SOCJAL
Do góry


Rysik Samsunga Galaxy Note 9 z funkcją Bluetooth

Jeden przycisk, wiele możliwości?

Do premiery flagowego phableta Samsunga pozostał jedynie miesiąc, a internet wręcz huczy od plotek i doniesień na jego temat. Jedno z najciekawszych dotyczy nowego stylusa S-Pen, który ma być wyposażony w obsługę Bluetooth.

Obecność modułu Bluetooth w nowym rysiku S-Pen potwierdza strona amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności – organu regulującego wprowadzanie na rynek urządzeń wykorzystujących komunikację bezprzewodową. W trakcie kampanii marketingowej Samsung poświęcał stylusowi dużo miejsca, nie zdradzając jednak, w czym tkwi tajemnica. Jeszcze nie wiemy, do czego dokładnie będzie służył wbudowany Bluetooth. Wielu użytkowników Twittera wskazuje na umieszczony na rysiku kontekstowy przycisk i twierdzi, że za jego pomocą będzie można wstrzymać lub wznowić odtwarzanie filmu lub muzyki, zwalniać migawkę aparatu lub sterować stoperem. Niektórzy użytkownicy wskazują również na możliwość lokalizacji stylusa, dzięki czemu trudniej będzie go zgubić.

Oprócz rysika wiele plotek dotyczy także kolorów nowego phableta – niektóre przecieki sugerują, że będzie ich aż pięć – oraz wyjątkowo pojemnej baterii o pojemności 4 000 mAh. Czy są one prawdziwe? Przekonamy się o tym 9 sierpnia, kiedy to Samsung oficjalnie zaprezentuje swoje nowe dziecko, a wraz z nim nową generację wirtualnego asystenta Bixby.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy