Połącz się z nami

Technologie

HBO Max w maju 2020

Największe hity usługi streamingowej i nowe seriale.

Opublikowane

dnia

Wojna pomiędzy platformami streamingowymi trwa w najlepsze. W odpowiedzi na startujący właśnie Disney+, HBO (a właściwie zarządzające nią WarnerMedia) oficjalnie zaprezentowało nadchodzącą usługę HBO Max.

Na pierwszy rzut oka HBO Max wygląda jak wiele innych serwisów streamingowych: znajdą się na nim produkcje oryginalne i zakupione przez WarnerMedia, które będziemy mogli oglądać bez ograniczeń. Zachowane zostaną również charakterystyczne dla platformy, cotygodniowe premiery nowej zawartości. Serwis ma jednak oferować nie tylko zawartość filmową. Oprócz niej w aplikacji znajdą się m. in. podcasty towarzyszące serialom. Opowiedzą o procesie powstawania danej produkcji lub przybliżą tło historyczne wydarzeń, na kanwie których jest ona oparta. Jako przykład WarnerMedia podało miniserię Czarnobyl, która już doczekała się swojej audycji.

Prezentacja nowej usługi wielokrotnie podkreślała fakt, że HBO Max jest stworzone „przez ludzi dla ludzi”. W nowej platformie znajdą się rekomendacje zaproponowane przez aktorów, pisarzy i muzyków, którzy podzielą się z widzami polecanymi filmami i serialami. Użytkownicy będą mogli śledzić swoich ulubionych celebrytów, na bieżąco dowiadując się, co nowego oglądają oni na HBO Max. Ponadto do usługi trafi nieobecna wcześniej opcja tworzenia profili kilku widzów korzystających z jednego konta, która pozwoli lepiej dostosować rekomendacje do gustu każdego oglądającego.

Serwis streamingowy HBO Max zostanie uruchomiony w maju 2020 roku, początkowo jedynie w Stanach Zjednoczonych. Abonament będzie kosztował 15 USD miesięcznie (ok. 60 PLN). Użytkownicy otrzymają dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali – na platformie obejrzymy chociażby Przyjaciół, Teorię wielkiego podrywu i South Park, a także kilka produkcji na wyłączność. Znajdą się wśród nich filmy osadzone w uniwersum Pora na przygodę oraz House of the Dragon, prequel Gry o Tron opowiadający o rodzie Targaryenów.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub chce stworzyć arktyczne archiwum oprogramowania

Ukryte głęboko we wnętrzu góry na wypadek katastrofy.

Opublikowane

dnia

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak bardzo zależni jesteśmy od internetu i zawartej w nim bazy wiedzy i narzędzi. W przypadku wyniszczającego ludzkość kataklizmu niedobitki naszego gatunku (o ile takie przeżyją) zostaną od niego na dobre odcięte. Tej sytuacji chce zapobiec GitHub, który umieści kopię swojej biblioteki kodu wewnątrz specjalnie przygotowanych krypt.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Forda Mustanga Mach-E

Elektryczny crossover o maksymalnie 600 km zasięgu.

Opublikowane

dnia

Mustang z silnikiem elektrycznym – to brzmi jak szaleństwo. Mimo tego Ford zdecydował się na stworzenie Mustanga Mach-E, elektrycznego SUV-a o eleganckich liniach, nietypowym systemie infotainment i potężnym akumulatorze.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Projekt xCloud z oficjalną premierą nawet w przyszłym roku

Rywal Google Stadia już wkrótce trafi na konsolę Microsoftu.

Opublikowane

dnia

Projekt xCloud – system strumieniowania gier w chmurze na konsole Xbox One – znajduje się w fazie testów już od miesięcy, ale póki co pozostaje w fazie bety. Podczas konferencji X019 Microsoft uchylił rąbka tajemnicy i zapowiedział, że usługa może ruszyć już w 2020 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera nowej Motoroli Razr

Składany wyświetlacz i klasyczny design z klapką.

Opublikowane

dnia

Motorola Razr to jeden z najbardziej rozpoznawalnych telefonów komórkowych w historii. O jego odświeżonej wersji wiemy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz Motorola (a właściwie Lenovo) pokazała nowego Razr oficjalnie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne