Połącz się z nami

Newsy

HTC U11 EYEs z podwójnym przednim aparatem

Lepsze rozpoznawanie twarzy i funkcje AR.

HTC nie przestaje rozwijać linii U11. Najnowszy jej członek, U11 przypomina pozostałe modele z serii, jednak wyposażony jest w jedną dość istotną nowość – podwójny aparat z przodu, co stanowi rzadkość na rynku smartfonów.

HTC U11 EYEs wyposażony jest w 6-calowy ekran o rozdzielczości 2160 x 1080. Wewnątrz posiada procesor Snapdragon 652, 4 GB RAM i pamięć 64 GB. Całości dopełnia dość duża bateria o pojemności 3 930 mAh, świetny tylny aparat z technologią Ultra Pixel 3 (znany zresztą z flagowego wariantu HTC U11) oraz oczywiście „ściskalne” krawędzie wykonane w technologii Edge Sense. Najważniejszą nowością zastosowaną w telefonie jest podwójny aparat z przodu. Ten składa się z dwóch jednostek 5 Mpix o jasności f/2.2. Producent podaje, że ma on przydać się nie tylko do robienia selfie, ale również do zastosowań AR i bardziej zaawansowanego rozpoznawania twarzy.

Telefon ma kosztować 3 299 RMB (czyli ok. 1 760 PLN) i przeznaczony jest na rynki azjatyckie. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek trafi do sprzedaży w Europie.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Wyciekła specyfikacja HTC Desire 20 Pro

Newsy

Wyciek pierwszej bety Androida 11

Newsy

XRSpace Mova – headset VR z modemem 5G

Newsy

Samsung prezentuje Galaxy S20 Tactical Edition

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!