piękny

Newsy

IFA 2020: Samsung The Premiere – projektor 4K

Newsy

Samsung prezentuje Galaxy Z Fold 2

Newsy

Soundbary Samsung Q950T i Q900T we wrześniu na polskim rynku

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!