Połącz się z nami

Newsy

Google Cast już dostępny w głośnikach sieciowych B&O Play

Przy użyciu Google Cast mamy możliwość słuchania muzyki bezpośrednio z chmury.

Google Cast jest już w dwóch dostępnych na rynku głośnikach sieciowych marki B&O PLAY – BeoPlay A6 i BeoPlay A9 drugiej generacji. Usługa ta będzie także standardową funkcją dostępną we wszystkich przyszłych głośnikach sieciowych marki.

Google Cast pozwala na słuchanie muzyki z serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Deezer i Tunein, za pomocą głośników sieciowych. Wystarczy wcisnąć przycisk Cast w menu swojej ulubionej aplikacji muzycznej, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki z głośnika B&O Play.

„Możliwość bezpośredniego połączenia muzyki z głośnikami zawsze była integralną częścią sukcesu B&O Play”, mówi wiceprezes działu Corporate firmy B&O Play, Henrik Taudorf Lorensen. „Przy użyciu Google Cast mamy możliwość słuchania muzyki bezpośrednio z chmury zamiast z lokalnego urządzenia, co daje najwyższą jakość dźwięku i zapewnia, że przychodzące połączenie telefoniczne lub tekst nie przerywa słuchania muzyki. Wierzymy, że wolność wyboru oferowana przez technologie streamingowe jest coraz ważniejsza dla użytkowników. Dlatego jesteśmy dumni umożliwiając użycie Google Cast w naszych głośnikach sieciowych.”

Dwa znajdujące się na rynku głośniki sieciowe BeoPlay A6 i BeoPlay A9 drugiej generacji otrzymają wymaganą aktualizację firmware’u już dzisiaj. Oprócz Google Cast, głośniki sieciowe B&O Play wspierają również Apple AirPlay i Bluetooth, umożliwiając użytkownikowi wybór pomiędzy różnymi technologiami.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Euforia wraca z dwoma odcinkami specjalnymi

Newsy

Spotify prezentuje gusta muzyczne Polaków

Newsy

Apple prezentuje HomePoda mini

Newsy

Symfonia duszy od Samsunga

Publikacje

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!